18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motopizdęcja na swym rumaku

CrazyEdek • 2023-07-18, 18:09
Demon szybkości chciałoby się powiedzieć.


Bul_od_bytu

2023-07-19, 03:00
Halrnan napisał/a:

motocykliści zabili dziadka mojej żony. dlatego siedzę na tym portalu. oby sprawiedliwość was dosięgnęła



Dosięgnęła sprawcę? Wielu kiblarzy to architekci ich własnego sp***olenia więc to tylko kwestia czasu aż ktoś nie spojrzy w lusterko :D

Heski

2023-07-19, 18:03
Jeszcze k***a w Japonkach jechał

W Japonkach jechał debil...

Sidas636

2023-07-19, 19:40
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Myśli typowej motop*zdy: Łuuutuuutuutuutuuu, mam pierwszeństwo, łuuutuuutuutuutuuu, dam w ten sposób sygnał kierowcom aut że zapie**alam pomiędzy, łuuutuuutuutuutuuu, to oni muszą patrzeć w lusterka i uważać przy zmianie pasa i na skrzyżowaniach, łuuutuuutuutuutuuu, kierowca skręcający w lewo ma patrzeć między inne pojazdy, bo przecież mogę z pomiędzy nich wypie**olić z prędkością 70 kmph, łuuutuuutuutuutuuu mój bolid daje mi nieśmiertelność, łuuutuuutuutuutuuu - ten dźwięk ma cię ostrzec kierowco, że nadciągam (niczym klakson w indiach - jadę, ustąp mi, bo jestem królem ten drogi!), łuuutuuutuutuutuuu, tylko p*zdy stoją na światłach, stosują się do znaków i ogarniają przepisy drogowe, łuuutuuutuutuutuuu... I tak można by wymieniać do usranej śmierci.
k***a, co za zj***na nacja, mam nadzieję, że chociaż "rumak" ucierpiał na tyle, że cwe* będzie miał urlop, dopóki nie naprawi tego wyp***a. A jakby połamał nogi, a najlepiej kręgosłup, to byłoby mega.



Piękny jest ten skowyt upośledzonego człowieczka, który całe życie dyma w MPK i jest dymany przez wszystkich dookoła. A dzisiaj w nocy po godzinie 3ej, będzie ŁUTUTUTUTUTU na osiedlach i na cichych osiedlach, żeby was wszystkich obudzić, będziecie ryczeć dalej w swoich czterech ściankach HAHAHAHA, jak już się zesrałeś to możesz pieluchę po swoim bąbelku założyć, najlepiej na mordę. XDDDDD