18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Molestował dziewczynę w autobusie

Jesse.Pinkman • 2023-12-02, 01:08
Jeden z pasażerów postanowił zareagować.

PsychoAntysyjonista

2023-12-02, 01:19
Proszę państwa, oto Czad.
Obronił, szybko wyjaśnił jemu, a potem reszcie.

Folur

2023-12-02, 01:24
a chwycić ch*ja za jaja i wykręcić tak mocno aż grymas na twarzy się nie pojawi, skuteczne lekarstwo na niepożądane podniety

PsikutaBezS

2023-12-02, 03:21
Co by nie było - nie kopie się leżącego - ale wyznawcy tęczy tego nie rozumieją.

kris1978

2023-12-02, 04:51
A może,
Ona tego chciała

Cupracabra

2023-12-02, 05:41
PsikutaBezS napisał/a:

Co by nie było - nie kopie się leżącego - ale wyznawcy tęczy tego nie rozumieją.


pie**olenie. Jeżeli sytuacja tego wymaga to się kopie.
Jakby było mało na tym świecie gwałcicieli, morderców, gangusów itd.. Nie ma zasad wobec ludzi, którzy nie mają zasad. Koniec, kropka.

Cezar1988

2023-12-02, 06:29
Babka pójdzie sobie do domu, a rycerz na białym koniu prawdopodobnie będzie miał sprawę za pobicie.

Gantar

2023-12-02, 08:15
A te stare raszple jeszcze mają pretensje do tego gościa, pewnie same by chciały żeby je za kuciape złapał tamten zwyrol.

smc

2023-12-02, 11:07
Usunął konkurencję. Teraz będzie chciał odprowadzić dziewczynkę i ją zgwałci w krzakach...

PentagramOdDiabła

2023-12-02, 11:11
smc napisał/a:

Usunął konkurencję. Teraz będzie chciał odprowadzić dziewczynkę i ją zgwałci w krzakach...



Ale śmieszne, hihi.

Praxis

2023-12-02, 13:47
Kiedyś w tramwaju mnie macał dorosły chłop gdy byłem dzieckiem i nikt mi nie pomógł. Uciekłem... Sprawa zgłoszona na policję, kilka tygodni później sam go z kolegą dałem na tacy patrolowi policji praktycznie na gorącym uczynku tym razem nie na mnie i wiecie co? Gówno. Nic mu nie zrobili. Kilka lat później spotkałem chłopa w kolejnym tramwaju i znowu do mnie podszedł. Nie wiem czy tak mu się podobałem czy chciał mi zrobić pokaz bezkarności po ostatniej akcji z policją. Byłem już nieco starszy, ale wciąż bardzo się bałem. W pewnym momencie po prostu mu sprzedałem lufę w ryj, aż położył się jak długi. Wtedy nagle ludzie zareagowali, ale na moją niekorzyść. Wykrzyczałem mu w pysk, że odechce mu się macania dzieciaków po tramwajach, a ludziom, że bronią pedofila. Dopiero wtedy ludzie zwątpili kogo bronić. W momencie gdy wstawał sprzedałem mu takiego kopa w zęby i nos l, że wykulał się na ulicę po schodach i na czworaka zamroczony zaczął uciekać. Znieczulica ludzi jest ogromna - nie bójcie się reagować na dziwne zachowania ludzi względem dzieci. Dziecko w takiej sytuacji jest tak sparaliżowane, że tylko czeka na pomoc z zewnątrz, bo nawet nie ma siły się odezwać.

silwerbalk

2023-12-02, 15:13
No i prawidłowo że go zdeptał jak karalucha ..... A ludzie zamiast się przyłączyć do deptania śmiecia i wynieś jego dupsko autobusu podczas jazdy ..... To jeszcze z pretensjami

CyCu1794

2023-12-02, 15:15
Cupracabra napisał/a:

pie**olenie. Jeżeli sytuacja tego wymaga to się kopie.
Jakby było mało na tym świecie gwałcicieli, morderców, gangusów itd.. Nie ma zasad wobec ludzi, którzy nie mają zasad. Koniec, kropka.



k***a jak pięknie to obj***leś w wyrazy

:-)

Caanonierka

2023-12-02, 16:01
PsikutaBezS napisał/a:

Co by nie było - nie kopie się leżącego - ale wyznawcy tęczy tego nie rozumieją.


Tiaaa..To jest sprawiedliwe społecznie wymierzanie sprawiedliwości!Coraz więcej jest takich przypadków;gdy sądy nie zaspokajają poczucia sprawiedliwości u społeczeństwa!W usa za gwałt można zarobić i dożywocie;w Polsce lekarz ginekolog za gwałt na 19-tolatce,podczas jej wizyty po poradę w gabinecie -dostał 4 lata w zawieszeniu,żadnego zawieszenia w wykonywaniu zawodu(!) i dalej pracował,a jego kierownictwo "nic nie wiedziało o procesie i wyroku"!!!Nóż się sam w kieszeni otwiera!





juhc_nimda

2023-12-02, 18:56
Cupracabra napisał/a:

pie**olenie. Jeżeli sytuacja tego wymaga to się kopie.
Jakby było mało na tym świecie gwałcicieli, morderców, gangusów itd.. Nie ma zasad wobec ludzi, którzy nie mają zasad. Koniec, kropka.



pie**olenie. Jak jesteś c**a i boisz się że nie poradzisz sobie to bedziesz kopał jak leży.