18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

swistakos10

2016-08-19, 09:52
takie miejscowy powinny byc specjalnie robione w kazdym miescie co by takich z bierznikiem 10 letnim co przeglady robia u januszy aby tylko przyoszczedzic, bo auto przeciez jezdzi, wyeliminowac z ruchu drogowego co by zagrozenia nie stanowili.

darnok112

2016-08-19, 10:47
Widziałem tam kilka naprawdę głupich reakcji (zaraz będzie że ciekawe co ja bym zrobił, o mnie się nie bójcie, umiem nauczyłem się przed swoim pierwszym razem takim i dzięki temu nic mi ani samochodowi nie jest)

Ale nie o tym, poślizgi na mokrej nawierzchni, piękna nowość, do tego nikomu nic się nie stało i gdzie ten filmik ląduje? jak sama nazwa wskazuje na sadisticu, do tego na głównej bo to sadystyczne w ciul. Na szczęście rok szkolny za niedługo się zacznie, może ten portal się trochę zmieni i nie będzie takiego szitu na głównej, chociaż wątpię bo w podstawówce niewiele jest nauki.

Kiedyś ten portal z godnością nosił swoją nazwę nie teraz

Adamer

2016-08-19, 12:03
ano jeden uczestnic nie potrafi prawidlowo wyjsc z poslizgu... juz wiadomo dlaczego sa wypadki. totalne Zero :roll:

noir

2016-08-19, 12:06
Glownie opony. Tam nik nie ciśnie pelnym ogniem zeby zamiatac az milo. Drugabsprawa to "nagumowany" asfalt. Po deszczu jest jak lodowisko. W szcz jest rondo akademickie, i efekty takie same.
Czy skrzyzowanie mieszka z wierzbowa. Maluchem latalem jak musk po Warszawie :)

Taszar92

2016-08-19, 13:34
Dziwne, że Ci co tak szybko jeździli to ich nie zarzucało :D
Ale i tak najważniejsze że Bob Budowniczy dał radę!

Ver0

2016-08-19, 13:57
Widać, że większość tutaj "riderow" którzy zadają debilne pytanie dlaczego tak się dzieje by robiło podobne piruety. Obym nie musiał spotkać was na drodze pajace ponieważ zagrażacie bezpieczeństwu. 8-)

dejmen3

2016-08-19, 15:18
Najciekawsze jest to że tylko dwa auta z tylnym napędem zarzuciło, a reszta to poprzedni napęd :lol:

dwakilo

2016-08-19, 16:12
Ten film powinien trwać maksymalnie minutę.

Jackofspam

2016-08-19, 16:59
Miałem kiedys mietka w202 całe 1.8 wyjeżdzając z stacji przesadziłem i zrobił 720stopni po czym ustawił sie spowrotem na pasie tym co trzeba i z prędkościa 40km/h :D ciezko go było wprowadzić w poślizg ale jak widać da sie.

kothletino

2016-08-19, 17:08
Jako ekspert przedniego rwania już wyjaśniam. Nie hamujemy robimy natomiast szybką kontrę i wrzucamy 2 bieg wpie**alając gaz w podłogę a kiedy auto zacznie odbijać w druga stronę po prostu puszczamy kierownicę dalej trzymając gaz w podłodze, wyprostuje się samo, dziękuję.

~Velture

2016-08-19, 19:37
kothletino napisał/a:

Jako ekspert przedniego rwania już wyjaśniam. Nie hamujemy robimy natomiast szybką kontrę i wrzucamy 2 bieg wpie**alając gaz w podłogę a kiedy auto zacznie odbijać w druga stronę po prostu puszczamy kierownicę dalej trzymając gaz w podłodze, wyprostuje się samo, dziękuję.


ch*jowy ekspert.
Będziesz k***a wysprzęglać i wachlować biegami w trakcie poślizgu.
Jebnij się typie.

Jak w przednionapędówce tył ci ucieka to nie zmieniaj biegu tylko koryguj tor jazdy i dodawaj gazu aby przód, który trzyma trakcję, wyprzedził dupsko.

No chyba, że chodzi ci o pojebów co jadą 50-60km/h na 5 biegu przy tysiącu obrotów. To wtedy mogliby jebnąć redukcję.
No ale to ulica a nie rajd i kowalski a nie hołek.

Też miałem kiedyś przednionapędówkę i mi dupa uciekła w koleinach w zimę bo miałem szerokie opony to po prostu delikatna kontra i lekko gazu i wszystko ok.

Jestem jednak zdania, że na kursach na prawko powinny być maty wodne albo te kółka doczepiane z tyłu i kierowcy się uczyliby czegoś przydatnego a nie, że tylko na kursach doszkalających (płatnych).

ojcieckogut

2016-08-19, 20:38

2 tygodnie temu miałem tam stłuczkę - przy 50-60 km wyrzuciło mnie z mojego pasa.

moja wina, bo nie dostosowałem prędkości do warunków na drodze, ale bądźcie czujni na tym odcinku jeśli mieszkacie w Łodzi lub przez to miasto przejeżdżacie - al. włókniarzy przy skrzyżowaniu z 11 listopada.

gabriel0

2016-08-19, 23:24
Ja pie**ole...
Jak można wyj***ć obrót przód-pędem... Jeszcze tak z dupy bez żadnego specjalnego "młodzieńczego stylu".

scanikwwo

2016-08-23, 01:15
@up całkiem normalnie. Odpuszczasz gaz w środku zakrętu, niedociążona dupa zaczyna sama tańczyć.