18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mój pierwszy post. Moja zajawka na endurzenie:)

kubas9311 • 2014-07-09, 18:52
po sprzedaży motka materiały leżały i czekały na obróbkę :)

Pfciuki

2014-07-10, 01:58
blajnd napisał/a:

k***a mac jakie sp***oliny zyciowe siedza na tym sadisticu. Stękają, że po lesie ktos jezdzi k***a mac, a od czego do ch*ja jest las. Co wy w lesie szukacie tylko grzybow ze swoimi starymi januszami czy zamiatacie sciezki, a moze borsuki podziwiacie z lunetą.



Droga sp***olino, las nie jest do rozpie**alania. Ma służyć borsukom, sarenkom, sikorkom i innym ładnym zwierzątkom no i przy okazji grzyby można pozbierać. Rozpie**alanie, hałasowanie, narażanie zdrowia pieszego to nie jest pasja tylko głupota. Gdyby na serio byłoby to jego hobby to by trenował na torach, miejscach do tego przeznaczonych i brałby udział w turniejach... a nie szpan, bo bogaty to kupił i jeździ sobie gdzie chce. Już wole faceta z lunetą w lesie... to jest pasja i nikomu nic nie robi, niczego nie psuje, a sobie na borsuki popatrzy. Jak ludzie tak bardzo mają w dupie przyrodę to niedługo będziecie się łokciami podcierać, a zamiast tlenu wpie**alać spaliny.

Jedyny plus za poruszanie się po tym pasie. Nikogo nie wk***iają, nie płoszą zwierzyny, nie jeżdżą po chodnikach i niczego nie niszczą. Już raz tacy się znaleźli co jeździli po chodniku i wiadukcie... aż zdziwiłem się, że nie dostali od jakiegoś przechodnia po pysku.

xarkons

2014-07-10, 05:05
Z jednej strony eko zjeby a z drugiej nawet nie wiem kto. Jak sobie chca jezdzic to niech jezdza malo to gorek jest w tych lasach przeciez nie kazdy rozpie**ala. I to nie tak ze kazda gorka jest pod ochrona no k***a ogarnijcie dupska. Boli was dupcia bo moze sobie posmigac na maszynce a wy nie. Sam motorka nie mam ale chetnie bym posmigal. I ty tam @up sie tak nie spinaj bo ci zylka w dupci peknie i bedziesz mial okres na majteczkach. Jakby sie wpie**olil do jakiejs puszczy to ja rozumiem a on sobie jezdzi po zwyklym lasku no japie**ole.

maksymilian45

2014-07-10, 05:11
planujesz jakieś akcje na harda?

Asmord

2014-07-10, 05:27
Końcówka filmu, zalatuje czereśniactwem

Ca...........er

2014-07-10, 08:04
To szmaciarze, złodzieje, bandyty, chamy, sukinsyny pieprzone! Na motórze jeżdżo, do tego po drogach leśnych, po chodnikach, na których ani człeka, po wyrobiskach opuszczonych, a sporadycznie to i po trawie, chuligany! A na takiej drodze to ślimak może se iść, albo jo odpoczywom po flaszeczce! I co? I taki bandyta ma motórze (pewnie za piniondze kradzione) rozjedzie porządnego człeka!
To takie małe podsumowanie niektórych opinii. Ja nie wiem, co komu przeszkadza jazda po leśnej DRODZE?! Po podjeździe nie jechał szybko i nie było tam ludzi, więc w czym problem? Narażał kogoś, zabił?
Widać, że już maszyny w miarę opanowane, a hobby fajne, jeśli nie jeździcie ludziom pod nosem. Nie wiem, czy na sadolu sami geriatrycy, czy ludzie są już tak źli na cały świat dzięki politykom, że wszystko, nawet jeśli ich nie dotyka, im przeszkadza i wiedzą, że na pewno to, na pewno tamto, na pewno źle...

Salmonella

2014-07-10, 08:43
Wyjeb końcówkę, zostaw same moto. Wheelie na piździku mnie rozwaliło...

zdupyryjazaurus

2014-07-10, 08:47
za moto piwko,za rozpędzanie się na wstecznym i pseudo palenie lacia starymi heblami strzał z gumy w majtach,a za niszczenie Mondeo ojca już on sam się z Tobą rozprawi:)

nvuiehnfvcj

2014-07-10, 09:27
Jeździsz jak c**a !

Takie moto się marnowało !

Krak

2014-07-10, 09:45
0:20 i jak było w tunelu miłości?

jaacaman

2014-07-10, 10:01
masz browara za to że to wszystko robiłeś na dominatorze. a wszystkim eko h*jom fanom borsuków i niedzielnych spacerów radzę jedno - wypie**alać na kwejka.

Laurelomex

2014-07-10, 10:39
Jebac wszystkich, ktorzy nie wiedza czym jest jezdzenie na motocyklu i tylko dra mordy, ze przeszkadza. Sprobuj, a nie sraj po gaciach!

I kolego - piwko, swietny material. :D Wiecej mozesz dawac jak masz, a co tam. :D

Lukasz2525

2014-07-10, 10:52
Co to za pedalstwo ?

pawel1550

2014-07-10, 11:01
Jakbyś kiedyś wyj***ł, to wiesz gdzie się zgłosić z nagraniem.