18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mocny kandydat do nagrody Darwina

Jesse.Pinkman • 2022-01-24, 21:16
Główka mu się zaklinowała na amen.

Ks...........aw

2022-01-24, 22:45
Zapewnił nam rozrywkę, więc zasłużył na niebo

Chopin1969

2022-01-24, 23:28
Ja pier**le co za motłoch..
Nie dość że nikt nie wpadł żeby otworzyć drzwi
(co by pozdro dla kumatych dało więcej miejsca do pchania tego złomu) to jeszcze mu zabrali cały tlen. :oops:

Andrzejas

2022-01-25, 00:09
Chopin1969 napisał/a:

Ja pier**le co za motłoch..
Nie dość że nikt nie wpadł żeby otworzyć drzwi
(co by pozdro dla kumatych dało więcej miejsca do pchania tego złomu) to jeszcze mu zabrali cały tlen.



Typ ma łeb między ciężarówką/autobusem a ścianą. Jakie, kurna, drzwi? Mieli je otworzyć, wejść do środka i pchać ścianę?
Weź sobie tak samo łeb zaklinuj między klawą a klapą od laptopa, a ja popchnę ścianę w swoim kiblu. Napisz, czy to coś daje.

zbynekmaslanka

2022-01-25, 01:04
Andrzejas napisał/a:

Typ ma łeb między ciężarówką/autobusem a ścianą. Jakie, kurna, drzwi? Mieli je otworzyć, wejść do środka i pchać ścianę?
Weź sobie tak samo łeb zaklinuj między klawą a klapą od laptopa, a ja popchnę ścianę w swoim kiblu. Napisz, czy to coś daje.



Heheh

brylant1412

2022-01-25, 05:46
wszyscy biegną żeby też tam głowę wsadzić

Janko

2022-01-25, 08:01
Oj chyba nic z tego

Herold_Wojny

2022-01-25, 09:51
Andrzejas napisał/a:

Typ ma łeb między ciężarówką/autobusem a ścianą. Jakie, kurna, drzwi? Mieli je otworzyć, wejść do środka i pchać ścianę?
Weź sobie tak samo łeb zaklinuj między klawą a klapą od laptopa, a ja popchnę ścianę w swoim kiblu. Napisz, czy to coś daje.



Drzwi w tym autobusie deklu, żeby mieć miejsce, gdzie będzie można go przepchnąć. Tylko kilka osób mogło pchać od tyłu, a reszta osób nie miała jak, bo nie miało za co chwycić. Jakim trzeba być deklem, żeby pomyśleć że chodziło o drzwi w budynku? O_o

Chopin1969

2022-01-25, 23:49
@up Dziękuje...

Bo po robocie nie mam siły na debili... :roll:

Andrzejas

2022-01-26, 14:23
Herold_Wojny napisał/a:

Drzwi w tym autobusie deklu, żeby mieć miejsce, gdzie będzie można go przepchnąć. Tylko kilka osób mogło pchać od tyłu, a reszta osób nie miała jak, bo nie miało za co chwycić. Jakim trzeba być deklem, żeby pomyśleć że chodziło o drzwi w budynku? O_o



Fakt. Byłoby to rozwiązanie. O tym nie pomyślałem. Biję się w pierś i przepraszam eksperta. :-P