18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Morderca

Ingles • 2010-01-31, 11:55
Imprezka, w ekskluzywnym lokalu lekko wstawiony już koleś podchodzi do eleganckiej kobiety i zagaduje:
- Cześć, mam na imię Mariusz, jest pani najśliczniejszą damą w całym lokalu, może mógłbym postawić pani lampkę szampana?
Kobieta zgadza zgadza się, zasiadają razem przy stoliku zaczynają rozmawiać i pić szampana.
Po pierwszej butelce gość proponuje:
- Wie pani jest pani tak oszałamiająco piękna, może poszlibyśmy na górę do hotelu mam tu wynajęty apartament prezydencki.
- Absolutnie nie! - mówi rozdrażniona kobieta.
Po drugiej butelce, w między czasie której przeszli na "Ty", koleś ponawia próbę.
- Może jednak dałabyś się namówić na romantyczny wieczór w apartamencie prezydenckim.
- Słuchaj, może i bym się dała - odpowiada dość już mocno znieczulona kobieta - ale mam okres.
W tym momencie gość zrozumiał, że nic z tego nie będzie i postanowił dać sobie spokój. Zamówił kolejną butelkę szampana, a żeby jednak wieczór nie był nudny to jeszcze butelkę wódki.
Koleś budzi się następnego ranka na potężnym kacu, z jedną wielką białą dziurą zamiast pamięci z wieczoru poprzedniego. Rozgląda się po pokoju, a tam cała pościel we krwi. Wszystko, prześcieradło, kołdra, nawet poduszki. Patrzy na swoje ręce - całe we krwi i mówi cicho do siebie:
- Ja pie**olę, zabiłem kogoś.
Chwiejnym krokiem idzie do łazienki napić się wody z kranu, zerka w lustro i krzyczy:
- k***a mać, zabiłem kogoś i zjadłem!!!

Koperek

2010-01-31, 16:26
Że odniesienie do minetki?

MarlonLena

2010-01-31, 17:30
Koperek: Jakiś ty bystry, ja bym nie wpadła na to

Ingles

2010-01-31, 18:37
Koperek napisał/a:

Że odniesienie do minetki?


Nie. Tan naprawdę to on kogoś zaj***ł, tylko był sprytny. Jak lisek.

pilat

2010-01-31, 21:02
Koperek napisał/a:

Że odniesienie do minetki?




Po prostu... wyjdź

~komornik1000

2010-01-31, 23:15
Dobry marynarz to i po Morzu Czerwonym popływa ...

matt_

2010-02-01, 12:10
MarlonLena napisał/a:

Koperek: Jakiś ty bystry, ja bym nie wpadła na to



bo jesteś kobietą.