18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Moja unia, twoja unia, nasza unia

NieWiemZeWiem • 2014-05-08, 21:06
Bez krzyków, rótkie zdania, konkretne argumenty. Prosze was nawet lewcowe osoby obejrzyjcie to. Wy jako lewcowcy sami chcecie równości i sprawiedliwości troche gorzej z logiką.
Ogólnie nie lubie podziału na lewo i prawo bo w jednym prawica ma logiczne podejście a winnym lewica(rzadziej taka prawda).
Sam chciałym kiedyś utworzyć jakiś ruch/partie logiki. Starać się szukać złotego środka, zmniejszyć wydatki państwa ale jednocześnie zwiększyć "jakość" ich wydawania, czyli zabieramy mniej obywatelom ale wiecej trafia do całej wspólnoty. Wtedy można zlikwidować głupie podatki a nałoży nowe mało krzywdzące jak na przykład podatek od przedsiębiorstwa od 0.5 do 1% Profesor z uczelni Adama smithsa obliczył, że taki podatek da 30mld złotych od tak... czyli państwo zarobi wiecej a obywatel który nie musi płacić podatku dochodowego ma wiecej pieniedzy w kieszeni i wszyscy zadowoleni. Przemyślcie to Panowie.

Mam nadzieję, że nie pójdzie to do polityki...w góle po ch*j taki dział?! nikt tam nie zagląda, może i poczekalnia by była troszkę bardziej zaśmiecona ale ja lubie buszować po poczekalni, niestety trwa to krótko bo w tej poczekalni na jeden dzień zbiera się kilka nowinek i sruu.



oczywiście o ukraincach są 3 zdania więc się miniaturką nie przejmujcie. ładnie opowiada aż szkoda, że więcej go w tv nie puszczają zamiast JKM

JesusChytrus

2014-05-08, 21:37
Prawica jest taka logiczna że coś robione przez państwo śmierdzi gdy to samo robione przez prywatę jest akceptowalne...

Blooregard

2014-05-08, 21:42
up
Nawet nie chce mi się odpowiadać na takie durne komentarze, czemu nikt z administracji nie zbanował jeszcze tego marnego trolla?

svenson

2014-05-08, 21:44
"Facet który od kilkudziesieciu lat ma niezmienne poglady. W latach 90-tych postulowal stworzenie Funduszu Emerytalnego z pieniedzy uzyskanych z prywatyzacji(30%) - wysmiano go. Facet który juz kilkadziesiat lat temu przewidzial, ze Zaklad Utylizacji szmalu padnie na zbity pysk - wysmiano go. Facet który zrzekl sie emerytury w przeciwienstwie do innych polityków. Facet który przygotowal projekt ustawy o zakazie uchwalania budzetu panstwa z deficytem budzetowym - wysmiano go. Facet który wraz z Stanislawem Michalkiewiczem postulowal wprowadzenie kary smierci za najciezsze morderstwa - wysmiano go (Dzisiaj Trynkiewicz w lewackim panstwie ma sie dobrze ). Facet w 2008 roku po konferencji z udzialem Drzewieckiego który oszacowal koszt budowy Gniazda Narodowego na 850 milionów zlotych powiedzial,ze stadion bedzie kosztowal 2 - 3 razy tyle i sie nie pomylil. Facet optowal za nie mieszaniem sie w konflikt na Ukrainie to go wysmiano, dzisiaj widac, ze mial racje w przeciwienstwie do zlodziei z PO i pseudo-patriotów z PIS. Facet postuluje obnizke podatków, likwidacje zlodziejskiego podatku dochodowego, ograniczenie do niezbednego minimum administracji i wiele innych madrych pomyslów i ja mam glosowac na Tuska, Kaczynskiego, Millera którzy zadluzyli obywateli tego kraju na przynajmniej 3 pokolenia - hahahahha. Ktos kto glosuje na lewicowe partie albo jest leniem, nieudacznikiem zyciowym, emerytem (40 letnim) pasozytem pracujacym na panstwowej posadzie albo idiota, innej ewentualnosci nie widze."

sFacet który od kilkudziesieciu lat ma niezmienne poglady. W latach 90-tych postulowal stworzenie Funduszu Emerytalnego z pieniedzy uzyskanych z prywatyzacji(30%) - wysmiano go. Facet który juz kilkadziesiat lat temu przewidzial, ze Zaklad Utylizacji szmalu padnie na zbity pysk - wysmiano go. Facet który zrzekl sie emerytury w przeciwienstwie do innych polityków. Facet który przygotowal projekt ustawy o zakazie uchwalania budzetu panstwa z deficytem budzetowym - wysmiano go. Facet który wraz z Stanislawem Michalkiewiczem postulowal wprowadzenie kary smierci za najciezsze morderstwa - wysmiano go (Dzisiaj Trynkiewicz w lewackim panstwie ma sie dobrze ). Facet w 2008 roku po konferencji z udzialem Drzewieckiego który oszacowal koszt budowy Gniazda Narodowego na 850 milionów zlotych powiedzial,ze stadion bedzie kosztowal 2 - 3 razy tyle i sie nie pomylil. Facet optowal za nie mieszaniem sie w konflikt na Ukrainie to go wysmiano, dzisiaj widac, ze mial racje w przeciwienstwie do zlodziei z PO i pseudo-patriotów z PIS. Facet postuluje obnizke podatków, likwidacje zlodziejskiego podatku dochodowego, ograniczenie do niezbednego minimum administracji i wiele innych madrych pomyslów i ja mam glosowac na Tuska, Kaczynskiego, Millera którzy zadluzyli obywateli tego kraju na przynajmniej 3 pokolenia - hahahahha. Ktos kto glosuje na lewicowe partie albo jest leniem, nieudacznikiem zyciowym, emerytem (40 letnim) pasozytem pracujacym na panstwowej posadzie albo idiota, innej ewentualnosci nie widze."

A Ty JESU_HYTRU wypie**alaj kraby z bONkiemManem łowić, to może ryło zamkniesz.

@up zj***łem, bo się dwa razy komentarz skopiowal;

Szwy

2014-05-08, 21:44
Trzeba facetowi oddać, że mowę ma bystrą.

JesusChytrus

2014-05-08, 21:53
No i dobrze że mu nie wyszło z funduszem prywatyzacyjnym bo finalnie gówno z niej państwo uzyskało


Powodzenia z zakazem deficytu w kraju zadłużanym przez poprzednie 50 lat...


Kara śmierci tylko i wyłącznie gdy zreformujemy sądownictwo na perfekt! Nigdy wcześniej!


Podatki nie są z założenia złodziejskie, poczytaj coś alternatywnego do Heyka itp.

svenson

2014-05-08, 21:57
@JesusChytrus

Może są, może nie są, ale jedno jest pewne. Podatki wykorzystywane są w złodziejski sposób, a teraz wypie**alaj nakarmić kuce

remi1982

2014-05-08, 22:05
JesusChytrus napisał/a:

Prawica jest taka logiczna że coś robione przez państwo śmierdzi gdy to samo robione przez prywatę jest akceptowalne...



ch*ja się znasz, ale k***a się udzielasz. Jak zwykle musisz wpie**olić swoje trzy grosze. Chcesz wygrać jakiś konkurs na ilość komentarzy, czy ki ch*j?

el...........wy

2014-05-08, 22:16
Najlepsze jest to, że jesus w innym temacie napisał o tym, że na wojnie zyskiwały koncerny, które były wspierane przez o dziwo PAŃSTWO. Napisze każdą bzdurę żeby ponabijać posty. Do pomylił Bayer z Bawarią, ale czego wymagać od wsiowego głupka wychowanego w lesie, który obecnie mieszka na squacie :D

JesusChytrus

2014-05-08, 22:38
Biurwa tak się podnieciła że aż mokro pod pachą ma :P A ty prezentujesz po raz kolejny myślenie "nie wyszło (tym razem na wojnie wyszło) bo państwo" no i to chyba logiczne że w wojnie bierze udział państwo i popiera koncern? Niemoralne no ale do tego prowadzi kucostwo...

el...........wy

2014-05-08, 22:45
Jednak muszę edytować ten post. Stwierdzam, że pisząc z kimś takim jak ty można faktycznie się momentami stoczyć na podobny poziom retoryki. :idzwch*j:

JesusChytrus

2014-05-08, 22:55
Spójrz na mój opis cwaniaczku :P