18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Moment ataku terrorystów na jedną z kafejek w Paryżu

Yellowz • 2015-11-19, 13:43
Na filmie, moment ataku jednego z terrorystów na restauracje La Belle Equipe.
Zginęło 6 osób.

remi1982

2015-11-19, 20:02
govinem napisał/a:

wyczajcie to ze jakby ktos tam mial nawet rewolwer, to nawet nie musi atakowac, ale sie schowa za winklem i juz jest bezpieczniejszy, napastnik nie moze od tak sobie wbic i biegac po budynku bo za kazdego winkla moze poleciec kula.
ale lewackie sp***oliny i tak beda wylwac swoje zale.



Gdyby nie rozbrojone społeczeństwo, to zamachy by się nie powiodły. Bo jeśli w tłumie, załóżmy 100 osób przynajmniej 3 mają broń, to już to jest przewaga nad muslimskim ścierwem. Które w pojedynkę otwiera ogień. Ale niestety jest tak jak piszesz. Tak zwane lewaki, doprowadzają do tego typu sytuacji, poprzez swoją nędzę umysłową.

Wójcik

2015-11-19, 20:10
Ogólnie to jak na takie mega zamach to słabo im to wyszło biorąc pod uwagę efekt zaskoczenia, broń i ilość zaangażowanych. Sam Breivik stuknął prawie 80 a tu 132 osoby i kilku/kilkunastu zamachowców. No ale widać ci islamiści są za głupi i ch*ja się znają na taktyce.

Lu...........kP

2015-11-19, 20:47
U nas w Lidlach bywa gorźniej

SirMihi

2015-11-19, 20:56
k***a j***ny baran zamiast złapać za rękę kobietę to sam sp***ala jak spłoszony struś. k***a francja i ich białe flagi, a sie k***y dziwią potem, że się z nich śmieją. I nie chodzi mi o fakt sp***alania, bo każdy bezbronny by tak postąpił, no ale kuuuuurwa zostawił ją na pastwę losu

Aragon1988

2015-11-19, 21:20
kacaraba napisał/a:


Jeśli ktoś ma wiedzę, Ty jej nie masz wnioskuję po komentarzu, to dlaczego ma się nią nie podzielić? idź przeglądaj kwejka.



Mają wiedzę? Chyba z wikipedii. Moja wiedza? Cóż powiedzmy że mam trochę wiedzy i trochę doświadczenia i... na tym poprzestańmy;)

Kooondor2000

2015-11-19, 22:09
Wytłumaczcie mi jedno, bo nie rozumiem. Powiedzmy jestem ciapackim terrorystą, który chce zabić jak najwięcej osób. Jestem w Paryżu, jest piątek wieczór. Jest tam milion zapewne dyskotek, gdzie bawiło się od cholery ludzi, a ci wybierają jakąś knajpkę na zadupiu gdzie są 4 osoby.
Lub inna sytuacja. Mają na sobie te bomby, wiedzą że i tak mają zginąć, to teoretycznie powinni wejść do knajpy strzelać, wyjść iść do kolejnej dalej, tam też strzelać i mogli by zapewne robić tak długo, a w razie czego się wysadzić. A nie wchodzą zabijają 5 osób i się wysadzają.
Nie rozumiem ich logiki działania ? Pojmuje to ktoś ? Choć dobrze się stało, ze z myśleniem nie mają na szczęście za wiele wspólnego.

Kopalny

2015-11-19, 22:24
Rzeczywiście, w Ameryce, zwłaszcza w co bardziej konserwatywnych stanach to ludzkie sk***iałe ścierwo nie zdążyłoby nawet zarepetować kałacha a już kilka gnatów miałoby w siebie wycelowane. Jakby zaczęło strzelać, to by je k***a ogolili do kości kanonadą w ułamku sekundy.

Nie ma co, nam trzeba się zbroić i zacząć odwiedzać strzelnice, Panie i Panowie.

TygrysTrocki

2015-11-19, 22:33
Kooondor2000 - ci idioci chcieli wbić na stadion i tam zrobić dym, a że nie wiedzieli iż będzie tam prezydent i wzmocniona ochrona to nie udało im się dostać i zaczęli latać z kałachami i granatami gdzie popadnie. Strasznego pecha mieli ludzie na tym koncercie.

logan76

2015-11-20, 16:31
Trza przyznać, że barmanka cały czas ogarniała sytuację. Zimna krew.

longinus

2015-11-21, 20:32
lemon1988 napisał/a:

Jak by każdy miał dostęp do broni ten pajac by długo nie pobiegał, a jak dostęp do broni mają tylko przestępcy to mamy co mamy



Jakby każdy miał dostęp do broni to byłoby w ch*j więcej truchła na ulicach bo każdy debil mógłby sobie kupić klamke w sklepie jak dopalacze i napie**alać do kogo mu się podoba