topic

Molestowana Kala Brown

298
piwo
Cozapatola  @ 2017-06-19, 16:08
Straszne więzienie i molestowanie kobiety Kaali Brown

Sejons 

15
2017-06-19, 16:20 [link]
E źle nie wygląda.

Oglądając inne tematy to ten o nią dbał. :mrgreen:

hejcior 

34
2017-06-19, 16:23 [link]
Zaskakująco spokojna jak na to z jakiej sytuacji jest ratowana. Może to szok? Przerażające co człowiek człowiekowi może zrobić.

Velture 

10
2017-06-19, 16:42 [link]
Niech tradycji stanie się zadość: r*chałbym!

b0r000 

2017-06-19, 16:53 [link]
Brawo dla tych idiotów za zamieszczanie tego w sieci
Nazifeministki mają kolejny powód żeby drzeć mordy

dresimir 

7
2017-06-19, 17:30 [link]
ch*j mnie strzela, jak pomyślę, że tacy zwyrodnialcy żyją pośród nas.

janlew 

52
2017-06-19, 17:32 [link]
Choć to nie kuchnia, ale za babę na łańcuchu, piwko musi być ;)

orisuniek 

2017-06-19, 18:49 [link]
W takich samych niebieskich pojemnikach mi przynoszono jedzenie :mom_please:

PalonyPaznokieć 

26
2017-06-19, 20:00 [link]
hejcior napisał/a:
Zaskakująco spokojna jak na to z jakiej sytuacji jest ratowana. Może to szok? Przerażające co człowiek człowiekowi może zrobić.

Zespół szoku pourazowego, tydzień po wydarzeniu psychika jest w gruzach, poza tym ona nie była molestowana tylko została porwana, jej chłopak został przy niej zabity a potem była gwałcona i więziona przez kilka tygodni przez seryjnego mordercę w Karolinie północnej bodajże (mogę się mylić)
Więc nie używałbym tutaj tego słowa bo o molestowanie to cię może tłusta feministyczna locha oskarżyć jak ją z bara zdzielisz, a tu mamy do czynienia z najgorszym rodzajem sk***iela

JPablo 

9
2017-06-19, 20:04 [link]
Dresimir napisał/a:

ch*j mnie strzela, jak pomyślę, że tacy zwyrodnialcy żyją pośród nas.

Mnie też, ch*je musieli ją uwolnić i zabrać facetowi r*chanko ...

marekLRybnik 

4
2017-06-19, 20:34 [link]
Ciekawe ile takich osób człowiek mija na ulicy....

Klusekcs 

3
2017-06-19, 20:38 [link]
Ciekawe, że pierwszy raz widzę filmik takiego typu. Ma ktoś może więcej?

józekdeluxe 

17
2017-06-19, 20:39 [link]
PalonyPaznokieć napisał/a:

Zespół szoku pourazowego, tydzień po wydarzeniu psychika jest w gruzach, poza tym ona nie była molestowana tylko została porwana, jej chłopak został przy niej zabity a potem była gwałcona i więziona przez kilka tygodni przez seryjnego mordercę w Karolinie północnej bodajże (mogę się mylić)
Więc nie używałbym tutaj tego słowa bo o molestowanie to cię może tłusta feministyczna locha oskarżyć jak ją z bara zdzielisz, a tu mamy do czynienia z najgorszym rodzajem sk***iela

Z tego co czytałem to kilka miesięcy ją tam trzymał. Raz dziennie karmił i gwalcił. Z resztą siedział wcześniej 15 lat za porwanie innej dziewczyny, ale wtedy szybko go capnęli. W więzieniu zrobił studia informatyczne, po wyjściu zajął się sprzedażą nieruchomości, więc wszyscy sądzili, że wyszedł na prostą. Niestety tak wygląda resocjalizacja psychopatów, co nie przeszkadza sądom wciąż dawać takim kolejnej szansy, najczęściej okupionej czyimś życiem.

Insaner 

2017-06-19, 20:49 [link]
Jakiś opis do filmu? O co chodzi, kto ją porwał, co to za sprawa, ile ją trzymano, kiedy to było?
   Popularne tagi
owca  globalne ocieplenie  cyrk  strzał  opalanie  niebezpieczeństwo  zakończenie  torba  carrefour  pod prąd  przekleństwa  unia europejska  ustawka  słonie  działo  hentai  złota  dżdżownica  matka boska  średniowiecze  sadistic  ping pong  rtg  fitness  kretynka  turyści  prosiak  zimbabwe  bestia  turlanie  dexter  blow job  łopata  cukierki
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]