18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mocne? Dla mnie koleś chory, ale to chyba mało powiedziane.

bartekmajster • 2012-02-19, 23:21


Jego kanał na yt, to LirycznyWandal10. :idzwch*j:

Miranda

2012-02-21, 15:02
A Doda dostała 5 tysięcy za powiedzenie, że apostołowie palili zioła i chlali wino. Jakby Ryszard na jutubie posiedział kilka dni, to by zapewne dostał palpitacji serca...

tigerqaz

2012-02-21, 15:14
obrazek... to właśnie takim debilom zostaje tylko po pierwszej komunii a jego starzy to przecież Rydzyk i jakaś tam siostra jedna z wielu

Candem

2012-02-21, 15:21
Hayos_64 napisał/a:

... ale powinien to uszanowac jak ja szanuje czyjes poglady. ...


Katolik szanujacy czyjes poglady :idzwch*j: :samoboj:

Stawiam piwa pojebom

2012-02-21, 15:58
@Hayos_64
Cytat:

Byc moze kogos nie dotyczy to w co wierze, ale powinien to uszanowac jak ja szanuje czyjes poglady.


Błąd. Jak będziesz wierzył w niewidzialnego różowego jednorożca to też mam to uszanować? Głupotę się tępi a twój Jezus wcale nie jest mniej dziwaczny, śmieszny i nieprawdopodobny od ww jednorożca, latającego potwora spaghetti, Cthulhu,Buddy, Allaha czy czegokolwiek co wymyślili ludzie.
Cytat:

Czy gdyby on zamiast obrazka z Jezusem wzial sobie kogos z osob ktore cenisz i umiescil w internecie to czy przy uczuciu ktore by Ci towarzyszylo nazwal bys siebie fanatykiem?


Nie bo gdyby obraził rzeczywistą osobę to faktycznie byłby powód żeby się wk***ić.

Nerd

2012-02-21, 16:13
Hm... Wiecie,że Wasze oburzenie to jest rzecz, którą chciał autor filmiku osiągnąć? Po prostu pomogliście mu;)

dju_s

2012-02-21, 16:26
Abstrah*jąc od religijności, czasami mam wrażenie, że w średniowieczu było lepiej/normalniej. Jak ktoś za bardzo odstawał od społeczeństwa to go po prostu z niego wykluczali, a w skrajnych przypadkach wieszali, palili na stosie i był spokój. A teraz taki ktoś wrzuci filmik do neta i się zajada popularnością swojej tępoty.
Jak widzę skrajne popie**oleństwo to, aż mi się słabo robi.
Niestety internet jest doskonałym miejscem, żeby się dzielić swoją głupotą z innymi.

Pokahontaz

2012-02-21, 16:27
@stawiam piwo pojebom

Dobrze gadasz!

Zastanawiam się ilu jest 'katolików' którzy śmieją się ze śmierci narkomanów czy np artystów (winehouse, magik etc) a ich nieistniejącego jezusa nie można obrazić bo nie i koniec.


barszczzuszkami

2012-02-21, 16:28
Gość musi dziewczyne sobie znaleźć, zamiast obrazek r*chac.

Millduck

2012-02-21, 16:44
Dałem piwo ale tylko dlatego, że sadistic jest miejscem na każdy, nawet najbardziej popie**olony filmik, a ten tutaj osiąga granice prymitywności i niczym niepodyktowanej agresji słownej. Jestem ateistą i antyklerykałem, ale uważam że tak beznadziejna obrazoburczość w stosunku do jakiejkolwiek grupy wyznaniowej zwyczajnie nie powinna mieć miejsca.

kordas

2012-02-21, 17:10
Jakbym miał fetysz polegający na dymaniu obrazków brodatego faceta to raczej bym się z tym nie afiszował. Ale brawa dla niego za otwartość

longinus

2012-02-21, 17:55
Millduck napisał/a:

Dałem piwo ale tylko dlatego, że sadistic jest miejscem na każdy, nawet najbardziej popie**olony filmik, a ten tutaj osiąga granice prymitywności i niczym niepodyktowanej agresji słownej. Jestem ateistą i antyklerykałem, ale uważam że tak beznadziejna obrazoburczość w stosunku do jakiejkolwiek grupy wyznaniowej zwyczajnie nie powinna mieć miejsca.



nie pie**ol po prostu podoba ci się jak nazywał jezusa k***ą

Millduck

2012-02-21, 23:23
@longinus
mówiłem poważnie, każdemu popie**olonemu filmikowi, który obejrzę, chcę dać szansę zabłysnąć ;)

Konzzi123

2012-02-22, 03:38
każdy lubi co innego , jedni zimne , drudzy trochę podduszane .. czyt. ( Asfiksjofilia ) a trzeci lubią walić w obrazki ..

RHminus

2012-02-22, 03:55
krag napisał/a:

Kretyn czy nie, ale takie filmiki to niezły trolling pod adresem religijnych fanatyków, których w Polsce nie brakuje.

HAHAHAHAHAHA co za burak, no wybacz, ale aż się popłakałem ze śmiechu, jak niektórzy ludzie mają wyprany mózg, wiesz, wstyd mi że twój głos oddany w demokratycznych wyborach ma taką samą wartość jak mój.

Cytat:

Zastanawiam się ilu jest 'katolików' którzy śmieją się ze śmierci narkomanów czy np artystów (winehouse, magik etc) a ich nieistniejącego jezusa nie można obrazić bo nie i koniec.
]


Żaden katolik nie śmieje się ze śmierci drugiego człowieka, jakbyś miał troszkę bardziej otwartą głową to byś potrafił to zrozumieć, ale to zakutego łba mało co trafia, więc dziecko na przyszłość nie kompromituj się z wiejskimi poglądami wtłuczonymi co do głowy.
[a najzabawniejsze jest to iż nie mówię tego z punktu widzenia katolika]