18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Monkey

3-buch • 2022-12-17, 13:20


Jak było to do kosza ale ja nie widziałem tego tutaj.

xxmercy

2022-12-17, 13:22
chyba się nudzi temu białasowi

ququa

2022-12-17, 13:26
xxmercy napisał/a:

chyba się nudzi temu białasowi



Ty tez nie znasz swojego starego ??? jakie to czarne

~Velture

2022-12-17, 13:29
Kiedy debil z IQ 80 trafi na debilki z IQ 70...

Ani to śmieszne ani k***a ch*j wie jakie. Żenujące.

krzysieks997

2022-12-17, 13:30
Może i mam iq mniejsze niż oni, ale mi się podobało :lol:

Zlodziej1

2022-12-17, 13:36
pie**olicie głupoty. Mnie to bawi w ch*j

Zlodziej1

2022-12-17, 13:40
Dawajcie jak macie więcej tego bo nie mogę znaleźć a wiem ze było tego pełno. Lewacki zastrany google

taylorswift

2022-12-17, 13:43
jak kogokolwiek może coś takiego bawić? i od kiedy Polacy popierają Hitlera? czy to on wam rodzin nie mordował przypadkiem?

Syn_Milionera

2022-12-17, 13:49
Zlodziej1 napisał/a:

Dawajcie jak macie więcej tego bo nie mogę znaleźć a wiem ze było tego pełno. Lewacki zastrany google



Szukaj na duckduckgo.com frazą "catboykami archive.org". Masz tam pełne streamy.

Maniecky

2022-12-17, 13:54
Syn_Milionera napisał/a:

Szukaj na duckduckgo.com frazą "catboykami archive.org". Masz tam pełne streamy.



To chyba nie jest catboy, ale dobry trolling rozwydrzonych dindusow jest dobry


taylorswift napisał/a:

jak kogokolwiek może coś takiego bawić? i od kiedy Polacy popierają Hitlera? czy to on wam rodzin nie mordował przypadkiem?



Usun tu konto amebo, zaloz sobie na Reddit, tam jest pelno takich niedojebow jak ty

xxmercy

2022-12-17, 13:56
ququa napisał/a:

Ty tez nie znasz swojego starego ??? jakie to czarne



czarne to jest popieranie hitlera (celowo z małej) i jego doktryn, który zamordował połowę twojego narodu :D

silwerbalk

2022-12-17, 14:08
taylorswift napisał/a:

jak kogokolwiek może coś takiego bawić? i od kiedy Polacy popierają Hitlera? czy to on wam rodzin nie mordował przypadkiem?



Ci którzy go popierają to nawet w moich standardach nadają się do utylizacji ....
:-|

Maniecky

2022-12-17, 14:11
xxmercy napisał/a:

czarne to jest popieranie hitlera (celowo z małej) i jego doktryn, który zamordował połowę twojego narodu



Zasmiej sie z typa trolujacego rozpieszczonych przez system czarnych = Popierasz doktryny Hitlera i mordy na Polakach.....logika zj***nych lewackie mozgow.....

Czy to przypadek ze na dwoch lewakow w tym temacie, oba mysla i pie**ola tak samo? NPCety j***ne....


silwerbalk

2022-12-17, 14:13
Maniecky napisał/a:

Zasmiej sie z typa trolujacego rozpieszczonych przez system czarnych = Popierasz doktryny Hitlera i mordy na Polakach.....logika zj***nych lewackie mozgow.....
Czy to przypadek ze na dwoch lewakow w tym temacie, oba mysla i pie**ola tak samo? NPCety j***ne....



Mnie dziwi że takie gówno wchodzi na gładko na głowną .... W k***ianiu małp w taki prostacki sposób nie jest wcale zabawne a k***a żenujace .....
:-( typ mógłby k***a sobie z nimi podać rękę ..... I na aryjczyka nie wygląda a bardziej na żyda komunistę