18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Modern warfare 3 - zapowiedź

Zembowy Wruzek • 2011-03-04, 18:52


Lubie COD, gralem we wszystkie czesci, ale troche prawdy w filmiku jest ;D

nastrog

2011-03-04, 19:09
szkoda że to fake... chciałbym się dowiedzieć czy ta 3ka będzie space... jeśli tak to raczej jej nie kupie

dr_dex

2011-03-04, 22:24
Mogliby wrócić do klimatu II Wojny Swiatowej a nie pie**olenie/podniecanie sie jakimis wyimaginowanymi konfliktami nuklearno-ch*j-wie-jakimi. Nic nie przebije COD WaW i COD2

casimus

2011-03-05, 01:15
Grałem w to.
Fajna gra, tylko rzuty rożne zj***li strasznie.

maniekchooj

2011-03-05, 22:18
Nie! Błagam! Tylko nie II Wojna! Już rzygam grami o II WW.

andyq

2011-03-06, 03:10
k***a od II wojny to jest MOH a COD najlepszy był Modern Warfare. Potem niedorobione COD MW2 no i ostatnio COD Black OPS... k***A to ostatnie to porażka.
I zj***li ją właśnie przez kretynów co im się II wojny chciało wszystkim chcieli na raz dogodzić (no a Wietnam dali gratis).
A poza tym jak bym chciał oglądać film wojenny to bym poszedł do kina. A tam więcej uwagi poświęcili na stworzenie filmików niż poprawienie grywalności.
I mam k***a nauczkę nigdy więcej nie kupować gier jak jakiś frajer... lepiej jak na porządnego Polaka przystało ściągnąć je z internetu.

soqu1

2011-03-21, 14:16
Black Ops jest zj***na nie tylko przez II wojne, ale dlatego, ze wydana przez Tritech, a nie Activision

BiolyMurzin

2011-03-26, 10:47
@andyq

jak tak czytam te Twoje komentarze to się zastanawiam z jakiego drzewa Cie wystrugano... to jest zagadka, ale jedno wiem - ktoś niezły kawal drzewa sp***olił.

W życiu nie docenisz kupionej gry w sklepie. Nigdy także tej kwestii nie zrozumiesz.

andyq

2011-03-27, 03:01
BiolyMurzin napisał/a:

@andyq

jak tak czytam te Twoje komentarze to się zastanawiam z jakiego drzewa Cie wystrugano... to jest zagadka, ale jedno wiem - ktoś niezły kawal drzewa sp***olił.

W życiu nie docenisz kupionej gry w sklepie. Nigdy także tej kwestii nie zrozumiesz.


To byś się kolego zdziwił bo w przeciwieństwie do Ciebie nie posiadam nawet jednego pirata. Całą kolekcję kupiłem za ciężko zarobione pieniądze i właśnie chodzi o to że Black Ops nie było tego warte to po prostu dwie stówy wywalone do śmietnika.
Więc się po prostu odpie**ol jeśli nie masz nic sensownego do napisania wracaj do stajenki może uda |Ci się nie sp***olić porządnego kawałka drewna. A w wolnej chwili pograj sobie w Black Ops oczywiście jak znajdziesz w internecie bo wątpię żebyś struganiem drewna na oryginał zarobił.

Wh...........na

2011-03-27, 08:53
nastrog napisał/a:

fake



Nienawidząc tego słowa - nienawidzę Ciebie i Twojej rodziny.

alkoboy

2011-03-28, 12:54
zajebista fabuła nic sie nie dzieje i nagle bum
P.S.
sprzedam black opsa - tanio
mało śmigany - 1 raz zainstalowany ;)

ksylen

2011-03-29, 15:16
Battlefield 3 wyjdzie i Infinity Ward zbankrutuje.

ptaqs

2011-03-29, 15:43
up
dokładnie, w tym roku nic bf3 nie da rady przebić, a audio-wizualnie będzie 5 razy lepszy od crysisa 2 który teraz wyszedł.

sawbur

2011-03-29, 16:00
soqu1 napisał/a:

Black Ops jest zj***na nie tylko przez II wojne, ale dlatego, ze wydana przez Tritech, a nie Activision



Coś ci się ostro poj***ło.

Black Ops został wydany przez Activision, a Treyarch jest producentem. Co to w ogóle jest Tritech?

OMEN_666

2011-03-29, 19:06
Wypie**alajcie z tym odgrzewanym kotletem jakim jest COD MW3.Preorder BF 3 już dawno zamówiłem i wiem,że to będą dobrze wydane pieniądze.A ludzie od COD w tym roku znów wypuszczą kolejny bubel na starym silniku graficznym...Battlefield rządzi !