18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

moge powiedziec?

bolo11 • 2011-08-31, 12:26
chory wywiad

janaswslk

2011-08-31, 18:51
z niebieskiej plasteliny i z biale mi sie podobalo ;d

antyzog

2011-08-31, 19:05
@up moni3219
Właśnie nie! Niech się sk***ysynom takie dzieci rodzą, albo nie dzieci w to nie mieszajmy. Niech k***y podostają raka i zdechną w męczarniach, ciekawe jak wtedy by się śmiali. k***a, tragedia rodzinna, taki pech a wy się nabijać potraficie bo was to nie dotyczy przygłupy j***ne, aż mi brak słów. Pewnie ta wycieczka autobusem z piłkarzami lub kibicami to jedna z lepszych rzeczy jaka ich w życiu spotkała a wy się śmiejecie bo typ ma pecha lub zdania nie jest w stanie poskładać?
up@ androgenius
Dla ciebie mam szczególne życzenia, żebyś k***a miał wypadek i do końca życia sparaliżowany srał pod siebie. Lub żebyś zrobił sobie zdrowe dzieci i żeby cie zaj***ły za bycie takim sk***ielem. Szkoda tylko że trudno zapłodnić własną rękę...
PS Byś utopił własne dziecko w studni? Jestem pewny żebyś tego nie zrobił, a jak tak to pokazuje że jesteś 1000 razy większym "zjebem" niż te biedne dzieciaki.

androgenius

2011-08-31, 19:18
antyzog napisał/a:

@up moni3219
Właśnie nie! Niech się sk***ysynom takie dzieci rodzą, albo nie dzieci w to nie mieszajmy. Niech k***y podostają raka i zdechną w męczarniach, ciekawe jak wtedy by się śmiali. k***a, tragedia rodzinna, taki pech a wy się nabijać potraficie bo was to nie dotyczy przygłupy j***ne, aż mi brak słów. Pewnie ta wycieczka autobusem z piłkarzami lub kibicami to jedna z lepszych rzeczy jaka ich w życiu spotkała a wy się śmiejecie bo typ ma pecha lub zdania nie jest w stanie poskładać?
up@ androgenius
Dla ciebie mam szczególne życzenia, żebyś k***a miał wypadek i do końca życia sparaliżowany srał pod siebie. Lub żebyś zrobił sobie zdrowe dzieci i żeby cie zaj***ły za bycie takim sk***ielem. Szkoda tylko że trudno zapłodnić własną rękę...
PS Byś utopił własne dziecko w studni? Jestem pewny żebyś tego nie zrobił, a jak tak to pokazuje że jesteś 1000 razy większym "zjebem" niż te biedne dzieciaki.

żyłka...uważaj na żyłkę :D

bolo11

2011-08-31, 19:24
zrobiłem ale klatkuje.. lepsza jakosc wyszla z telefonu.
próbowałem jeszcze z cache, ale usuwa mi się ten plik..

koopa

2011-08-31, 19:27
Rany julek co tu się dzieje. Niedługo kawału nie napisze o czarnym czy o żydach, bo się ktoś dopie**oli.

Z pozdrowieniami dla napinaczy.


zurik

2011-08-31, 21:55
@up

a nie sądzisz, że murzyn czy żyd, a niepełnosprawne dziecko to dwie różne sprawy?

Åmmol

2011-08-31, 22:05
zurik napisał/a:

a nie sądzisz, że murzyn czy żyd, a niepełnosprawne dziecko to dwie różne sprawy?



Faktycznie, bycie czarnym czy żydem jest gorsze :-/

gumol

2011-08-31, 23:19
ktoś jeszcze czekał aż ten na wózku z 0:06 pie**olnie:

-TIMMMMMYYYY!!!!!!!!!!!

Novik

2011-09-01, 00:06
Jaki klub tacy kibice :D

riodoro1

2011-09-01, 07:00
a skąd to się na sadisticu tyle moralniaków wzięło, ktoś wrzuci filmik z retardami i k***a komentarze "biedne dzieci".

Su...........cz

2011-09-01, 11:28
antyzog napisał/a:

a wy się śmiejecie bo typ ma pecha lub zdania nie jest w stanie poskładać?



Na tym forum, 90% pok***ieńców nie potrafi dokonać tej trudnej sztuki.

riodoro1 napisał/a:

a skąd to się na sadisticu tyle moralniaków wzięło, ktoś wrzuci filmik z retardami i k***a komentarze "biedne dzieci".



Ja tam wolę pośmiać się z takich idiotów jak ty, co to myślą, że nie wiadomo kim są, a słoma z butów wystaje.

alli82

2011-09-01, 13:01
Jacy piłkarze takie dzieci...

MorbidGod

2011-09-01, 16:00
Biedne pie**olone niedojeby! Teraz za każdym razem bede trzasl jajami ze strachu podczas wbijania ch*ja w szpare, ze splodze takiego retarda.
Ich starzy musieli być jakimiś pie**olonymi ślązakami, lub kaszubami, że los ich tak pokarał.

Lancer92

2011-09-01, 17:34
Śmiejcie się k***a z Tych dzieciaków, śmiejcie ... zdrowi jesteście to wam k***a fajnie... a jeśli któreś z was będzie miało chore dziecko? choć takim jak Wy to się k***a powinno zakazać rozmnażania . Barany j***ne.