18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Most wiszący

~_Yarko_ • 2023-08-18, 16:23
Moment zawalenia mostu w Indonezji podczas obchodów Święta Niepodległości 17 sierpnia.


Ranne zostały 32 osoby.
Info:

Love_is_Love

2023-08-18, 17:04
A dobrze im tak. Kilka dni temu jakiś pedał z Indonezji założył sobie konto TikTok na mojego maila. I teraz codziennie jakiś spam z TikTok`a po indonezyjsku dostaję. Co to za gówno portal w ogóle, że możesz podać dowolny adres mailowy, a serwis przyjmuje go za należący do ciebie - bez żadnej weryfikacji... Mam nadzieję że ch*jek był na tym moście.

veeee

2023-08-18, 17:06
"na szczęście nikt nie zginął" ...serio? " Na szczęście"?

Riikko

2023-08-18, 18:41
Love_is_Love napisał/a:

A dobrze im tak. Kilka dni temu jakiś pedał z Indonezji założył sobie konto TikTok na mojego maila. I teraz codziennie jakiś spam z TikTok`a po indonezyjsku dostaję. Co to za gówno portal w ogóle, że możesz podać dowolny adres mailowy, a serwis przyjmuje go za należący do ciebie - bez żadnej weryfikacji... Mam nadzieję że ch*jek był na tym moście.



trzymam kciuki, ze ch*jek byl na moscie i skrecil kark. czuje twoj bol!

Heliar

2023-08-18, 19:59
Święto więc trzeba się wykąpać, ;-)

rexmundus

2023-08-18, 20:26
W ich święta to lepiej świętować nie wychodząc z domu. Tam co rusz na jakieś paradzie - prądem rażą , krokodyle zjadają lub się topią

htp

2023-08-18, 22:37
Love_is_Love napisał/a:

LiveGore



To zmień hasło - zgłoś, że zapomniałeś hasła, przyjdzie reset na twoją skrzynkę.

sylwek198989

2023-08-18, 23:02
i nikt nie zginął?? wysoko było..

mesjans

2023-08-19, 09:43
Święto u nich bez ofiar to nie po bożkowemu.

kryptonowa_laska

2023-08-19, 17:37
Love_is_Love napisał/a:

A dobrze im tak. Kilka dni temu jakiś pedał z Indonezji założył sobie konto TikTok na mojego maila. I teraz codziennie jakiś spam z TikTok`a po indonezyjsku dostaję. Co to za gówno portal w ogóle, że możesz podać dowolny adres mailowy, a serwis przyjmuje go za należący do ciebie - bez żadnej weryfikacji... Mam nadzieję że ch*jek był na tym moście.



Tu możesz zresetować mu hasło (w końcu to twoje konto email): https://www.tiktok.com/login/email/forget-password

Dla większej satysfakcji (nie wiem czy się da z przeglądarki), możesz spróbować skasować te konto: https://support.tiktok.com/en/account-and-privacy/deleting-an-account

Kameleon92

2023-08-22, 23:40
Pewnie most z gówna lepiony