18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motopizda pogrywa na nosie policji...

Halman • 2023-07-27, 19:37

ale pycha kroczy przed upadkiem..

Anal_Intruder_69

2023-07-27, 19:42
Po nagrywającym widać jak inteligentni są motocykliści. Ma kamerkę na kasku, która nagrywa w niezłej jakości, to wyciąga smartfon, zasłania cały widok z kamerki i filmuje telefonem. Ja pie**olę :facepalm:

John-Flopp

2023-07-27, 20:42
k***a do nich powinni j***ć z worków z grochem jak do kaczek.. Latali by po batonie jak się zatrzymać nie chcą.

pankruk

2023-07-27, 20:56
Jeszcze głupi ch*j bez kombinezonu jechał. Swoją drogą nie ma nic głupszego niż jazda motocyklem na tylnym kole i mówię to jako właściciel yamahy R1.

Ogórek

2023-07-27, 22:14
A teraz " wezwijcie karetkę i policję trzeba mu pomóc". Powinien szmaciarz tam leżeć i czekać na świętego Piotra.

konrigol

2023-07-27, 22:46
pankruk napisał/a:

Jeszcze głupi ch*j bez kombinezonu jechał. Swoją drogą nie ma nic głupszego niż jazda motocyklem na tylnym kole i mówię to jako właściciel yamahy R1.



Tak mówią tylko Ci którzy chcieliby a nie potrafią lub się boją . Wiem co mówię :)

Bartshin

2023-07-27, 23:00
Bez kasku to chyba byłby zgon na miejscu, bo ładnie głową przywalił

eMCeONe

2023-07-28, 19:32
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Po nagrywającym widać jak inteligentni są motocykliści. Ma kamerkę na kasku, która nagrywa w niezłej jakości, to wyciąga smartfon, zasłania cały widok z kamerki i filmuje telefonem. Ja pie**olę



Biorąc pod uwagę częstotliwość twoich komentarzy na tym zj***nym portalu, wnioskuję, że bez problemu to godzisz z pisaniem kolejnego doktoratu.

Anal_Intruder_69

2023-07-29, 10:03
eMCeONe napisał/a:

Biorąc pod uwagę częstotliwość twoich komentarzy na tym zj***nym portalu, wnioskuję, że bez problemu to godzisz z pisaniem kolejnego doktoratu.



Nie, wystarczy mi mój mgr. z Mechatroniki z Polibudy Warszawskiej oraz to że, mam luźne godziny pracy, a nie kołchoz z 30 minutową przerwą na żarcie i kibel. Dzięki temu mogę tu zaglądać kiedy chcę.

Poza tym jak chcesz dyskutować, to daj argument, albo chociaż napisz co Ci się w moim poście nie podoba. Bo tak to tylko przyklaskujesz mojej wypowiedzi na temat motocyklistów, którym (sądząc po Twojej reakcji) prawdopodobnie jesteś ;-)

mp0011

2023-07-30, 00:37
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Po nagrywającym widać jak inteligentni są motocykliści. Ma kamerkę na kasku, która nagrywa w niezłej jakości, to wyciąga smartfon, zasłania cały widok z kamerki i filmuje telefonem. Ja pie**olę



Z kamerki pewnie nie zrobi streama na żywo.