18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

sigane

2013-04-18, 21:45
ale po co ta gadka. przecież nikogo takiego jak adam i ewa nie było.

stalowyszczur

2013-04-18, 23:23
@up
Pozlewać się z chrześcijańskich bajdurzeń jest zawsze zabawne. Generalnie to troche jak mitologia grecka. Też są dzieci Bogów, też jest piekło, uzdrawiania itp. itd. Tyle że o jednej uczymy sie na historii, a do drugiej jesteśmy indoktrynowani od urodzenia.

Mizantrop

2013-04-18, 23:28
stalowyszczur napisał/a:

@up
Pozlewać się z chrześcijańskich bajdurzeń jest zawsze zabawne. Generalnie to troche jak mitologia grecka. Też są dzieci Bogów, też jest piekło, uzdrawiania itp. itd. Tyle że o jednej uczymy sie na historii, a do drugiej jesteśmy indoktrynowani od urodzenia.



O drugim JESZCZE się nie uczymy ale za 4-5 pokoleń jak ludzie zmądrzeją dostatecznie to zauważą, że Biblia przeczy wszelkim zasadom racjonalności, fizyki i jest najzwyczajniej w świecie głupia

Kkarol992

2013-04-19, 00:14
~Brüste uważasz, że biblia jest głupia, a czy kiedykolwiek ją czytałam i nie chodzi mi o katechizm którego uczymy się na religii w szkole lub w kościele ale o prawdziwą biblię? Jako książka jest całkiem fajna i to co innego niż bzdury którymi jesteśmy ogłupiani do dziecka.

Mizantrop

2013-04-19, 12:58
Kkarol992 napisał/a:

~Brüste uważasz, że biblia jest głupia, a czy kiedykolwiek ją czytałam i nie chodzi mi o katechizm którego uczymy się na religii w szkole lub w kościele ale o prawdziwą biblię? Jako książka jest całkiem fajna i to co innego niż bzdury którymi jesteśmy ogłupiani do dziecka.



Nie mam zielonego pojęcia czy ją czytałaś i prawdę mówiąc gówno mnie to obchodzi. Głupia jest jej treść, powypisywane są śmieszności i bzdury. Jest pełna sprzeczności i patrząc na dzisiejszych chrześcijan, jebie hipokryzją na kilometr

Kkarol992

2013-04-19, 14:16
Sorry chodziło mi czy ty ją czytałeś (słownik w telefonie zmienił). Nie zakrywaj się z głupotą innych bo skoro sam uważasz się za osobę inteligentną, a mówisz o książce której nie czytałeś, czy to nie hipokryzja?

Mizantrop

2013-04-19, 14:18
Kkarol992 napisał/a:

Sorry chodziło mi czy ty ją czytałeś (słownik w telefonie zmienił). Nie zakrywaj się z głupotą innych bo skoro sam uważasz się za osobę inteligentną, a mówisz o książce której nie czytałeś, czy to nie hipokryzja?



Jestem ateistą więc to chyba logiczne, że przeczytałem Biblie i fragmentu Koranu. To w chrześcijaństwie się nie czyta Biblii

Kkarol992

2013-04-19, 14:33
No z tym poraz pierwszy się muszę z tobą zgodzić wielu katoli zna tylko katechizm biblię widzieli tylko w bibliotece. Dobrze by było gdyby chociaż ateiści ją przeczytali (bo z tym jest różnie), a nie wszyscy powtarzają że jest głupia.