18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Monarchia

Ant1984 • 2013-07-03, 19:35
Wmawia nam się, że demokracja jest cudownym systemem, w którym jesteśmy wolni i szczęśliwi. Chyba każdy z Was słyszał stwierdzenie: "demokracja może nie jest idealna, ale nie wymyślono jeszcze nic lepszego". Otóż bzdura Panowie (i Panie). Pierwotny i najprawdopodobniej idealny ustrój społeczny, który istniał i sprawdzał się, to Monarchia.

Czym jest Monarchia?
Czym tak naprawdę jest demokracja?
Co czeka tuska i jemu podobnych polityków?
Co można zrobić z obecną sytuacją?
Na te pytania znajdziecie odpowiedź poniżej.









Prosiłbym o pozostawienie tego tematu do samodzielnej oceny przez użytkowników w Poczekalni, a nie przenosić do zbiorczych, gdzie zginie niezauważony. Jest to bowiem temat ważny dla nas wszystkich, jako obywateli tego kraju - zwłaszcza w obecnej sytuacji rujnowania naszego państwa.

Nezard

2014-11-23, 04:02
Za Trehlebova zawsze props

sz...........86

2014-11-23, 21:20
Mamy monarchie, rządzi nami tak na prawdę jakiś ku*as oligarcha unijny (którego nikt nigdy nie pozna) a ta banda cwe*i w sejmie jest tylko na pokaz i stwarza pozory demokracji. Te pachołki w sejmie mają wypełniać tylko polecenia swojego i naszego pana, czyli:
* manipulować swoim ciemnym ludem poprzez media i wmawiać im jak to jest wspaniale i demokratycznie,
* bronić władzy (nie dawać ludziom żadnej możliwości wpływu na jakąś zmianę),
* tłamsić sprzeciw swoich niewolników, poprzez działania swoich strażników - policji,
* zniszczyć kraj, zmniejszając przyrost naturalny, poprzez:
a) pokazywanie ludziom że warto być zbokiem, bo się dostaje z tego tytułu mnóstwo przywilejów (nazywanych przez media równością i tolerancją),
b) pie**oleniem o równości płci przez opłacane z naszych pieniędzy k***y feministki [to mnie chyba najbardziej wk***ia](UWAGA!!! mężczyzna i kobieta nie są równi, co nie oznacza, że któraś z tych płci jest lepsza/gorsza, po prostu każda ma swoje naturalne cechy i zadania),
c) stwarzanie ch*jowych warunków życia, co samo w sobie niszczy kraj

i wiele, wiele innych ale to chyba najważniejsze

Hangman108

2014-11-23, 23:38
Ciekawe tylko dlaczego każdy monarchista zawsze zakłada, że poglądy króla na gospodarkę, politykę zagraniczną i sprawiedliwość będą podobne do poglądów monarchisty. Przykładem jest Korwin twierdzący, że nawet jeśli sam nie byłby królem, to oświecony przywódca bez wątpliwości słuchałby rad mądrych ludzi, do których Janusz oczywiście siebie zalicza. Chciałbym was widzieć, gdyby władcami Polski zostali ludzie w rodzaju dynastii Kimów z Korei Północnej.

sz...........86

2014-11-24, 01:57
Hangman108 napisał/a:

Ciekawe tylko dlaczego każdy monarchista zawsze zakłada, że poglądy króla na gospodarkę, politykę zagraniczną i sprawiedliwość będą podobne do poglądów monarchisty. Przykładem jest Korwin twierdzący, że nawet jeśli sam nie byłby królem, to oświecony przywódca bez wątpliwości słuchałby rad mądrych ludzi, do których Janusz oczywiście siebie zalicza. Chciałbym was widzieć, gdyby władcami Polski zostali ludzie w rodzaju dynastii Kimów z Korei Północnej.



Jakby był jakiś ch*jowy król to by ktoś go zaraz zaj***ł i po sprawie. A w demokracji połączonej z systemem partyjnym zamach stanu jest nie niemal niemożliwy z oczywistych przyczyn.
Poza tym król zostawia władze swojemu synowi, a ojciec dla syna chce dobrze - więc będzie się starał żeby nie zostawić mu w spadku burdelu w państwie, za który mógłby on później odpowiadać.

Hangman108

2014-11-24, 09:53
szymek6786 napisał/a:



Jakby był jakiś ch*jowy król to by ktoś go zaraz zaj***ł i po sprawie. A w demokracji połączonej z systemem partyjnym zamach stanu jest nie niemal niemożliwy z oczywistych przyczyn.
Poza tym król zostawia władze swojemu synowi, a ojciec dla syna chce dobrze - więc będzie się starał żeby nie zostawić mu w spadku burdelu w państwie, za który mógłby on później odpowiadać.



No faktycznie, nie pomyślałem o tym. Musisz teraz tylko pojechać do Korei Północnej i też to ludziom wytłumaczyć.

De...........37

2014-11-24, 17:53
Cytat:

Mamy monarchie, rządzi nami tak na prawdę jakiś ku*as oligarcha unijny (którego nikt nigdy nie pozna) a ta banda cwe*i w sejmie jest tylko na pokaz i stwarza pozory demokracji. Te pachołki w sejmie mają wypełniać tylko polecenia swojego i naszego pana, czyli:
* manipulować swoim ciemnym ludem poprzez media i wmawiać im jak to jest wspaniale i demokratycznie,
* bronić władzy (nie dawać ludziom żadnej możliwości wpływu na jakąś zmianę),
* tłamsić sprzeciw swoich niewolników, poprzez działania swoich strażników - policji,
* zniszczyć kraj, zmniejszając przyrost naturalny, poprzez:
a) pokazywanie ludziom że warto być zbokiem, bo się dostaje z tego tytułu mnóstwo przywilejów (nazywanych przez media równością i tolerancją),
b) pie**oleniem o równości płci przez opłacane z naszych pieniędzy k***y feministki [to mnie chyba najbardziej wk***ia](UWAGA!!! mężczyzna i kobieta nie są równi, co nie oznacza, że któraś z tych płci jest lepsza/gorsza, po prostu każda ma swoje naturalne cechy i zadania),
c) stwarzanie ch*jowych warunków życia, co samo w sobie niszczy kraj




Wiek: 18.
weź Ty sie Szymuś do roboty jakiejś... tfu, chciałem powiedzieć nauki. Bo za parę latek będziesz płakał jak to "oni" Cie r*chają i roboty nie masz.

sz...........86

2014-11-24, 23:59
Dexter37 napisał/a:


Wiek: 18.
weź Ty sie Szymuś do roboty jakiejś... tfu, chciałem powiedzieć nauki. Bo za parę latek będziesz płakał jak to "oni" Cie r*chają i roboty nie masz.



Blisko 40-latek bez własnego zdania, nie potrafiący wyciągać oczywistych wniosków, żyjący na zasiłku, którego jedynym zajęciem jest powtarzanie na forach tego co mu TVN powiedział radzi mi co mam robić. Dzięki ale nie skorzystam.
A Ty dalej pie**ol jak to Ci jest dobrze, bo przecież z głodu nie umrzesz. Pozdrawiam.

De...........37

2014-11-25, 12:55
Blisko 40 latek z własnym zdaniem, potrafiący wyciągać wnioski, żyjący obecnie z własnych oszczędności zarobionych w ciągu ostatnich lat w wyuczonym zawodzie, obecnie kontynuujący edukację na jednym z lepszych polskich uniwersytetów którego jednym z zajęć jest wyśmiewanie nastoletnich znawców świata. Którzy w dodatku wiedzą o mnie tyyyle rzeczy! :D

Falsum

2014-11-27, 13:51
Dexter37 napisał/a:

[...] potrafiący wyciągać wnioski...



Bez jaj...
Może według zasad jakiejś logiki trollalnej...
:amused:

Ork.Fajny

2014-11-27, 14:43
Dexter37, jesteś chyba jedynym prawie 40 letnim doktorantem, który ma czas na prowadzenie wojen na sadisticu... No chyba że to jest jakiś humanistyczny kierunek, wtedy trudno nazwać twoją kontynuację edukacji jako coś poważnego...

De...........37

2014-11-27, 14:45
Niestety, kierunek ścisły. A jak tam Twoja edukacja :D ?

Ork.Fajny

2014-11-27, 14:48
Średnio. Liczyłem na dużo wykładów i ćwiczeń a od razu "muszę" otrzymywać jakieś, związane z Alzheimerem, cynkowe białko, charakteryzować je w ramach magistra etc. A ty czym się pochwalić możesz...?

De...........37

2014-11-27, 15:01
Membranami anionoselektywnymi. Badam sobie potencjalna przydatność pewnej nowej metody otrzymywania takowych, głównie w kierunku zastosowania w MEA ogniw paliwowych AAEMFC. Na razie pierwsza droga okazała się całkowitym fiaskiem XD, trzeba zmienić rozpuszczalnik pewnie.

Ork.Fajny

2014-11-27, 15:07
Dexter37, i jak Cię ta chemia kwalifikuje do twoich częstych dissów w tematach biologicznych w których się wypowiadam...?