18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mortal Kombat Rebirth

DanThree • 2010-06-08, 23:50
Każdy z Was pewnie zna tę serię.
Dziś do sieci wyciekł ten oto zwiastun (?) - odrodzenie serii. Póki co niewiadomo czy to fragment zblizającej się ekranizacji, czy raczej ciekawa promocja nowej gry. Się zobaczy.
Materiał Genialny! :shock:


Neiwiem

2010-06-09, 11:56
nie no k***a jak dla mnie się zajebiście zapowiada... już się rozpatrzyłem a tu koniec :P ale Lateef Crowder jako Baraka? trochę mi do niego nie pasuje :) dobry motyw z Raptilem ;)
jeszcze była jedna taka fajna postać w grze tej na PC taka wyglądająca trochę jak Joker z Batmana, pamięta ktoś co to był za typ? :D
btw. oglądał ktoś ten film Teken?

Bazalt

2010-06-09, 11:56
zajaralem sie jak pedofil Smykiem

Lord of Suffering

2010-06-09, 12:18
Zwiastun Tekkena jest tak samo zj***ny jak i ten. Reżyser pokręcił nazwiska fighterów.

Krzysztov

2010-06-09, 12:34
n1troo - no nie wiem. pierwsza była gra. film przyszedł dopiero później.

...i tak najlepszy jest Sub Zero :D

Vireek

2010-06-09, 13:40
Zdrówka!! :D

robex9

2010-06-09, 13:58
@Piotrcovianin (first post)
Nie Reptail tylko tylko Reptile

Co do MK była pierwszą grą w której się zakochałem, pamiętam nawet fatality skorpiona (który niewątpliwie był najlepszy w całej grze) które paliło przeciwnika :D

<= => => <= Block :P

Globusick

2010-06-09, 14:13
Nowe spojrzenie na serię... Świeże i zajebiste, szczerze powiedziawszy nie zorientowałem się, że pierwszy Pan to Reptail, ale Barake i Scorpiona poznałem bez problemu :) Jestem pewien że film odniesie sukces, poprzednie ekranizacje Mortala były głupie i denne. To jest coś czego tej serii potrzeba, uziemienia tej całej magicznej sfery która była w niej od zawsze obecna i przedstawienia jej w nowym świetle

sierra

2010-06-09, 15:18
gralo sie w mortala 1 i 2 na amidze to bylo miodne pozniej 3 i 4 były super ,ale teraz na czasie jest "impreza u reksia" - nie ma r*chania? nie ma browca :D

Piotrcovianin

2010-06-09, 16:08
Oficjalnym sponsorem piw na Sadisticu został Virdos. Dziękujemy!

if...........yt

2010-06-09, 16:10
A zapomnieli o kluczowej postaci, która zagra nasza gwiazda mediów i kulturystyki.

Mariusz Pudzianowskiiiiiiiiiii w roli Goro


Ragnar SW

2010-06-09, 16:20
Ja mam mieszane uczucia co do tego trailera - z jednej strony urealnienie całego turnieju może być ciekawe -z drugiej ciężko będzie ukazać postacie w sposób ciekawy tak aby zachowały swoje atrybuty.
Jak do tego dołączy się "efekciarskie" tendencje Hollywoodu preferowane bardziej niż sensowność fabuły ryzyko gniota jest niestety duże

rysiuy

2010-06-09, 16:48
smilee napisał/a:

@rysiuy
Akurat Micheal Jai White jest kozackim aktorem.



akurat jego nie miałem na myśli, znam go z paru horrorów, tylko tego co grał barakę i johnny cage'a, żenada...

admiralsuchy

2010-06-09, 17:13
dlaczego Virdos stawia każdemu piwo??
jak to jest typiara to powinna lodzika stawiac...

dlaczego Virdos stawia kazdemu piwo??
jesli jest to typiara to powinna lodzika stawiac...

...

dlaczego Virdos stawia kazdemu piwo??
jesli jest to typiara to powinna lodzika stawiac...

dlaczego Virdos stawia kazdemu piwo??
jesli jest to typiara to powinna lodzika stawiac...

modzgi

2010-06-09, 23:45
Let The Mortal Combat Begin !