18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Morderca

MephistoSpirit • 2013-06-23, 14:51
Co ma przeciętny sadol do seryjnego mordercy ?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
- numer telefonu ...

FrasQs

2013-06-23, 15:02
Przeciętny sadol chodzi do gimnazjum,chwali sie kumplą iloscią piw na sadolu,pisze tematy o ciapatych byleby dostać piwa,udaje twardziela a płacze gdy widzi węża zjadającego mysz.

Snaku

2013-06-23, 15:03
FrasQs napisał/a:

Przeciętny sadol chodzi do gimnazjum,chwali sie kumplą iloscią piw na sadolu,pisze tematy o ciapatych byleby dostać piwa,udaje twardziela a płacze gdy widzi węża zjadającego mysz.



która klasa?

FrasQs

2013-06-23, 15:11
@Snaku przepraszam,jeszcze tego nie mieliśmy :(

Snaku

2013-06-23, 15:17
FrasQs napisał/a:

@Snaku przepraszam,jeszcze tego nie mieliśmy :(



Tego, że po przecinku dajemy spacje chyba też nie :)

_P...........K_

2013-06-23, 15:23
Co ma przeciętny sadol do seryjnego mordercy ?
.
.
.
.
.
.
.
- To samo odbicie w lustrze...

mika93

2013-06-23, 16:18
FrasQs napisał/a:

Przeciętny sadol chodzi do gimnazjum,chwali sie kumplą iloscią piw na sadolu,pisze tematy o ciapatych byleby dostać piwa,udaje twardziela a płacze gdy widzi węża zjadającego mysz.

niee chcę pie**olić,ale skąd znasz tak dokładne szczegóły na temat egzystenciu gimbazy?

Admin_RedTube

2013-06-23, 16:21
mika93 napisał/a:

niee chcę pie**olić,ale skąd znasz tak dokładne szczegóły na temat egzystenciu gimbazy?



Może z autopsji :)

prof. Matolewicz

2013-06-23, 16:25
mika93 napisał/a:

niee chcę pie**olić,ale skąd znasz tak dokładne szczegóły na temat egzystenciu gimbazy?


A ty co po urodzeniu do liceum poszedłeś?

mika93

2013-06-23, 16:29
prof. Matolewicz napisał/a:


A ty co po urodzeniu do liceum poszedłeś?

po pierwsze -"łaś" a po drugie zabijcie mnie,wstawiłam mu piwo jak chciałam zacytować :facepalm: edit: chodzi mi o to ze kiedys internet nie byl tak rozpowszechniony, panowala inna moda, zachowanie spoleczenstwa, owszem mam 19 lat ale za ch*ja bym nie pomyślała o takiej pie**ole jak chwalić sie komuś piwami na sadolu. jakim trzeba być idiotą żeby wpaść na taki pomysł.

Jozekban

2013-06-23, 17:36
mika93 napisał/a:

wstawiłam mu piwo jak chciałam zacytować


Może jednak ucieczka z kuchni była złym pomysłem ?

lukasoon15

2013-06-23, 18:17
Cytat:

po pierwsze -"łaś" a po drugie zabijcie mnie,wstawiłam mu piwo jak chciałam zacytować edit: chodzi mi o to ze kiedys internet nie byl tak rozpowszechniony, panowala inna moda, zachowanie spoleczenstwa, owszem mam 19 lat ale za ch*ja bym nie pomyślała o takiej pie**ole jak chwalić sie komuś piwami na sadolu. jakim trzeba być idiotą żeby wpaść na taki pomysł.


W psychologii kontaktów międzyludzkich wielokrotne zaprzeczenie (dwukrotne lub "bardziej -krotne" oznacza tylko jedno: kłamstwo. Osoba która pisze tak jak ty chce pokazać się z jak najlepszej strony mimo świadomości mówienia nieprawdy.

wasza_mama

2013-06-23, 22:07
Jaki k***a pan psycholog.

lukasoon15

2013-06-24, 01:09
@up
Tara powinna zastąpić ci kuchenny komputer (w ogóle co za mózg wymyślił, żeby komputer umieścić w kuchni)