18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Molestowana Kala Brown

Co...........la • 2017-06-19, 16:08
Straszne więzienie i molestowanie kobiety Kaali Brown

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2017-09-22, 14:50 ]
coldblood16 napisał/a:

7x dożywocie plus 60 lat za:
7 zabójstw, porwania, broń nielegalną, gwałt itp.
Film z uwolnienia kobitki na łańcuchowej smyczy.
Ciekawe czy miał konto na sadolu czy tylko przeglądał....



Sejons

2017-06-19, 16:20
E źle nie wygląda.

Oglądając inne tematy to ten o nią dbał. :mrgreen:

hejcior

2017-06-19, 16:23
Zaskakująco spokojna jak na to z jakiej sytuacji jest ratowana. Może to szok? Przerażające co człowiek człowiekowi może zrobić.

~Velture

2017-06-19, 16:42
Niech tradycji stanie się zadość: r*chałbym!

b0r000

2017-06-19, 16:53
Brawo dla tych idiotów za zamieszczanie tego w sieci
Nazifeministki mają kolejny powód żeby drzeć mordy

dresimir

2017-06-19, 17:30
ch*j mnie strzela, jak pomyślę, że tacy zwyrodnialcy żyją pośród nas.

janlew

2017-06-19, 17:32
Choć to nie kuchnia, ale za babę na łańcuchu, piwko musi być ;)

Essent

2017-06-19, 18:49
W takich samych niebieskich pojemnikach mi przynoszono jedzenie :mom_please:

Pa...........ć

2017-06-19, 20:00
hejcior napisał/a:

Zaskakująco spokojna jak na to z jakiej sytuacji jest ratowana. Może to szok? Przerażające co człowiek człowiekowi może zrobić.



Zespół szoku pourazowego, tydzień po wydarzeniu psychika jest w gruzach, poza tym ona nie była molestowana tylko została porwana, jej chłopak został przy niej zabity a potem była gwałcona i więziona przez kilka tygodni przez seryjnego mordercę w Karolinie północnej bodajże (mogę się mylić)
Więc nie używałbym tutaj tego słowa bo o molestowanie to cię może tłusta feministyczna locha oskarżyć jak ją z bara zdzielisz, a tu mamy do czynienia z najgorszym rodzajem sk***iela

JPablo

2017-06-19, 20:04
Dresimir napisał/a:


ch*j mnie strzela, jak pomyślę, że tacy zwyrodnialcy żyją pośród nas.


Mnie też, ch*je musieli ją uwolnić i zabrać facetowi r*chanko ...

marekLRybnik

2017-06-19, 20:34
Ciekawe ile takich osób człowiek mija na ulicy....

Klusekcs

2017-06-19, 20:38
Ciekawe, że pierwszy raz widzę filmik takiego typu. Ma ktoś może więcej?

józekdeluxe

2017-06-19, 20:39
PalonyPaznokieć napisał/a:



Zespół szoku pourazowego, tydzień po wydarzeniu psychika jest w gruzach, poza tym ona nie była molestowana tylko została porwana, jej chłopak został przy niej zabity a potem była gwałcona i więziona przez kilka tygodni przez seryjnego mordercę w Karolinie północnej bodajże (mogę się mylić)
Więc nie używałbym tutaj tego słowa bo o molestowanie to cię może tłusta feministyczna locha oskarżyć jak ją z bara zdzielisz, a tu mamy do czynienia z najgorszym rodzajem sk***iela



Z tego co czytałem to kilka miesięcy ją tam trzymał. Raz dziennie karmił i gwalcił. Z resztą siedział wcześniej 15 lat za porwanie innej dziewczyny, ale wtedy szybko go capnęli. W więzieniu zrobił studia informatyczne, po wyjściu zajął się sprzedażą nieruchomości, więc wszyscy sądzili, że wyszedł na prostą. Niestety tak wygląda resocjalizacja psychopatów, co nie przeszkadza sądom wciąż dawać takim kolejnej szansy, najczęściej okupionej czyimś życiem.

Insaner

2017-06-19, 20:49
Jakiś opis do filmu? O co chodzi, kto ją porwał, co to za sprawa, ile ją trzymano, kiedy to było?