18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mokry pierd to tylko początek

zygmuntor • 2013-02-01, 20:48
Dobrze ubrane gacie, to gacie założone żółtym do przodu, brązowym do tyłu i draską do środka. Czyli ubiór ok. Apetyt ma. Można mieć drobne zastrzeżenie, co do łapczywości jedzenia. Ale to i tak wszystko kwestia do dyskusji, którą (mam nadzieję) tym filmikiem otwieram

Typowy facet 30+
źródło: http://www.liveleak.com/view?i=861_1359690372

rigsuit

2013-02-02, 09:50
ale świnia j***na

przemas1234

2013-02-02, 12:13
w k***e j***ny kaban ,sie zapuścił pie**olony i jeszcze te majty z drachą nieeeeeeee

gr...........gn

2013-02-02, 12:22
zachowuje się jak niemiec w restauracji

rusofil

2013-02-02, 14:25
Obrzydliwy. Współczuję rodzinie. Mam nadzieję, że nigdy nie będzie miał dziewczyny/żony, no chyba że identyczną brudaskę bez kultury. Dobraliby się.

Lotharius

2013-02-02, 14:30
tomqj napisał/a:

j***ć tam wasze komentarze na temat kultury, tego czy wrzucać czy nie
nawet ich w sumie nie czytałem

k***a, jak żony nie ma w chacie to pierwsze co robie po powrocie z roboty to rzucam j***ne spodnie na podłoge w sypialni (bo na ch*j je składać skoro jutro i tak założe te same), dzwonie do ciapatego sk***iela po kebaba z podwójnym w k***e jebiącym czosnkowym, siadam na kanapie, włączam ch*jowe odcinki "jak to jest do ch*ja pana zrobione" na diskawery i se napie**alam w niebogłosy bącury jak chóry k***a anielskie

nie dąże do tego, żeby powiedzieć, że zajebiście chłop zrobił, że nagrał swoje pok***ione dewiacje i wpie**olił w internety - z góry sie k***a tłumacze bo c**owata polemika z rżniętymi w dupsko pederastami mnie po prostu obrzydza

nawet nie wiem po jaki ch*j zacząłem pisać
w każdym razie klikam j***ne wirtuk***aalne piwo za wrzute zboczonego troglodyty

BTW
włączcie 0:06 obejrzyjcie do 0:09 i znowu cofnijcie do 0:06 - i tak w kółko
a potem wszycy razem powtarzamy



Gratulacje, twardy z ciebie sk***iel! Zrobiłeś na nas wrażenie i do końca życia bedziemy cie wielbić, teraz w spokoju możesz delektować się tym swoim kebabem przy okazji srając pod siebie :idzwch*j:

Pa...........or

2013-02-02, 14:54
typowy zwolennik związków partnerskich

Wdr

2013-02-02, 15:50
cassie7

tępa to możesz być ty i się tak nie spinaj bo okresu dostaniesz wcześniej albo hormony ci skocza i urośnie ci wąs pod nosem ale najprawdopodobniej już go masz i nie tylko to...

tomqj

2013-02-02, 16:24
Lotharius napisał/a:


Gratulacje, twardy z ciebie sk***iel! Zrobiłeś na nas wrażenie i do końca życia bedziemy cie wielbić, teraz w spokoju możesz delektować się tym swoim kebabem przy okazji srając pod siebie :idzwch*j:


zrób mi jeszcze loda pederasto to wtedy podziękuję za słowa uznania

Lotharius

2013-02-02, 17:48
tomqj napisał/a:


zrób mi jeszcze loda pederasto to wtedy podziękuję za słowa uznania



O k***a ale żeś mi doj***ł, ide płakać :homer:

tomqj

2013-02-02, 18:22
idź i nie wracaj

Skądinąd

2013-02-02, 20:58
Pierdy mnie nie obrzydzają, w żadnym momencie życia - zupełnie mnie nie ruszają. Za to takie "mokre", przeciągłe bekanie wywołuje u mnie bezwarunkowy odruch wymiotny :(

zygmuntor

2013-02-03, 13:14
kamil-c napisał/a:

@zygmuntor autorze tematu mniemam że "Typowy facet 30+ " odnosi się do osobników męski z twojego stada rodzinnego. Myślę że wasze samice też możesz pokazać :)


Ok pokażę. Ale najpierw wklej zdjęcie stadka swoich kóz :-D

okrutnyCham

2014-12-30, 14:21
typ jest z siebie dumny w chuuuj :amused: