18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mortal Kombat - X-Ray Moves

prawiebezglowy • 2013-01-19, 19:09
Łamanie kości w MK z funkcją podglądu w x-ray ! Jakie to piękne! :terror:


camson

2013-01-19, 22:44
Wyjdź k***a z tym.

prawiebezglowy

2013-01-19, 23:02
camson napisał/a:

Wyjdź k***a z tym.



Idź oglądaj kucyki pony.

LsCxxx

2013-01-19, 23:30
@Mr Dan: Dzieci mogą tylko obejrzeć filmiki na YT z tej gry, bo sprzedaż 18+ gry dla kogoś młodszego jest przestępstwem

Tsaa, bo w dzisiejszych czasach nikt nie wie, czym są torrenty, chomikuj i inne peby...

Utiel

2013-01-20, 00:46
X ray w ch*j.

Tw...........ir

2013-01-20, 01:25
wiem ze sie czepiam, ale poj***ne to jest, czaje na koniec walki takie lamanie fajne ale w trakcie? kregoslup zlamany, zebra oderwane a ten walczy jak gdyby nic

prawiebezglowy

2013-01-20, 11:47
krakuSzAgh napisał/a:

wiem ze sie czepiam, ale poj***ne to jest, czaje na koniec walki takie lamanie fajne ale w trakcie? kregoslup zlamany, zebra oderwane a ten walczy jak gdyby nic



Stary, to tylko gra. Według mnie też ch*jowo to zrobili, ale nie zapominajmy że to Mortal Kombat. Tutaj wpie**ol,zło i zniszczenie czai się na każdym kroku. Gra została skonstruowana tak by postawić na maksymalne zniszczenie, dlatego oto mamy ten x-ray w połowie walki.

Peter-Norivotset

2013-01-20, 15:05
Za bardzo przekombinowane, większość atatków powinna być jako fatality, ale i tak jedna z niewielu gier, za którą dałbym bez wahania 100 zł.
Jakbym miał konsolę :mrgreen:
Grałem w starszeego mortala na pc, grafa ch*jowa, ale klimat zajebisty. Niby głupie naparzanie ale fajnie sie grało z kolegami:)

Grillowany

2013-01-20, 15:39
Do wszystkich, którzy są tak oburzeni słabym realizmem i tym, że "wstają jak mają połamane wszystko". W filmy SF też tak ślepo wierzycie?

SzybkiSasza

2013-01-20, 18:20
Anders Breivik napisał/a:

k***a nie mogę na to parzeć, przecież to powinny być kończące kombosy bo jaki do ch*ja ma sens gra w której kontynuujesz grę mimo że ktoś ci skręcił kark urwał głowę obdarł ze skóry czy ch*j wie co jeszcze



Stary, chcesz zobaczyć śmierć to pooglądaj fatality - w tej grze jest jeszcze bardziej hardkorowe :P