18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Mój sen

Irdo38 • 2013-06-03, 07:18
Miałem sen, piękny sen a w tym śnie cały świat zjednoczył się przeciwko kozojebcom nawet USA, Chiny i Rosja walczyły razem przeciwko ciapatym i wreszcie po zakończeniu "wojny" na świecie nie było ani jednego wyznawcy islamu nawet we Francji i Niemczech...

(sen 100% prawdziwy miał on miejsce w nocy z 2 na 3 czerwca) :-D

MichaU

2013-06-03, 14:54
przemas1234 napisał/a:

ja pie**ole juz h*j puchnie od tych antyislamskich pie**olniętych komentarzy i anegdod ,wiadomo już ze to ch*je ciapate ,jebiący kozy no i co z tego na h*j to powtarzac cały czas i tak j***ne pionki nic na to nie poradzicie że to gówno zalewa świat,jakby ktoś słuchał tych wszystkich komentarzy i protestów ,tu rządzi pieniądz a że jakiemuś pie**oloniętemu francuzowi czy polaczkowi to nie odpowiada to ma problem i może sobie strzepać konika w kącie cicho popłakując i tyle .



Ból dupy poziom: master.

Calatin

2013-06-03, 14:56
UP:Bunt islamu raczej.

Raiton

2013-06-03, 15:02
A prawda niestety jest taka, że inne kraje gówno mogą zrobić, np. ju es ej. Każde państwo musi sobie poradzić z tą plagą, na które sami sobie pozwolili. Jest szansa, że rząd Anglii jeszcze coś poradzi ale jeżeli chodzi o Francję i Niemcy to albo wywieszą białą flagę albo dojdzie do wojny domowej. Ciapate ścierwa idą tam gdzie panuje socjalizm a lewactwo szerzy się na całą skalę lub po prostu jest bogata gospodarka. Więc nie głosujcie na lewice w Polsce, bo niedługo i u nas będzie strach wyjść na miasto z krzyżykiem na piersi.

Mojoo

2013-06-03, 15:15
SalonGier napisał/a:

Dam piwo za każde gówno które atakuje kozojebców, nawet to.



wow... teraz to na pewno wygramy

Loaloa

2013-06-03, 15:31
Stawiajcie piwa, póki jeszcze wam to wolno robić. Jak muzułmanie wprowadzą swoje prawa, to będziecie się poić wirtualnymi herbatkami miętowymi.

Sorg

2013-06-03, 16:17
tysonic napisał/a:

A mnie się śniło, że na świecie nie było ani jednego debila. Nawet we śnie wiedziałem, że to tylko sen.



Rekurencja. :D

Rafao

2013-06-03, 17:41
Jeśli wybuchnie wojna to USA, Żydzi i Europa będą walczyć przeciwko ciapatym do których przyłączą się Rosja i Chiny. Sen był absurdalny.

sulik

2013-06-03, 21:25
na c przed H.U.J nie zasluzyles jeszcze

zjerycha

2013-06-03, 22:03
za takie gowno tyle piwa wylali :facepalm: