18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motokurwiszcze z państwa środka...

Halman • 2024-03-11, 13:01

wyjaśnione w sekundach...

psotny_fiutek

2024-03-11, 13:05
Dwóch motozjebów z małymi siurkami sie na drodze spotkało. Wiosna idzie oby więcej takich akcji z naszego podwórka !

SkoPio1

2024-03-11, 13:21
psotny_fiutek napisał/a:

Dwóch motozjebów



Nie.

Debil jednośladowy, chcąc pokazać, jak małego ma penisa, postanowił zostać ormowcem-bandytą i zniszczyć komuś samochód (tak - jeśli masz odmienne zdanie, pozwól, że upie**olę ci lusterko w samochodzie - przecież to wg ciebie nie jest nic złego) tylko dlatego, że sam jechał za szybko, nie zachowywał bezpiecznych odstępów i ma tak wielkie ego, że w życiu nie pozwoli, by ktoś przejechał przed nim.
A w samochodzie ktoś być może roztargniony, ale za to prawidłowo eliminujący z dróg zagrożenie dla normalnych, jakim są jednośladowcy tego typu.

Tu jedyną osobą winną jest ten debil w kasku.
Normalny by wyhamował wcześniej i wyprzedził za parę sekund - bezpiecznie.
:>

modified1

2024-03-11, 13:37
SkoPio1 napisał/a:

Nie.
Debil jednośladowy, chcąc pokazać, jak małego ma penisa, postanowił zostać ormowcem-bandytą i zniszczyć komuś samochód (tak - jeśli masz odmienne zdanie, pozwól, że upie**olę ci lusterko w samochodzie - przecież to wg ciebie nie jest nic złego) tylko dlatego, że sam jechał za szybko, nie zachowywał bezpiecznych odstępów i ma tak wielkie ego, że w życiu nie pozwoli, by ktoś przejechał przed nim.
A w samochodzie ktoś być może roztargniony, ale za to prawidłowo eliminujący z dróg zagrożenie dla normalnych, jakim są jednośladowcy tego typu.
Tu jedyną osobą winną jest ten debil w kasku.
Normalny by wyhamował wcześniej i wyprzedził za parę sekund - bezpiecznie.



No chyba Cię popie**oliło i nawet nie chodzi o obronę motopipy tylko ten typ w aucie to zjeb któremu się w ostatnim momencie przypomniało że źle jedzie i sobie zmieni pas bo w momencie odpalenia kierunku go zmieniał. Już nie mówię o tym że trochę za późno zmienił pas patrząc po jakich liniach przejechał. Mogła tam jechać ciężarówka i zrobić z typa placek i by już nie odpie**alał ;d. Ale z debilami nie ma co dyskutować więc trzymaj się tam cieplutko w piwnicy xd

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2024-03-11, 15:04
SkoPio1 napisał/a:

Nie.
Debil jednośladowy, chcąc pokazać, jak małego ma penisa, postanowił zostać ormowcem-bandytą i zniszczyć komuś samochód (tak - jeśli masz odmienne zdanie, pozwól, że upie**olę ci lusterko w samochodzie - przecież to wg ciebie nie jest nic złego) tylko dlatego, że sam jechał za szybko, nie zachowywał bezpiecznych odstępów i ma tak wielkie ego, że w życiu nie pozwoli, by ktoś przejechał przed nim.
A w samochodzie ktoś być może roztargniony, ale za to prawidłowo eliminujący z dróg zagrożenie dla normalnych, jakim są jednośladowcy tego typu.
Tu jedyną osobą winną jest ten debil w kasku.
Normalny by wyhamował wcześniej i wyprzedził za parę sekund - bezpiecznie.



Moim zdaniem remis.

tatko

2024-03-11, 15:28
Mjut na oczy me.
Szkoda, że na łeb mu nie najechał... Wiem, nie można mieć wszystkiego...

Wojtalo23

2024-03-11, 17:21
Jestem motocyklista i uwielbiam oglądać motozjebow na tej stronie bo oni rzeczywiście nie myślę wlatuja w skrzyżowania bez zmniejszenia prędkości, wjeżdżają pod koło większym od siebie w martwe pole . Ale tutaj to akurat gościu z fury ma posrane we łbie. A gdyby tak zamiast motocyklisty wstawić tu ciężarówkę to tez byłby taki kozak i zmieniłby pas bez patrzenia w lusterka ??? Ludzie tutaj jak zobaczą motocyklistę to już gadają motop*zdeczka bo mają zal dupy ze ktoś ma pasję. A ja osobiście lubie oglądać tu motop*zdeczki chodź czasami nie ma tu winy motocyklisty .

alucard321

2024-03-11, 17:33
Wojtalo23 napisał/a:

Jestem motocyklista i uwielbiam oglądać motozjebow na tej stronie bo oni rzeczywiście nie myślę wlatuja w skrzyżowania bez zmniejszenia prędkości, wjeżdżają pod koło większym od siebie w martwe pole . Ale tutaj to akurat gościu z fury ma posrane we łbie. A gdyby tak zamiast motocyklisty wstawić tu ciężarówkę to tez byłby taki kozak i zmieniłby pas bez patrzenia w lusterka ??? Ludzie tutaj jak zobaczą motocyklistę to już gadają motop*zdeczka bo mają zal dupy ze ktoś ma pasję. A ja osobiście lubie oglądać tu motop*zdeczki chodź czasami nie ma tu winy motocyklisty .



Tu nie chodzi o żal o pasję. Każdy ma jakiegoś bzika, jak głosi tekst piosenki. Tutaj chodzi o to, że 80% koerowców motocykli ma w głębokim poważaniu przepisy ruchu drogowego. Na nagraniu wygląda to tak, jakby motop*zda chciała wepchać się pomiędzy osobówkę a ciężarowca i jechać dalej wykorzystując do tego pas do zjazdu w prawo albo i zakreskowane odcinek wyłączony z ruchu. Samo wyprzedzanie w taki sposób nie jest niczym normalnym ani tym bardziej mądrym. Ciężko powiedzieć jak jechał wcześniej, ale myślę, że możemy śmiało założyć, że wykonywał takie same manewry, przez co kierowca osobówki mogł spojrzeć w lusterko i go nie widzieć.

Wojtalo23

2024-03-11, 18:42
A nie zauważyłeś , ze motocyklista jedzie rowno z linia więc nie powiesz mi , że kierowca patrząc w lusterko go nie widzi . A druga rzecz to , że szybciej podjechał pod zderzak nie oznacza , że jedzie źle. A Ty nie możesz przewidywać po kawałku nagrania jak on jeździ co planuje i jakim jest motocyklista. Tutaj oceniamy konkretny przypadek i tu ewidentnie widać , ze kierowca auta ma w większym poważaniu przepisy ruchu drogowego .

siedlik

2024-03-11, 20:29
Gościu w samochodzie by stracił z 5 min jak by pojechał prosto.
Teraz se posiedzi za kratkami więcej niż 5 min, trochę zapłaci i najważniejsze straci Chińskie punkty w "Systemie zaufania społecznego"

BigLebovsky

2024-03-11, 21:24
SkoPio1 napisał/a:

Nie.
Debil jednośladowy, chcąc pokazać, jak małego ma penisa, postanowił zostać ormowcem-bandytą i zniszczyć komuś samochód (tak - jeśli masz odmienne zdanie, pozwól, że upie**olę ci lusterko w samochodzie - przecież to wg ciebie nie jest nic złego) tylko dlatego, że sam jechał za szybko, nie zachowywał bezpiecznych odstępów i ma tak wielkie ego, że w życiu nie pozwoli, by ktoś przejechał przed nim.
A w samochodzie ktoś być może roztargniony, ale za to prawidłowo eliminujący z dróg zagrożenie dla normalnych, jakim są jednośladowcy tego typu.
Tu jedyną osobą winną jest ten debil w kasku.
Normalny by wyhamował wcześniej i wyprzedził za parę sekund - bezpiecznie.



Jak tam na Podhalu? Zjadłeś ser z kapy bacy?

MarS_80

2024-03-11, 21:56
Idiota na motto każdego leje i obrywa lusterka bo ktoś zrobił niespodziewany manewr? To teraz będzie miał przerwę w obrywaniu lusterek... :)