18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Moda prawdziwego sadola

In...........or • 2013-12-27, 16:00
Na drugim obrazku typowy użytkownik sadola który "zna się" na odpowiednim dobraniu ubioru :szczerbaty:



Nie, nie mam bólu dupy ale czekam na wasz :beka:

Zaj***ne ze srejka, niestety bez podpisu
"sadistic.pl" bo złamały mi się kredki w paincie

Tigron

2013-12-27, 17:12
Emefee napisał/a:
On ma ten garniak k***a z opon?

Pewnie z tej co w temacie wyzej wy*ebała!

Vegeta13

2013-12-27, 17:15
wiedziałem
hahaha

beister

2013-12-27, 17:21
w lumpeksach lepsze marynarki są po złotówce

ip...........ag

2013-12-27, 17:29
Takie marynarki nie są szyte, formuje się je wtryskowo :-D

Rhumun

2013-12-27, 17:37
Podpowiedź co do jego tożsamości: jedno z najpopularniejszych polskich imion męskich na A, a nazwisko to zawód już prawie niespotykany na świecie, mocno związany z obuwiem końskim ^^

motoguru

2013-12-27, 17:41
fabiothethird napisał/a:

Typowy polaczkowaty hejt. Akurat szara marynarka całkiem stylowa. Co więcej marynarka POWINNA być rozmiar za mała, akurat ten pan przesadził.



Szara marynarka NIE JEST za mała. Widać po rękawach przy łokciu, że mogą być minimalnie za długie. Mankiety od koszuli powinno być widać przy wyprostowanych rękach. Stylowa to ona nie jest, ale to już jak się komu podoba.

Marynarka powinna być skrojona na wymiar, k***a.

Typa w czarnym nie ma co komentować. Podejrzewam, że facet najzwyczajniej nie wiedział jak powinno to wyglądać i niestety, nie trafił, bo myślał, że facet w garniaku powinien wyglądać jak hulk.

GalganisTa

2013-12-27, 17:46
Twoje życie erotyczne nabierze rumieńców.
-
-

oraz bólu dupy

kawałchuja88

2013-12-27, 17:46
Na drugim zdjęciu wydaje się jak by ta marynarka była z dętek robiona.
I ta wieś w tle. :D
Normalnie słyszę już disco polo z wiejskich dyskotek i dyskusje pijaków z pod sklepu.
Na każdej wsi panuje taki sam klimat :D

mieszalniapasz

2013-12-27, 17:49
Emefee napisał/a:

On ma ten garniak k***a z opon?



Z gumolitu

wo...........33

2013-12-27, 17:55
Hahaha ale troll z tego Adama... Daliście się zrobić w bambuko ;-)

Aberracja

2013-12-27, 18:18
Koleś jest adminem jakiegoś tam portalu z obrazkami i specjalnie wrzucił zdjęcie jakiegoś randoma do profilowego, pelikany to łykają, napędzają trybiki i cyferki wyświetleń na Jego stronie lecą. Krata browara za robienie hajsu na idiotach.

motoguru

2013-12-27, 19:14
VoidLoop napisał/a:

Koleś jest adminem jakiegoś tam portalu z obrazkami i specjalnie wrzucił zdjęcie jakiegoś randoma do profilowego, pelikany to łykają, napędzają trybiki i cyferki wyświetleń na Jego stronie lecą. Krata browara za robienie hajsu na idiotach.



No, zajebiście upublicznił wizerunek jakiegoś gostka, czym naruszył jego dobra osobiste ( i pewnie tym samym zj***ł część życia ), a Ty mu przyklaskujesz. Mam nadzieje, że ktoś zrobi to samo z Twoją matką. I mam nadzieję, że zrobi to po prostu za darmo.