18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motozdrapka ...

~McSadol • 2023-11-17, 19:53
cud miód ..


Riikko

2023-11-17, 19:56
0 na 10. przezyl.

FableoPL

2023-11-17, 20:03
Oszukać Przeznaczenie 8

edek_kotek

2023-11-17, 20:16
Bo kierownica była zła :-)

goslaw3

2023-11-17, 20:49
bedzie pieklo w nocy....

Myxxer

2023-11-17, 23:31
goslaw3 napisał/a:

bedzie pieklo w nocy....



to użyj wazeliny

dhex

2023-11-17, 23:40
kurde bela.... ja na rower kask, zborja i boczne kolka, a ten sk***ysyn bez niczego prawie 200 na blacie... mial fantazje.

kothletino

2023-11-17, 23:42
180 na blacie bez rękawiczek i w japonkach... okej. :roll:

EksporterZła

2023-11-18, 00:39
Shimmy, przegwizdane. Dla wszystkich początkujących motoseksualistów polecam się zapoznać, jeśli marzy wam się jakiś potężniejszy sprzęt.

Generalnie przyczyn może być wiele, ale połowa jest niezależna od kierowcy i w zasadzie tylko kompensator skrętu może pomóc, ale kto to montuje...

Może to być nierównomiernie zużywająca się opona, lub nieodpowiednie ciśnienie w jej wnętrzu, zużyte łożyska koła lub główki ramy, zużyte elementy zawieszenia, lub uszkodzenie mechaniczne jego geometrii, a także zwichrowane tarcze hamulcowe czy zapieczone tłoczki w zacisku.Nie licząc przypadku,kiedy stawiacie maszynę na koło, przednie lekko skręcone i przyhamowane w momencie przyziemienia może dać taki efekt

smc

2023-11-18, 01:56
Gówniane życie. Nie ma nic, co mógłby stracić, więc żyje chwilą.

metyoo

2023-11-18, 16:25
EksporterZła napisał/a:

Shimmy, przegwizdane. Dla wszystkich początkujących motoseksualistów polecam się zapoznać, jeśli marzy wam się jakiś potężniejszy sprzęt.
Generalnie przyczyn może być wiele, ale połowa jest niezależna od kierowcy i w zasadzie tylko kompensator skrętu może pomóc, ale kto to montuje...
Może to być nierównomiernie zużywająca się opona, lub nieodpowiednie ciśnienie w jej wnętrzu, zużyte łożyska koła lub główki ramy, zużyte elementy zawieszenia, lub uszkodzenie mechaniczne jego geometrii, a także zwichrowane tarcze hamulcowe czy zapieczone tłoczki w zacisku.Nie licząc przypadku,kiedy stawiacie maszynę na koło, przednie lekko skręcone i przyhamowane w momencie przyziemienia może dać taki efekt



dziękujemy za wykład, ale nikt cie k***a o to nie prosił, bo nikogo tutaj to nie interesuje, no może poza samym materiałem!

BrunerOvned

2023-11-18, 17:11
metyoo napisał/a:

dziękujemy za wykład, ale nikt cie k***a o to nie prosił, bo nikogo tutaj to nie interesuje, no może poza samym materiałem!



Gość napisał z sensem. Czyżby zapiekła stulejka?
Prosił ciebie ktoś o komentarz?

b4mb0

2023-11-19, 01:23
jak widzę takich na mydelniczkach w klapkach i krótkich spodenkach to mi ich nie szkoda

majeńka

2023-11-19, 01:31
EksporterZła napisał/a:

Generalnie przyczyn może być wiele, ale połowa jest niezależna od kierowcy i w zasadzie tylko kompensator skrętu może pomóc, ale kto to montuje...
Może to być nierównomiernie zużywająca się opona, lub nieodpowiednie ciśnienie w jej wnętrzu, zużyte łożyska koła lub główki ramy, zużyte elementy zawieszenia, lub uszkodzenie mechaniczne jego geometrii, a także zwichrowane tarcze hamulcowe czy zapieczone tłoczki w zacisku.Nie licząc przypadku,kiedy stawiacie maszynę na koło, przednie lekko skręcone i przyhamowane w momencie przyziemienia może dać taki efekt


Rozpisałeś się, pozwól że to skrócę: motur się zepsiuł.

Każdy sprzęt, ale to każdy, może się zepsuć. I nie "może" a musi, prędzej czy później. Dlatego istotne jest: co się stanie jak się ów sprzęt zepsuje?

Samochód na ogół po prostu stanie na środku drogi. Może zjechać z drogi i będzie ała, lub nie zadziałają hamulce i potestujesz poduszkę i strefy zgniotu, ale właśnie po to owe strefy zgniotu są.

Motocykl zaś nie ma nic co by ratowało w przypadku awarii. W zasadzie każda nawet najmniejsza awaria przy 200km/h i się wypie**alasz, rozbijając kask i ścierając mięso i kości na rękach i pod klapkami (które od razu odpadną, a z Sadola wiemy że wtedy się umiera).

Niby nie trzeba zapie**alać 200km/h ale samiec to samiec, ma jaja zamiast mózgu i jeśli tylko motur taką prędkość wyciągnie to samiec będzie zapie**alał. Zaś ja wolę się rozglądać i nawet chodnikowi nie ufać jak tylko jakiś motoseksualista jest na horyzoncie.

gambit997

2023-11-19, 02:33
dhex napisał/a:

kurde bela.... ja na rower kask, zborja i boczne kolka, a ten sk***ysyn bez niczego prawie 200 na blacie... mial fantazje.



Rozumiem że Toto jeszcze asekuruje z tyłu trzymając za taki uchwyt podsidłowy, a Mama truchta obok gdyby się siusiu albo kupkę zachciało i trzeba by Cię obrać szybko z tych akcesoriów.