18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Modern Warfare 2 'No Russian'

GęsiorSB • 2009-12-02, 20:32
Na samiuśkim początku wspomnę że jestem zdziwiony że tego tutaj jeszcze nie było :)
Tę misję można pominąć, ale ja nie mogłem odmówić sobie tej przyjemności :hitler: :hitler: :hitler:


PS.Gość ma długi loading ale to już jego wina :)
pewnie grał na PS3 :D

Tomalsky03

2009-12-02, 20:36
hehe !!!!!!!nice!!!!! dawno nie widzialem takiej rozp***uchy końcówka najlepsza

chibius

2009-12-02, 20:40
Czym się sugerujesz że to ps3? Gościu grał chyba na najłatwiejszym poziomie bo ja się trochę musiałem namęczyć z tymi gliniarzami z tarczami.Albo po prostu jestem taki daremny :P .

sveq

2009-12-02, 20:41
Najbardziej śmieszy mnie fakt, że dużo rusków gra w tą grę. Grali byście w grę, w której zabija się Polaków? :roll:

GęsiorSB

2009-12-02, 20:44
sveq, a pomyśl w co grają niemcy (Cod 1,2; Medal Of Honor; Wolfenstein) więc się tak nie bulwersuj

zresztą MW2 jest w rosjii zbanowane, a jeżeli już nie, to misja no russian została usunięta z tej gry

Centurion

2009-12-02, 20:45
Cytat:

Chociaż gra CoD: Modern Warfare 2 jest niezwykle popularna, to Rosjanie nie będą mogli jej kupić. To efekt zakazu jej sprzedaży, ponieważ jedna z misji w grze nazywa się "No Russian".

O tym, że gra CoD: Modern Warfare 2 jest kontrowersyjna, wiadomo było jeszcze przed jej premierą. Być może właśnie dzięki tej kontrowersyjności, tytuł ten sprzedaje się świetnie na całym świecie. Całym, z wyjątkiem Rosji, gdzie gra została właśnie wycofana ze sprzedaży. Powodem jest jedna z misji o nazwie "No Russian".

Zapewne wszyscy wiecie, że fabuła nowej części Call od Duty rozgrywa się w czasie konfliktu Stanów Zjednoczonych z Rosją, a jako że twórcami gry są Amerykanie, to nie trudno zgadnąć, który z tych dwóch narodów jest tym "złym". Zwłaszcza rzeczona misja "No Russian", w której toczy się masakryczna bitwa na lotnisku w Moskwie, nie podoba się władzom rosyjskim. Siły zbrojne "mateczki Rosji" zostały w niej przedstawione jako terroryści.



MOAR: http://www.chip.pl/news/wydarzenia/prawo-i-polityka/2009/11/rosja-cenzuruje-cod-modern-warfare-2

BueR_MadasS

2009-12-02, 20:49
Nic by sie nie stało gdybyś dołaczył się do jednego z istniejących już tematów z Modern Warfare
Myślałem że to coś ciekawszego a to zwykły level (choć przyznaje że pomysł mieli niezły) na dodatek na którym ma się ograniczone możliwości poruszania
sveq tam odrazu zabijać ja bym 'tych' polaków samym nożem 'molestował' i to każdego po kolei żaden by sie nie uchował 8-) choć akurat w Kozakach fajnie sie polakami grało

ko...........67

2009-12-02, 20:53
GęsiorSB napisał/a:

sveq, a pomyśl w co grają niemcy (Cod 1,2; Medal Of Honor; Wolfenstein) więc się tak nie bulwersuj



Ale Niemcy nie są takimi idiotami by mówić ze nie byli tymi "złymi" podczas gdy
Ruskim to ciężko przychodzi...
Gdy Doherty zaśpiewał nazi hym Niemcy byli wkurzeni bo mają świadomość że ponoszą ciężar wojny
Ruscy byli od niego ciągle uwalniani.. sam fakt amnesti (kur*** amnesti dla naszych żołnierzy w Rosji , kto jak kto ale oni winni o nią błagać !!! ) w nocie styczniowej.. i tłumaczenie wysyłania jeńców do obozu pracy podczas gdy genewska tego zabrania..
Niech nas wyzwoli Armia Czerwona !! Ave

r4dzik

2009-12-02, 20:54
nie rozumiem koncepcji tej gry (nie gralem w 4:MW bo mi komp nie ciagnie). Tutaj zabija koles bezbronnych cywilow?

kamikadze0

2009-12-02, 21:01
Hmmm to jest taka misja, chodzi w niej o to ze wkrecili cie do gangu makarova czy jak on sie tam nazywa. Makarov organizuje zamach na rosyjskie lotnisko wiedzac ze jestes amerykaninem, i na koniec zabija cie zeby wine zwalic na ameryke i rozpetac wojne :D .
chibius ja widze ze to konsola po r*chach gracza :D zauwaz ze gdy obraca sie robi to idealnie, zero zjechania w gore czy w dol, to na 100% konsola :P

Sorka za bledy ale nie chce mi sie poprawiac nic.

High

2009-12-02, 21:21
6:39 to jest komputer :)

Bociek

2009-12-02, 22:55
"Nic po rosyjsku" aż często wracam do tej misji ;)

AleToNieDoMnieTak

2009-12-03, 09:20
mam model tej broni z ktorej on napie**alal w tej misji tyle ze na kulki...
szklane butelki bo browarze rozpie**ala wpol :D

GęsiorSB

2009-12-03, 09:25
@Bociek nie wylatuj mi z "nic po rosyjsku" bo jak widzę tłumaczenie tej gry to mi się rzygać chce.
@Kamikadze0 - na końcu cię nie zabijają tylko chcą zabić. ale nie będę więcej spoilował, sami zagrajcie