18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mokra wymiana zdań.

JarekBestia • 2013-11-12, 20:06
Jason Statham i odpowiedź na szklankę wody.











Jak ktoś ma czas to może obejrzec całość.


massq

2013-11-12, 23:02
"Jason Statham i jego odpowiedź na szklankę wody".
GIFy pokazują zupełny obraz tego, co widzimy na filmie.
j***na prowokacja! :amused:

specodhec341

2013-11-12, 23:18


Aż się zdziwiłem, że nikt nie dodał

sknerus_mckwacz

2013-11-12, 23:38
bloodwar napisał/a:



To śmieszne, że nie podobała Ci się "Adrenalina" a wspominasz "Parkera" który był kalką qliche ze wszystkich filmów akcji klasy B jakie do tej pory powstały a sama "gra aktorska" była tylko miksem postaci "Transportera" i właśnie "Adrenaliny" (i pewnie kilku innych, mniej znanych filmów tego aktora). Choć akurat Statcham ma tą wadę (podobnie jak Boguś L) że każdy myśląc "twardziel do filmu akcji" od razu myśli o nim.



Film "Parker" to w luźnym nawiązaniu remake filmu "Godzina Zemsty" z Melem Gibsonem (w filmie nazywał się Porter i mścił się na osobach, które go wyrolowały).

Filmy Crank i Crank 2 z założenia są odmóżdżającymi filmami akcji ALE TYLKO dla ludzi nie obeznanych z filmem. Te filmy to pastisz kina akcji od lat 80tych do teraz i pokolenia MTV. Kto już obejrzał trochę filmów zobaczy nawiązania, parodie i właśnie pastisz w co drugiej scenie.

xmefjux

2013-11-13, 03:33
Jeden z moich ulubionych aktorów. To jest jeden z tych aktorów przez których oglądam dany film, bo właśnie w nim gra, a nie przez zapowiedź czy opis czy co tam. No i też stanowcza większość filmów z jego udziałem jest naprawdę dobra i oglądałem je po x razy i obejrzę z pewnością kolejne x razy, bo mi się nie nudzą. Jego 'topka' jak dla mnie: Przekręt, Porachunki, Zabójca (chociaż w tym to bardziej zasługa Pana Jet Li), Parker, Transportery (najbardziej 1), Revolver. Btw jeśli ktoś mi wyjaśni o co dokładnie chodziło w filmie revolver to chętnie posłucham :D

mazurpl

2013-11-13, 04:30
Blitz, Porachunki, Przekręt, Angielska Robota, Teoria Chaosu, najlepsze filmy z Jasonem. Adrenalina i Transporter ch*joza maksymalna.

Fa...........um

2013-11-13, 06:24
Z mojego punktu widzenia to też jeden z lepszych aktorów kina akcji po 2000 roku. I praktycznie wszystko mi się z jego udziałem podobało. (Snach, Crank 1&2, Transporter1&2&3, Parker).

Nie za bardzo kumam waszego grzania się na Adrenalinę. Jest zajebistym filmem akcji, gdzie tempo od pierwszej do ostatniej minuty jest genialne. Zero pie**olenia czy zadęcia. Film nie przysiada ani na chwilę. Po prostu kino dla prawdziwych facetów, a nie pedałów w rurkach. Dwójka może i ma trochę naciąganą fabułę, to fakt, ale ... no k***a to nie miał być dokument. Ja jestem to w stanie filmowi wybaczyć, bo akcja dalej kręci się wyśmienicie. Podobna historia z Transporterem. Kino świetne, prawie jak ekranizacja GTA.

Kremil

2013-11-13, 10:32
zajebisty aktor, jeden z niewielu który nie jest sztywniakiem umie i lubi się bawić !