18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Morskie opowieści...

~DMT • 2018-09-16, 14:26
Niewątpliwie będą mieli co opowiadać...


miskolabor

2018-09-16, 16:05
Jakiś murzyn atakuje białych uchodźców??

xXPeinXx

2018-09-16, 16:41
miskolabor napisał/a:

Jakiś murzyn atakuje białych uchodźców??


Nie obrażaj i nie porównuj tak pięknego stworzenia do brudasów, te ssaki mają o wiele więcej empatii i rozumu niż cały czarny kontynent...





PS. I nie atakuje tylko chciał się im pokazać, inaczej nic by z nich nie zostało.

miskolabor

2018-09-16, 17:14
Rozumiem że jesteś oceanografem i nie rozumiesz ironii pod jakąkolwiek postacią. Przeprowadziłeś dogłębną analizę zachowania tego majestatycznego stworzenia, może nawet przeprowadziłeś badania zakończone rozmową w cztery oczy z tym wielkim ssakiem. Zaimponowałeś mi w ch*j.

a2711817

2018-09-16, 17:42
MaszAyahuaskę napisał/a:

Niewątpliwie będą mieli co opowiadać...


Tak, będą się przechwalać, że widzieli walenie z bliska...

chudy005

2018-09-16, 19:16
Okularnik....nawet nie skumał o co kaman....

Milli

2018-09-16, 19:38
Skórę sobie zdarł? Czy to jakiś plastik był co odleciało?

~DMT

2018-09-16, 20:13
Milli napisał/a:

Skórę sobie zdarł? Czy to jakiś plastik był co odleciało?



Uszkodził fragment relingu dziobowego... :kawa:

Ow...........an

2018-09-16, 22:23
xXPeinXx napisał/a:


Nie obrażaj i nie porównuj tak pięknego stworzenia do brudasów, te ssaki mają o wiele więcej empatii i rozumu niż cały czarny kontynent...
PS. I nie atakuje tylko chciał się im pokazać, inaczej nic by z nich nie zostało.




Już miałem napisać, że powinieneś zaznaczyć, iż chodzi jedynie o muzułmańską część Afryki.
Jednak zaraz przypomniałem sobie o Rwandzie oraz Hutu i Tutsi.
Chyba masz jednak rację.

xXPeinXx

2018-09-17, 04:20
miskolabor napisał/a:

Rozumiem że jesteś oceanografem i nie rozumiesz ironii pod jakąkolwiek postacią. Przeprowadziłeś dogłębną analizę zachowania tego majestatycznego stworzenia, może nawet przeprowadziłeś badania zakończone rozmową w cztery oczy z tym wielkim ssakiem. Zaimponowałeś mi w ch*j.



Mylisz się, robię tam tylko za przynętę, fajnie jest dopóki ciągną cie za motorówką, gorzej jest jak już dochodzi to "brania", wtedy już tylko ciemność i małe białe światełko w oddali, wychodzę i co widzę?Twój komentarz tak zajebisty jak ty. Mogłeś się bardziej postarać i wytężyć tą połowę półkuli na której musisz pracować, niż twierdzić, że ktoś nie rozumie co piszesz i co chcesz tym przekazać, i to nie ja Ci zaimponowałem lecz Ty mi....