18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Modlitwa

Josseph • 2017-03-07, 19:36
kto przegapił może odmówić modlitwe przed snem..a zaraz po tym :samoboj:

Thunbi

2017-03-09, 07:00
Lubie czasem poczytać komentarze pod tego typu tematami. Płynie z nich zawsze jedna konkluzja:
Jeśli uważasz inaczej, niż doktryna kościoła - np. dopuszczasz aborcję, jesteś za nieograniczoną gospodarką tzn. handlujcie kiedy i ile chcecie, rynek sam zweryfikuje potrzebę - to "pie**olisz głupoty" i jestes "pelkinakiem, który wszystko łyka".
Natomiast jeśli podążasz za oficjalną doktryną kościoła, to nie jesteś pelikanem i masz własne poglądy.

Dlaczego tak jest, że doktryna kk to są nasze poglądy, a każe inne zdanie to objaw lemingostwa i podatności na obcą propagandę? Przecież tym sposobem nigdy nie będziemy iść do przodu...

parchaty

2017-03-09, 07:59
Świńską grypą oraz syfilisem Pan wytrzebi wasze pogaństwo i zaprawdę powiadam wam - nie będzie komu handlować w dzień święty. :D

Wiewór

2017-03-09, 08:13
Z religijnym obłędem należy walczyć zawsze i wszędzie. Ludzie muszą w końcu zrozumieć, że nie ma żadnego boga.

ErniRWL

2017-03-09, 09:29
A jaki ty masz problem że ludzie wierzą w Boga? Jesteś jakimś bojownikiem, który będzie nawracać ludzi na swoją stronę? Pierwszy dostaniesz ode mnie oklep. Nie pozdrawiam, trzymaj nos w swoich sprawach...

dziadek8724

2017-03-09, 09:43
Nutzz napisał/a:


Chusteczkom po nocnym fapowaniu tez pogrzeb robisz?


Nie, bo nie muszę fapać. Może to być dla Ciebie trudne ale spróbuj tak tydzień bez fapania. Zobaczysz, że można bez tego żyć.

Wiewór

2017-03-09, 09:51
ErniRWL napisał/a:

A jaki ty masz problem że ludzie wierzą w Boga? Jesteś jakimś bojownikiem, który będzie nawracać ludzi na swoją stronę? Pierwszy dostaniesz ode mnie oklep. Nie pozdrawiam, trzymaj nos w swoich sprawach...


Taki mam k***a problem, że ciągle wyciągacie łapy po państwowe. Sami sobie k***a płaćcie na swój j***ny kościół i wara od moich podatków.
Katolik k***a. Pierwsze co to będzie mnie napie**alał. A jezus mówił, kochaj bliźniego jak siebie samego.
Nie zapomnij się wyspowiadać ze swojej nienawiści hipokryto.

dziadek8724

2017-03-09, 10:05
Abraxus napisał/a:


Taki mam k***a problem, że ciągle wyciągacie łapy po państwowe. Sami sobie k***a płaćcie na swój j***ny kościół i wara od moich podatków.
Katolik k***a. Pierwsze co to będzie mnie napie**alał. A jezus mówił, kochaj bliźniego jak siebie samego.
Nie zapomnij się wyspowiadać ze swojej nienawiści hipokryto.


Zapomniałeś jeszcze wspomnieć o pedofilach w sutannach. Temat stary, ale w dyskusji zawsze aktualny.

Kickbokser

2017-03-09, 11:01
Abraxus napisał/a:


Taki mam k***a problem, że ciągle wyciągacie łapy po państwowe. Sami sobie k***a płaćcie na swój j***ny kościół i wara od moich podatków.
Katolik k***a. Pierwsze co to będzie mnie napie**alał. A jezus mówił, kochaj bliźniego jak siebie samego.
Nie zapomnij się wyspowiadać ze swojej nienawiści hipokryto.


No i jak zwykle ludzie wierzący i ludzie niewierzący, ale myślący zostali sprowokowani przez takie k***y faszystowskie. Nikt nikogo nie obrażał nikomu nieczego nie narzucał, ale taka k***a musi swoją nienawiść w innych ludzi zaszczepić, a potem wykręcanie kota ogonem, że to katolska nienawiść...

voidinfinity

2017-03-09, 13:07
@up

Zacznijcie płacić za siebie, a potem się odzywajcie cholerni kato-socjaliści. Na religijne pie**ololo wydaje się rocznie prawie 2 mld złotych, zrzucicie się bez problemu - circa 60zł na rok (o ile dane na temat ilości katoli nie są zawyżone :-P )

Ale zanim to się nie stanie, jesteście socjalistycznym rakiem na zdrowej tkance narodu. Was się powinno rozgrzanym żelazem wypalać.

Wiewór

2017-03-09, 14:39
voidinfinity napisał/a:

@up

Zacznijcie płacić za siebie, a potem się odzywajcie cholerni kato-socjaliści. Na religijne pie**ololo wydaje się rocznie prawie 2 mld złotych, zrzucicie się bez problemu - circa 60zł na rok (o ile dane na temat ilości katoli nie są zawyżone :-P )

Ale zanim to się nie stanie, jesteście socjalistycznym rakiem na zdrowej tkance narodu. Was się powinno rozgrzanym żelazem wypalać.


Panie kolego wg. szacunków utrzymywanie mitologii katolickiej u żłoba kosztuje nas rocznie 21mld złotych.
Za to można zrobić taką służbę zdrowia, że będą do nas jeździć na leczenie z UK i Niemiec.
Te wydatki są szacowane bo państwo polskie ukrywa ile tak naprawdę dostaje rocznie kościół.
Jednego można być pewnym.
Od transformacji do dnia dzisiejszego to wychodzą takie kwoty, że gdyby pieniądze nie wyj***ne na te praktyki magicznie i rzucanie czarów przez katolickich czarowników to byśmy byli potęgą.
A tak to dajemy te pieniądze darmozjadom i oni je przepuszczają przez opasłe dupy przy pomocy drogiej gorzały, dz**ek żeńskich i męskich i pławienia się w luksusie.
Kościół katolicki to pasożyt. To jest rak, który niszczy ten kraj od 996r.

voidinfinity

2017-03-09, 14:43
@up

Jakbyś mógł podesłać jakieś wyliczenia, bo szczerze mówiąc na szybko szukałem i nie chciało mi się wierzyć w większe kwoty ;-)

Kickbokser

2017-03-09, 14:47
@up nie jestem katolikiem. 21mld zł na służbę zdrowia dzięki czemu będą przyjeżdżać do nas niemcy.. ja pie**ole skąd się takie głomby biorą... Niemiecki budżet na służbe zdrowia to 11% PKB czyli około 110mld EURO czyli około 440 mld zł :D rzeczywiście niemcy już walą drzwiami i oknami do polski...

EDIT

PKB niemiec to ponad 3,5 biliona USD czyli na polskie wyszłoby prawie bilion zł na służbę zdrowia ekspert j***ny :D

Jeszcze jedno PKB Polski 529 mld USD = 2 000 000 000 000 zł + 21 mld = 2 021 000 000 000zł rzeczywiście k***a to diametralnie zmienia położenie Polski możemy być potęgą jaki ja byłem głupi!!! 10 editów no, ale nic nie poradzę, że tacy ciężcy debile mnie załamują..

voidinfinity

2017-03-09, 16:39
@up

Jest jeszcze kwestia tego, że cena pracy jest inna w PL. Jakby nie było do Polski wielu cudzoziemców przyjeżdża np. leczyć zęby bo w ch*j taniej. Przy kilku zębach już się opłaca z biletem lotniczym. Chodzi mi o to, że niekoniecznie da się tak wprost porównywać, bez uwzględnienia innych czynników.

Ja bym na to popatrzył inaczej. Wydajemy na służbę zdrowia circa 70mld złotych. Czyli te 21mld zł to 30% tej kwoty. Wydając rozsądnie te pieniądze mielibyśmy o 1/3 lepszą służbę zdrowia. No ale lepiej w modły inwestować. Kto się leczy lub ma przewlekle chorego w rodzinie - wie jak to wygląda.

Tarab85

2017-03-09, 19:02
Taki wydruk można sobie kupić w każdym sklepie z wydrukami!

Wiewór

2017-03-10, 07:48
robson54321 napisał/a:

ja pie**ole skąd się takie głomby biorą...


Panie ekspercie. Naucz się pan pisać po polsku. GŁĄB nie głomb. Głąbie kapuściany.
Void nie znajdę Ci tego. To są dane, które pochodzą ze starego artykułu Newsweeka.