18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motocyklista stracił nogę...

krzyks • 2018-01-12, 14:08
...chyba nie pierwszy raz :ciasteczkowy2:



...i nie ostatni :szydera:

Eustachy8

2018-01-12, 22:24
podejrzewam, że gościu nie miał również drugiej nogi (kończy się pod kolanem), bo bardzo koślawo skakał na tej prawej i tracił równowagę.

Budrys2000

2018-01-12, 22:38
Daj mi noge, daj mi noge
Ja ci nogi dać nie mogę....

ellsworth

2018-01-13, 00:12
suirad napisał/a:



a ty pewnie tylko furmanką albo na piechotę :mrgreen:

dla rozjaśnienia sytuacji: w kuzyna wjechał napruty gość jadący samochodem pod prąd na rondzie
ale to oczywiście motocyklista nie ma mózgu :glowawmur:


Oczywiście, ze nie ma. Kompletnie nie zrozumiałeś. Jak ktoś wsadzi głowę między prasę, to też nie ma mózgu, nawet jeśli akurat nikt nie naciśnie przycisku "start". :lodowka:
Motorem to można co najwyższej po specjalnie do tego celu przystosowaniem torze jeździć, a nie wyjeżdżać na drogi publiczne, gdzie byle wycofywanie się kogoś samochodem z posesji to śmierć na miejscu dla motocyklisty. Osobiście znam chłopaka, który tak właśnie skończył.

Karsa

2018-01-13, 01:44
ellsworth napisał/a:


(...)to śmierć na miejscu dla motocyklisty. Osobiście znam chłopaka, który tak właśnie skończył.



To chyba znałeś.

maciekszprotawa

2018-01-13, 02:45
krzyks napisał/a:



Ford T był produkowany w całej gamie... czarnych kolorów. 8-)
.
.
.
...dobra, tylko do 1926 roku, potem był większy wybór. :-P


Każdy mechanik, każdy spec, ale jak przychodzi co do czego to tylko Forda znają i mercedesa "Hitlerowskiego" Auto na filmie to Austin 7 1922r-1939r. Znak charakterystyczny emblemat na grillu.

Wygrałem coś? =]

krzyks

2018-01-13, 13:25
maciekszprotawa napisał/a:


Każdy mechanik, każdy spec, ale jak przychodzi co do czego to tylko Forda znają i mercedesa "Hitlerowskiego" Auto na filmie to Austin 7 1922r-1939r. Znak charakterystyczny emblemat na grillu.

Wygrałem coś? =]



A ja pisałem, że to Ford? 8-)