18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Moa Lignell - szwedzki idol

xS...........on • 2012-09-08, 05:05

wstawiłem bo... wam też włosy stają dęba? ta gęsia skórka jest taka sadystyczna :shock:

oglądać od 0:35

darkoo

2012-09-08, 22:27
hmm... Ta gęsia skórka. k***a, znowu zapomniałem zamknąć okno!

xS...........on

2012-09-09, 04:46
Emtecc napisał/a:

Ludzie, k***a, zastanówcie się. Paliliście kiedyś ziółko? A zwróciliście uwagę, jakie strsujące bywa wejście np do sklepu? Albo rozmowa z kimś kto nie powinien wiedzieć, że się przypaliło? Teraz weźcie mi powiedzcie, że dziewucha sie spizgała i poszła do tv, do programu, gdzie 4 osoby mogą jej z bani i poczucia własnej wartości gówno zrobić. POnadto, próbowaliście kiedyś po paleniu nie będąc zawodowcem spoko zaśpiewać? Gwarantuję, że wszystkie gwiazdy które teraz mówią jak to narkotyki im pomagają w tworzeniu muzyki (w tworzeniu może akurat tak, ale w występach na żywo?) pierwsze występy ogarniały na trzeżwo, chyba, że paliły/cpały tak dużo, że to był dla nich standardowy stan. Jak czasem wam się zdarza przed jakąkolwiek publicznością występować z czymkolwiek, zapalcie sobie i opiszcie jakie wrażenia towarzyszyły i jak wam poszło. Gwarant, że nie najlepiej ;)





genialny wykonawca, genialne wykonanie, pierwszy występ w tv... a zaj***ny pa gałach widać jak szmata. jak tak często palisz to zapewne wiesz, że na każdego inaczej to działa, i dużo zależy też od tego co palisz i ile. ja tam se latam gdzie chcę na luzie i w dupie to mam. zaj***ny mogę chodzić, a dowody jakby co spalone ;)

NightMarePOL

2012-09-09, 11:24
Fajna laska, ale język maja przej***ny...

merks

2012-09-09, 13:54
Czesiek181 napisał/a:

Dredy + Gitara=Muzyka dla ćpunów.



Twój komentarz + piwa dla Ciebie = gimbaza atakuje.

Mar$ki

2012-09-09, 21:58
nie wiedzialem ze w szwecji normalnie se elfy smigaja :shock:

mahalik666

2012-09-09, 22:15
Czesiek181 napisał/a:

Dredy + Gitara=Muzyka dla ćpunów.



Widze jesteś bardzo rozgarnięty, nic tylko pogratulować umiejętności dedukcji, jesli naprawde jesteś tego zdania że dredy i gitara to muzyka dla ćpunów , to Ci wspolczuje, a bardziej Twoim znajomym... Jakie to żałosne... KKK XXI wieku...

Czesiek181 napisał/a:

Moi fani mi dali piwa jestem bardzo popularny na tym portalu.Tak.



Jesteś taki znany jak mój pies ktory zdechł 3 lata temu, pierwszy raz o tobie czytam... Fani ? hahahah fanów to mogą mieć gwiazdy, a nie cwaniaczki

MudPie

2012-09-10, 17:47
Co prawda gęsiej skórki nie doświadczyłem, jednak podobało mi się, fajny styl, własna piosenka, nienaganny głos. Jak na 17 latke super.

elvin

2012-09-10, 20:51
Czesiek181 napisał/a:

Moi fani mi dali piwa jestem bardzo popularny na tym portalu.Tak.


A wymyśliłeś już jak będzie wyglądał Twój autograf? W końcu jesteś taką gwiazdą tego portalu, że Twoje posty i komentarze mogłyby robić za reklamy w internecie, wiesz jaką kasę miałbyś z tego ? Pomyśl nad tym, niezły biznes w sieci. Do szkoły byś nie musiał uczęszczać.

MarszaL95

2012-09-10, 23:12
Jednak racja, szwedki są mega śliczne.

Nikczemny_Płód

2012-09-11, 20:47
Ostin napisał/a:



Dredy to nie tylko zaplątane włosy... to uwidocznienie swoich poglądów i wolności, jeżeli tego nie rozumiesz to się po prostu nie odzywaj o.O



Niektórzy nie potrzebują dredów do wyrażania wolności. Milcz namiastko istoty myślącej.

MarszaL95

2012-09-16, 23:23
Tym razem utwór "Whatever They Do", mam nadzieję że się spodoba.

Gandalf8

2012-09-21, 18:10
Jezeli to jest muzyka dla cpunow to ja jestem cpunem. Albo bede, ale mi sie podoba