18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Mój kolega sadol

MCMerci • 2013-08-09, 22:14
Byłem z moim kolegą-studentem AWF-u świadkiem, co się dzieje, gdy matoł nie zapnie pasów.
Kiedy wszyscy zszokowani stali zamurowani widokiem faceta lecącego 2m przed maskę samochodu, mój kolega powiedział:
"Słaba trója. Nie było fazy lotu."

Foodman

2013-08-09, 23:26
Ja osobiscie uwazam ze pasy to nic zlego i zawsze zapinam. Tutaj przytocze niedawno wrzucony tekst
"Kobieta potrafi naprawde robic kilka rzeczy na raz. Widzialem jak jedna prowadzila samochod malowala rzesy rozmawiala przez telefon i leciala przez przednia szybe swojego samochodu" :D

Ko...........ę

2013-08-10, 11:37
Byłeś świadkiem działania selekcji naturalnej. Mam nadzieję, że ten matoł nie będzie już miał okazji przekazać swoich wadliwych genów ;)

In...........eo

2013-08-11, 00:55
up@ Ja pie**ole, jak pożyczysz kilku osobom śmierci tak o, bez powodu to Ci ulży w życiu?

bejoPyrohC

2013-08-11, 22:38
UltorMatrix napisał/a:

up@ Ja pie**ole, jak pożyczysz kilku osobom śmierci tak o, bez powodu to Ci ulży w życiu?


Mniejsza emisja Co2 mówi sama za siebie

Hrodgar

2013-08-11, 22:44
Gdyby nie fakt, że żyję w kraju, w którym funkcjonuje postkomunistyczna służba zdrowia, na którą płacimy wszyscy, a co za tym idzie fundujemy komuś leczenie, to miał bym wyj***ne na to czy ktoś zapina pasy czy nie. Niestety, nie mam możliwości powiedzenia że nie dokładam do narodowego funduszu zdrowia i ubezpieczam się sam, tak więc dobrze mu tak, i oby nie załapał się na leczenie.

enjoy7

2013-08-11, 22:51
Informacja o tym, że Twój kolega jest studentem awfu jest najważniejsza w tej opowieści, bez niej, nie miałaby ona sensu :ks_homer:

Polvodka

2013-08-11, 22:55
Autorze tematu:
Jesteś już magistrem od fikołków :D ?

In...........or

2013-08-11, 22:56
@up
nie wiem jak dokładnie wyglada "studiowanie" na awfie, ale ta "trojka" to nie nota a ocena wg mnie.
Oni chyba maja takie sprawdziany dotyczace techniki. Stąd fachowca ocena - "Słaba trója. Nie było fazy lotu."

Br...........ki

2013-08-11, 23:51
Co to za sadyzm śmiać się ze śmierci osoby którą pierwszy raz widzimy w życiu
to zwykłe buractwo

andrewerty

2013-08-11, 23:59
Bronisław_Komorowski napisał/a:

Co to za sadyzm śmiać się ze śmierci osoby którą pierwszy raz widzimy w życiu
to zwykłe buractwo


Panie Prezydencie, co tu Pan robi, nie ma Pan ważniejszych spraw na głowie?

Elandar

2013-08-12, 02:11
Przypomniałem sobie historię za małolata.
W 1 klasie licealnej na długich przerwach czasami wychodziłem na kiepa, i kiedyś wracając z owego do szkoły widzę karetkę na ulicy plus jeden samochód i 4 ludzi. Dwóch sanitariuszy, sprawca i ofiara leżąca na ziemi facet około 50, a że wypadek był tuż przy mojej szkole to zebrał się tłum. Podchodzę do kumpli i głośno się ich pytam: Wylądował telemarkiem? Jak nie, to podium nie będzie. Mina belfra i reszty była bezcenna.

ph...........ks

2013-08-12, 08:59
Haha - ale matoły to przecież głównie studenci AWF'u. Banda nieuków którzy piątkę mieli tylko z WFu. Magister od fikołków k***a...


lukasz1931

2013-08-12, 16:55
Oppozz napisał/a:


Mniejsza emisja Co2 mówi sama za siebie



A co ci CO2 szkodzi?

bejoPyrohC

2013-08-12, 19:37
lukasz1931 napisał/a:



A co ci CO2 szkodzi?



Nawdychaj się przez minutę to sam się przekonasz czy szkodzi czy nie ...i nagraj filmik przy okazji.