18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Moscow Unlim 500+

ĸuń • 2012-05-20, 12:01
Moskiewskie wyścigi równoległe dla samochodów z mocą powyżej 500KM. Zawody odbywają się na prywatnym, należącym do rosyjskich oligarchów torze o długości 4 mil. Startujący mierzą się na dystansie 1 mili. W tym roku po raz pierwszy w imprezie wystartował Polak.


mcmt

2012-05-20, 19:25
fabet napisał/a:

Prawda jest taka, że wygrał samochód, a nie kierowca, bo GT-Ry są wyposażone w launch control, więc jedyne co kierowca miał do zrobienia to wciśnięcie gazu w podłogę i puszczenie hamulca, ewentualnie korygowanie toru. Oczywiście nie zmniejsza to satysfakcji z dokopania ruskowi ;)


Bo właśnie na tym ten sport polega. Tutaj człowiek swoją najważniejszą rolę ma przed wyścigiem przygotowywując auto.
Booooyakasha napisał/a:

prosta jest dla szybkich samochów zaś zakręty dla szybkich kierowców, tyle w temacie...


Co to za głupie powiedzonko :facepalm: kompletnie bez sensu.

fejzez

2012-05-20, 20:20
ֺΚֺ napisał/a:

Forumowy odtwarzacz się nie podoba?



nie chodzi o to, tylko spodziewam się więcej filmików na jego koncie youtube, z tym GT-R'em ;-)

hycel

2012-05-20, 21:05
Bo jeździć, to trzema umić.

masabitumiczna

2012-05-20, 21:51
@adiemus36 - Tuning mechaniczny:
Tuning właściwy. Są to modyfikacje silnika, układu napędowego, paliwowego i podwozia pojazdu, dzięki którym osiąga się polepszenie parametrów technicznych i właściwości jezdnych. Modyfikacje układu napędowego i paliwowego mają na celu otrzymanie większej mocy, większego momentu obrotowego, a dzięki temu osiągnięcie większych przyspieszeń i większej prędkości maksymalnej.

sadam

2012-05-20, 22:49
Stan dał rade mimo swojego bananowego stylu :)
fajnie, że w koncu polak dostał zaproszenie i wykorzystał to w takim stylu 8-)

cobrasnake

2012-05-21, 01:39
adiemus36 napisał/a:

Gdzie wy widzieliście 700km w gtrze ?




Jak widać, w Rosji :) Serie tam raczej nie startują.

al...........10

2012-05-21, 02:13
mcmt napisał/a:


Co to za głupie powiedzonko :facepalm: kompletnie bez sensu.


Bo pewnie jesteś mistrzem prostej. Ile to razy się zdarzyło, że mnie taki wyprzedzał a później mało mu w dupę nie wjechałem na zakręcie...

mcmt

2012-05-21, 02:23
alan10 napisał/a:


Bo pewnie jesteś mistrzem prostej. Ile to razy się zdarzyło, że mnie taki wyprzedzał a później mało mu w dupę nie wjechałem na zakręcie...


Kolanka obtarte? Rowerek cały?

TwojMatka

2012-05-21, 15:01
Nie wiem na ch*j się podniecacie jak w tych wyścigach nie wygrywa ten który dojedzie pierwszy a ten który osiągnie lepszy łączny czas.

ĸuń

2012-05-21, 15:59
"zgubienie maski", Polak na drugim pasie

sergio909

2012-05-22, 14:35
qhash napisał/a:

tylko po jaką cholerę w GTR siedziały 2 dodatkowe osoby?



Co ja k***a przeczytałem :amused: