18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Moja szokująca historia - Najwyższy człowiek świata

MM90 • 2012-04-15, 18:11
Portret Leonida Stadnika, mierzącego 256 cm wzrostu Ukraińca uznanego za najwyższego człowieka na świecie. Mężczyzna cierpi na chorobę zwaną gigantyzmem. W filmie przedstawione są też inne wysokie osoby mieszkające na całym świecie.

Pener

2012-04-15, 18:12
po tagach na pewno tego nikt nie znajdzie :roll:

Pa...........an

2012-04-15, 20:06
Przeczytałem: największy członek świata. :shock:

ODkarzacz

2012-04-15, 20:38
up głodnemu chleb na myśli

proteryan

2012-04-15, 20:48
ta najwyższa babcia ma fajny głos :)

volden

2012-04-15, 21:27
Dziś już nie oglądnę, ale podoba mi się moda wrzucania na sadola dłuższych filmów dokumentalnych:D

Domb3k

2012-04-16, 16:43
Szkoda gościa widać, że dobry człowiek.

Mocherek

2012-04-16, 17:12
Taka rada na przyszlosc , wstawiajfilmy dokumentalne przed weekendem bo w tygodniu ludziom sie nie chce ich ogladac :)

veno

2012-04-16, 17:18
Discovery pomału przejmuje sadistic :shock:

VideCulFide

2012-04-16, 17:18
Przej***ne ma bo na motocyklu to nie bardzo sobie pośmiga...

stud3nt

2012-04-16, 17:54
Przej***ne jak w ruskim czołgu. Sam mam 204cm wzrostu - to NIC w porównaniu z nim, a i tak w paru dziedzinach życia jest ciężko. Futryny mają 200cm wysokości, więc chwila nieuwagi... W autobusach na siedzenia wciskam się z wielkim trudem (a przecież nie upie**olę sobie nóg powyżej kolan...). Na stojąco też nie jest fajnie (im wyżej jest środek ciężkości, tym mocniej trzeba się trzymać w czasie pokonywania zakrętów).

Na siłowni przej***ne podwójnie. Aby nabrać takiej masy mięśniowej takiej, żeby było cokolwiek widać, trzeba białko i kreatynę wpie**alać łopatami. Długie kości kurewsko ciężko jest obudować mięśniami. Po pięciu latach siłki, przy wadze 120kg wyglądam... normalnie.

Trochę dziwnie wygląda się na ulicy z dziewczyną. Nawet, jeśli sama jest bardzo wysoka (jak na kobietę = ponad 180cm), to i tak różnica wzrostu jest widoczna. W liceum spotykałem się z laską mierzącą 157cm. Miny ludzi na ulicach - bezcenne. Zresztą, nie kręcą mnie wysokie dziewczyny, z reguły posiadają one słabo zaznaczone fizyczne cechy kobiecości. Po ludzku - zwykle są chude jak afrykański Murzyn po trzymiesięcznej głodówce, a cycki to u nich rzecz czysto umowna.

Narzekać narzekam, ale jednak nie zamieniłbym swojego wzrostu na niższy. Obok wad, jest też trochę korzyści. Podstawowa, to: prawie nigdy nie potrzebuję stołka, drabiny czy innego podwyższenia. Firanki ściągam i zakładam bez większych problemów. Uliczne kozaki tak jakoś dziwnie pokornieją, gdy mnie widzą i spada im poziom agresji (w dużej części jest to czysta psychologia, kop w jaja działa tak samo niezależnie od wzrostu i masy).

Aha, gdyby ktoś się łudził - tak, wzrost MA znaczenie dla kobiet. Podobnie jak zarobki, uroda, zaradność, siła (fizyczna i charakteru), usposobienie, dbanie o siebie i 1001 innych rzeczy, o których nie mamy pojęcia.

kelgar1992

2012-04-16, 18:05
Wnoszę do adminów, aby zrobić dział "dokument".

papsior

2012-04-16, 18:20
on jest wyższy ode mnie nawet jak siedzi