18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

monopol dla kobiet

goregarg • 2010-10-14, 15:16
Dla asfaltów już było, teraz pora na monopol dla bab :amused:

dback

2010-10-14, 22:57
ch*jowe. Ileż razy można w kuchni się r*chać? Po głupiego loda miałbym latać do kuchni?!

Br...........16

2010-10-14, 22:58
oblatany temat, a ten kontur przypomina ksiedza po omacku szukajacego 'cieplej norki'

plugnplay

2010-10-14, 23:16
temat "back to the kitchen" jest juz conajmniej nudny, ile mozna ?

MaxKing

2010-10-14, 23:25
Zgadzam się z plugnplay. To po prostu nudne. Wałkowanie tego samego cały czas na każdy możliwy sposób. To już nie "prawdziwy facet" odsyła kobietę zawsze do kuchni, tylko zwykły, pie**olony śmieć dla którego jedyną wartością kobiety jest umiejętność przyrządzania jedzenia. Dla takiego człowieka jedynym rozsądnym miejscem jest kopalnia. Najlepiej ta w Chile.

Domyślam się że panowie Wielcy Sadyści mnie zaraz zjadą za pedalstwo, zniewieszczenie albo inne gówno, ale szczerze mówiąc sram na to. Rzygać mi się po prostu już chce tym motywem "Kobieta ma być w kuchni" tak samo jak tym całym "JP na 100%". ILE k***A MOŻNA?!

goregarg

2010-10-14, 23:29
MaxKing napisał/a:

Zgadzam się z plugnplay. To po prostu nudne. Wałkowanie tego samego cały czas na każdy możliwy sposób. To już nie "prawdziwy facet" odsyła kobietę zawsze do kuchni, tylko zwykły, pie**olony śmieć dla którego jedyną wartością kobiety jest umiejętność przyrządzania jedzenia. Dla takiego człowieka jedynym rozsądnym miejscem jest kopalnia. Najlepiej ta w Chile.

Domyślam się że panowie Wielcy Sadyści mnie zaraz zjadą za pedalstwo, zniewieszczenie albo inne gówno, ale szczerze mówiąc sram na to. Rzygać mi się po prostu już chce tym motywem "Kobieta ma być w kuchni" tak samo jak tym całym "JP na 100%". ILE k***A MOŻNA?!



ojej... :emo:

Talisker

2010-10-14, 23:42
zrzędzicie jak baby, lepiej idźcie im pomóc w kuchni...

Basika063

2010-10-15, 00:20
Wszyscy jesteście mocni w gębach i tylko na Sadisticu. Prywatnie wielu z Was świetnie sobie radzi w tejże wyśmiewanej kuchni podczas pichcenia, robienia kanapek, czy mycia naczyń. Pytam się więc po jaka cholerę zgrywacie takich cwaniaczków? Przypuszczam, że takie szowinistyczne duperele wygłaszają tylko Ci, którzy siedzą na garnuszku zapobiegliwej mamusi, która podtyka koryto pod nos. Dajcie sobie w końcu na luz, bo jak znam życie każdy z Was kuchnię odwiedza codziennie, kiedy głód daje o sobie znać i kiedy jęzor przysycha z pragnienia. i nie chodzi tu tylko o piwsko.

cysiox

2010-10-15, 00:25
@goregarg

wypie**alaj na NK

mrrr... rrrr... rrrr...

2010-10-15, 00:33
plugnplay napisał/a:

temat "back to the kitchen" jest juz conajmniej nudny, ile mozna ?



Do skutku ? :amused: ;)

goregarg

2010-10-15, 00:33
@cysiox

tylko się nie spoć

plugnplay

2010-10-15, 02:58
XiksiksX napisał/a:



Do skutku ? :amused: ;)


Czyli już. Sytuacja tak samo jak z "mudżynami".

mrrr... rrrr... rrrr...

2010-10-15, 07:29
Wybacz ja nie piszę w jakiś głupi sposób o innych ludziach tylko konkretnej płci wskazuje miejsce we wszechświecie. Jak mesjasz. ;)

cysiox

2010-10-15, 09:21
goregarg napisał/a:

@cysiox

tylko się nie spoć



Żartowałem, chciałem cię od tak wk***ić for fun.
Ale piwko ci dałem bo wrzuta OK.

liptonek

2010-10-15, 12:04
@Basika063

Moja mama jest za granicą , ale kanapki umiem zrobić :amused: