18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

MON zakupił nowy sprzęt dla WOT

T3RMINATOR • 2020-12-18, 18:01
Trwają właśnie ćwiczenia poligonowe na nowym sprzęcie.


Rebeliant

2020-12-18, 18:16
Filmik pokazujący maluteńki fragment ogromnego planu wystrychnięcia szkopów na dudka, skutecznie zrealizowanego z resztą. Filmik ma jakieś 76 lat.


Niestety tytuł i opis zrobił z tego materiału zwyczajne gówno do ususzenia, a można było wrzucić więcej i byłby ciekawy dokument.


nowynick

2020-12-18, 18:51
Operacja Fortitude. W temacie w niecałe 10 minut można się zapoznać poniżej.



twojastara250

2020-12-18, 21:31
Rebeliant napisał/a:

Filmik pokazujący maluteńki fragment ogromnego planu wystrychnięcia szkopów na dudka, skutecznie zrealizowanego z resztą. Filmik ma jakieś 76 lat.
Niestety tytuł i opis zrobił z tego materiału zwyczajne gówno do ususzenia, a można było wrzucić więcej i byłby ciekawy dokument.



Dokładnie dlatego się zalogowałam, żeby napisać że właśnie z tego powodu dam piwo Tobie, a nie autorowi posta.

AdamBrown

2020-12-18, 21:58
Za dmuchany czołg piwo.

tomgw

2020-12-18, 22:09
tak było nie kłamię.

T3RMINATOR

2020-12-18, 22:55
twojastara250 napisał/a:

Dokładnie dlatego się zalogowałam, żeby napisać że właśnie z tego powodu dam piwo Tobie, a nie autorowi posta.



Ale jakbym inaczej to wylądowało w dokumentalnych i mało kto by o tym wiedział.

plastic

2020-12-18, 23:18
twojastara250 napisał/a:

Dokładnie dlatego się zalogowałam, żeby napisać że właśnie z tego powodu dam piwo Tobie, a nie autorowi posta.



specjalnie się zalogowałem, żeby napisać ten komentarz

Igorek95

2020-12-19, 00:11
Historia bez cenzury to jeden z tych niewielu wartościowych kanałów na yt, szkoda że nie miałem takich nauczycieli w szkole ;-)

nowynick

2020-12-19, 00:25
Igorek95 napisał/a:

Historia bez cenzury to jeden z tych niewielu wartościowych kanałów na yt, szkoda że nie miałem takich nauczycieli w szkole



od historii - Drewniak
humanistyczne - polimaty
fizyka/chemia SciFun
biologia "było sobie życie" (serio co bardziej obeznani w medycynie niech odpalą to sobie dziś)
matematyka - ???
geografia - ???
WF - mój trener (chodziłem do szkoły sportowej o profilu Judo) - nie dość trzymał sztamę z Gwardią Warszawa i kierował tam co zdolniejszych, to jeszcze organizował pokazowe walki w szkole m.in. z Pawłem Nastulą (w latach kiedy był mistrzem olimpijskim i bohaterem dzieciaków, coś jak mecz z Lewandowskim dzisiaj) - to był k***a NAUCZYCIEL!!!
angielski - gry komputerowe ;)

T3RMINATOR

2020-12-19, 00:34
nowynick napisał/a:

od historii - Drewniak
humanistyczne - polimaty
fizyka/chemia SciFun
biologia "było sobie życie" (serio co bardziej obeznani w medycynie niech odpalą to sobie dziś)
matematyka - ???
geografia - ???
WF - mój trener (chodziłem do szkoły sportowej o profilu Judo) - nie dość trzymał sztamę z Gwardią Warszawa i kierował tam co zdolniejszych, to jeszcze organizował pokazowe walki w szkole m.in. z Pawłem Nastulą (w latach kiedy był mistrzem olimpijskim i bohaterem dzieciaków, coś jak mecz z Lewandowskim dzisiaj) - to był k***a NAUCZYCIEL!!!
angielski - gry komputerowe



Astronomia/astrofizyka- Astrofaza

brainiak6667

2020-12-19, 01:33
Matematyka i inne geekowskie okolice - polecam Stand-up Maths (po angielsku), geografia - Geography Now (też po angielsku)

cesarz1982

2020-12-19, 01:48
To tzw "Armia Duchów" bardzo dobrze wyr*chali niemcow podążać II wojny światowej :lol:

Igorek95

2020-12-19, 08:45
od historii - Drewniak
humanistyczne - polimaty, Mietczyński
fizyka/chemia SciFun
biologia "było sobie życie" (serio co bardziej obeznani w medycynie niech odpalą to sobie dziś)
matematyka - matemaks lub etrapez
geografia - przez świat na fazie
jakiś taki przedmiot bym dał jeszcze - przygotowanie do nie bycia frajerem na drodze - STOP CHAM :D