18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mord UPA w Hucie Pieniackiej

piesnababy90 • 2014-02-22, 20:55
Dla tych, co zbytnio podniecają się Ukrainą, wystawiają świeczki w oknach i inne duperele...

Integracją integracją, ale o swojej historii należy pamiętać. Osobiście miałem okazję posłuchać opowieści babci która była jedną z osób, które widziały na własne oczy co ukraińcy wyprawiali z Polakami na tamtych terenach.



Polecam.

pi...........ja

2014-02-22, 22:43
Jeszcze kilka takich rewolucji w krajach sąsiednich i wszyscy będą obkuci z historii :-)

Dymekx

2014-02-22, 22:49
@up niema tego złego co by na dobre nie wyszło :)

Websterthe1

2014-02-22, 23:58
Tak jasne dalej nakręcajcie spirale nienawisci wszyscy na tym skorzystają i ukraińcy i polacy, wybaczyć tak, zapomniec nie ale do kogo ja to pisze jak kazdy z krzykaczy obrazający ukraincow to katolicy i powinni znac zasady wlasnej religi.

Hrodgar

2014-02-23, 01:54
@up, pie**olisz głupoty, jestem agnostykiem, antyklerykaliztom, którego część rodziny została zaszlachtowana przez banderowców, więc NIE pie**ol mi o jakiejś spiraże nienawiści napędzanej przez katolików. Ciekawe że o tym co powinni robić katolicy a co nie, najlepiej i najgłośniej krzycą ludzie, którzy tej religii nie wyznają, lub ją odrzucili.

biszkopt14

2014-02-23, 15:08
Mój Dziadek urodził się we Lwowie,moja Babcia pod Lwowem,kiedy był Polski.Moja Babcia była młodsza niż ja obecnie,a jeździła na wagonach pociągów towarowych do Besarabii jak mówiła "za chlebem",jej bracia pracowali podczas 2WŚ przymusowo w Niemczech w Essen i Bochum,widziałem zdjęcia jednego z nich z Bochum,były wykonane w zimie. na nogach miał jedynie sandały.Dwa lata temu byłem w Bochum w pracy i jak na ironię pracowałem przy remoncie stacji kolejowej z widokiem na owy plac.
Słyszałem od dziadków jak UPA potrafiło mordować Polaków dla sportu,Dziadek opowiadał mi jak prowadzili z nimi walki na terenach leśnych i wiejskich,najczęściej wykorzystywali w nich KUSZE.
-Zabawne?-Brak huku i błysku towarzyszących wystrzałowi z broni palnej czynił z niej świetna broń do ataków z zaskoczenia.
Bełt wystrzelony z kuszy potrafił spokojnie przebić wojskowy hełm z odległości ponad 100m.

Niech się k***y wypchają,a nie teraz chcą Przemyśl,niech się pie**olą,Kaczorek a raczej Kalkstein pod flagą banderowców nazwie ich braćmi,może dla żydów jak Jaro są,dla Polaków nigdy nimi nie będą.