18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motyw z DB GT na gitarze

Donor • 2012-11-21, 20:57

Motyw z serialu na którym sie wychowałem, który miał przesłanie i który był i pozostanie niezastąpiony.

Fragless

2012-11-22, 01:19
Amerykańskie motywy też polecam obczaić.

Goku SSJ3 Theme


Sorg

2012-11-22, 02:00
łódźpodwodna napisał/a:

Nigdy nie oglądałem szajsu jakim jest dragon ball. A lat nie mam mało ,także tego jaranie się tego typu kreskówkami to chore jazdy :kabelodprodiza:



Chcę to będę się jarał. Idź rzygać swoimi opiniami gdzie indziej, heretyku. :szczerbaty:
Jesteś tak denny, że powinieneś zmienić nick na batyskaf.
A DB to melodia dzieciństwa. :)

RadzioN

2012-11-22, 02:49
Swoja droga na RTLu lecialo po niemiecku na poczatku :D

maro_into

2012-11-22, 08:22
Sama seria GT najsłabsza, ale soundtrack wyciska łezkę w oku :)

bz...........ue

2012-11-22, 08:30
Co to k***a jest Dragon Ball ? Nie mało jest filmików jak ktoś się fapuje nad jakimiś kreskówkami.

Jaskier

2012-11-22, 13:30
Ehhh.. typowe. Wszyscy ci którzy piszą że to jakiś szajs gówno itd. tak naprawdę chcą się tylko pokłócić gdyby naprawdę ich to nie obchodziło to nawet nie marnowali by czasu żeby coś tu napisać, no ale chcą się pokłócić TROOLKI.

ł...........na

2012-11-22, 14:22
Sorg napisał/a:



Chcę to będę się jarał. Idź rzygać swoimi opiniami gdzie indziej, heretyku. :szczerbaty:
Jesteś tak denny, że powinieneś zmienić nick na batyskaf.
A DB to melodia dzieciństwa. :)


Wasz ból dupy znowu mnie nie zawiódł. Nie zabraniam ci się jarać tym programem ,wyraziłem opinię do tego no przyznam trochę za mocną. Ale k***a ile można wałkować ten sam j***ny temat. Zróbcie sobie zbiorczego i tak się spuszczajcie na wstawki z db ;-)

lartex

2012-11-22, 15:15
jesli ktos ma tabulature to bardzo prosze , stawiam cysterne piwa

Kowal_ssj5

2012-11-22, 16:00
Za Dragon Balla jakby się dało to oprócz piwa postawiłbym jeszcze colę, flaszkę, sok pomarańczowy i wino Komandos [RIP].

Wykonanie zajebiste.

rzba1991

2012-11-22, 21:31
Dragon ball zawsze piwo:)

Sorg

2012-11-23, 01:38
łódźpodwodna napisał/a:


Wasz ból dupy znowu mnie nie zawiódł. Nie zabraniam ci się jarać tym programem ,wyraziłem opinię do tego no przyznam trochę za mocną. Ale k***a ile można wałkować ten sam j***ny temat. Zróbcie sobie zbiorczego i tak się spuszczajcie na wstawki z db ;-)



Nie zawiodłeś mnie, Twój ból dupy również zawsze na miejscu! ;) W sumie masz trochę racji z tym spuszczaniem, no ale jak już jest to tu, to się pospuszczamy tu. ;)