18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

MNQ o lewakach

Blezzer • 2013-12-14, 16:40
A oto i przedstawienie lewaków przez bożyszcze sadistica - MNQ, czyli autora słynnego "Człowieka Sk***iela" i wielu innych dzieł trafnie opisujących rzeczywistość w krzywym zwierciadle. Jest to tylko wpis z dzieła zwanego "Ilustrowany Atlas Nienawiści", którego premiera planowana jest na I kwartał 2014 roku. Pysznie. :D

Cytat:

LEWACTWO
Lewak jest istotą całkowicie pozbawioną godności i rozumu człowieka. Osobnik którego mózg został skażony lewactwem jest święcie przekonany o tym, że każda bzdura, którą można wymyślić powinna być tolerowana i uchodzić za normę społeczną. Lewak istnieje tylko po to, aby siać zidiocenie i głosić swoje demagogiczne przekonania. Poglądy lewaka to mieszanina bzdur i domysłów. W mniemaniu takiej osoby, kwestiami priorytetowym dla społeczeństwa jest obniżenie wieku, w którym można przepchnąć komuś kanał na legalu oraz przebieranie chłopców w kobiece ciuszki Swoją głupotę pogłębiają m.in. dzięki lekturze Gazety Wyborczej, Newsweeka czy Wprost. W świecie lewaka istnieją tylko dwie kategorie ludzi – inny lewacy oraz faszyści. Jeżeli nie jesteś innym lewakiem, to znaczy, że jesteś faszystą i można Cię zgnoić, bo nie łykasz każdego gówna ty nietolerancyjna świnio. Wytykanie innym braku tolerancji nie przeszkadza lewakowi w nieustannym pluciu na ludzi o odmiennych poglądach (to przecież j***ni faszyści, więc zasłużyli sobie). Lewak uwielbia sztukę nowoczesną, potrafi godzinami wpatrywać się w biały kwadrat albo wepchnięty w odbyt zardzewiały pilnik rozwodząc się nad uniwersalnością i przekazem dzieła. Im bardziej pretensjonalne i bezsensowne jest owe dzieło, tym większy zachwyt budzi w umyśle takiego delikwenta. Pojęcie lewaka jest bardzo szerokie i obejmuje swoim zasięgiem wiele grup społecznych. Lewakami są np. artyści, ateiści, brudasy, geje, czy radomianie.



Moim zdaniem jak zwykle strzał w dziesiątkę. :D

Źródło:Fanpage MNQ na Facebooku

Czekam na ból dupy lewaków. :idzwch*j:

Garkein

2013-12-14, 22:52
reszta opisów to też takie gnioty? Nie można zrobić tego jak w nonsensopedii? Z klasą? I śmiesznie.

Blezzer

2013-12-15, 01:06
Ja pie**olę, nie sądziłem, że wywołam taką gównoburzę.

Zajebiście. :D

zincum

2013-12-15, 01:18
Schlebiasz sobie. Nie ty wywołałeś i nie żadną burzę. Najzwyczajniej udało się zamknąć pyski prawakom, którzy codziennie proszą mamę o kanapki i czyste skarpetki. Przed wyjściem do szkoły...
Bo przecież nie chcesz powiedzieć, że masz tu 10 kont i trolujesz dla klikalności? :)

RPGFred

2013-12-15, 01:50
Sylarr napisał/a:



Niedługo ta tolerancja doprowadzi to legalizacji pedofilii, zoofilii czy innych nienormalności, a nazywanie gościa w kiecce kobietą to obraza właśnie dla kobiet.



Myślę, że kobiety mają na to generalnie wyj***ne, bo co je to w sumie obchodzi, że jakiś gość chodzi w kiecce. Chce to niech chodzi, póki mi nie każe chodzić w szpilkach mi to nie przeszkadza. Poza tym, legalizacja pedofilii jest tak zajebiście ważnym zjawiskiem jak islamizacja europy. Niby pieprzycie i pieprzycie, a ja na ulicy żadnego muzułmanina nie widziałem. No może w Warszawie jednego maga z turbanem, ale o dziwo nie niósł sobie kozy do wyr*chania, nie trzymał też transparentu "j***ć Polskę". Co ciekawsze, szedł w stronę głównego, trochę daleko od Wiejskiej, więc wątpię, żeby chciał załatwiać z politykami wprowadzenie praw szariatu na właśnie kuźwa dworcu ;)

Blezzer

2013-12-15, 02:34
zincum, ja jestem prawakiem i mnie to nie rusza. Wiem, że za jakiś czas pewnie po nas będzie pojazd, ale nie spinam dupy. Potrafię się czasem śmiać sam z siebie i lewej stronie też radzę zmienić podejście. I jakoś to będzie.

zincum

2013-12-15, 02:58
Ale wiesz co? To idźcie tę politykę robić w końcu. Miast pie**olić na forum, gdzie pewnie zdecydowana większość nie ma nawet prawa głosować. Bo tak to już nudne. Prawak, lewak, wam się to miesza już kompletnie. Dajcie żyć, wygrajcie wybory w końcu. Sadistic a co drugi wpis o zabarwieniu politycznym. Nie potraficie pojąć, że zwykli ludzie już rzygają polityką? Że dobrze wiedzą, z obietnic wyborczych to można sobie robić tylko jaja.

To byś musiał zrozumieć zanim zaczniesz szukać popleczników. Hasła marketingowe już nie działają. Dajcie żyć w tym kraju, dajcie żyć w tej Polsce. Rozrywać flagę na kawałki to na swoich zlotach. Ludziom dupy nie zawracajcie.

Blezzer

2013-12-15, 14:31
Zawsze będą wojny poglądowe, a internet jest od tego, by wyrażać swoje poglądy. Fajnie czasem obejrzeć srające na klatę japonki czy porozrywane płody, ale czasem trzeba też coś poruszyć w polityce. Z drugiej strony wrzawa polityczna w internecie oznacza, że coś w Polakach się burzy. Jedynie potrzebują jakiegoś dobrego impulsu, bo wiadomo - od razu rewolucji nikt nie zrobi, a mamy w genach rychłość Pospolitego Ruszenia, które na wojnę się wybierało jak sójka za morze. Więc na razie trzeba poczekać choćby do następnych wyborów. A nuż ugra się coś taką agitacją (nie będę mówił o uświadamianiu bo każdy ma (o dziwo) własny rozum). Ale Polacy muszą sami coś chcieć zmienić. A jak widać nie każdy chce.