18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Moskiewska wyciskarka do kacapów...

Halman • 2022-11-02, 09:07

kierowca taksówki mielonka, pasażera coś nie mogą znaleźć... :-D
(swoją drogą zajebiście ustawiona kamera - tak po kacapsku)

Hetman_Wielki

2022-11-02, 09:13
śmierć mówi na fajrant, mam jeszcze tylko jednego klienta ;-)

Suckday

2022-11-02, 09:45
Widzę, że u kacapów wszystko po staremu.
Russkij mir w stolicy.
I ta zapierająca dech panorama moskiewskich słupów.
Nic tylko wsiąść do taksówki i pozwiedzać.

35i

2022-11-02, 11:01
Co to za nuta, bo już Alzheimer mnie dopada.

PentagramOdDiabła

2022-11-02, 11:14
Ale Ty Halman pchasz się na afisz ze wszystkim. Z opisami też. Sam pewnie jesteś z Rasyji kacapem. Nie odpisuj. Nie przeczytam. A wiem, że lubisz na siłę swoje racje forsować w pseudo-inteligentny sposob. Żałosny typ. Poprostu dodawaj filmy, nic więcej. Nie pozdrawiam.
..P.S mam nadzieję, że nie zgłosisz mnie do "płokułatuły"...

Halman

2022-11-02, 11:22
PentagramOdDiabła napisał/a:

Sam pewnie jesteś z Rasyji kacapem.



tak a putin to mój idol, szybko mnie rozpracowałeś saszka...

unpleasant

2022-11-02, 11:26
klient taxi zapłacił najwyższą możliwa cenę za ten kurs. I to za samo trzaśnięcie drzwiami.

JackCola

2022-11-02, 12:32
Bracia Ukraińcy, kacapy już robią bokami Piszcie prośby do Pinokia a rodaka ZeLenskiego o wydaniw wam z naszych magazynów kałachów i po wiaderku amunicji , Jest was u nas tyle że możecie sformułować kilka dywizjii gotowych walczyć z Ruskimi najeżdzcami i mordercami waszych kobiet i dzieci . Nie siedzcie tylko na internecie ale walczcie o waszą ojczyznę. Trzymamy kciuki za wasze postępy i osiągnięcia . Jesteście mądrym i silnym narodem który przez przypadek z klauna zrobił przywódcę .

Gitrix

2022-11-02, 15:42
Pozostało się jeszcze jakieś sto czterdzieści trzy miliony, trzysta dziewięćdziesiąt dziewięć tysięcy... eghm Tzn osiem tysięcy bo dziś pod Chersoniem wyparowało ich trochę.

Cloverface

2022-11-02, 22:57
Ej może wystarczy zalać zsrr alkoholem dla każdego w każdej ilości, to sami się dokonczą?

to...........10

2022-11-04, 00:29
Cloverface napisał/a:

Ej może wystarczy zalać zsrr alkoholem dla każdego w każdej ilości, to sami się dokonczą?



Odpada. Nie ma tyle ogórków na świecie :D