18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mniej stadionów, więcej torów!

krzysiekc60 • 2015-01-12, 13:51
Ciekawie zrobiony film o nocnych wyścigach w Warszawie


tylko zeby hajs sie zgadzał...

brontok

2015-01-12, 19:20
Niby "nowobogackie małolaty ze stolycy", oraz "synowie z zawodu" ale trzeba przyznać, że tor by się przydał.
Piszecie o Poznaniu, ale tam wjazd jest tylko na zorganizowane imprezy. Lublin zamykają, poza tym wszystkie tory u nas są biedne i zatłoczone..
Nie znam miejsca gdzie mogę wjechać np. po pracy i odreagować robiąc 1-2 okrążenia swoim samochodem.

Kostek_PL

2015-01-12, 19:20
Do roboty sie k...a wezcie to tez bedziecie swoim dzieciakom takie fury kupować! Nie jestem dzieckiem bogatych rodzicow, nie jestem tez najbogatszy, ale nikomu niczego nie zazdroszczę! Wy tu wszyscy po lewakach jedziecie jak po burych sukach, a sami jak widzicie bogatszego to jak bolszewicka tfu jego mać swołocz.

SalvaCzoko

2015-01-12, 19:21
Wystarczy poślizg i nie ma p*zdy, mistrzowie kierownicy.

JA...........or

2015-01-12, 19:21
@smoluchy
Ty j***ny sloiku
@wilkoala
Nissan 350z pedalskie auto dla gejow w rurkach
Autem jest Nissan ale GTR lub Sky dla biedoty

Kostek_PL

2015-01-12, 19:29
smoluchy napisał/a:

Czlowiek zapie**ala na uczelni ze sie chce ducha wyzionac. Nie spie tylko sie ucze (bo nie jestem zbytnio zdolny ale pracowity jak mało kto) a taki szczyl w moim wieku siedzi w AMG... Tak! Mam "bul dupy" bo sam jak z uczelni w Warszawie wracam to widze co jezdzi po drogach i tylko wzdychac pozostaje a z malej miejscowosci pochodze (tak tak jestem sloikiem i ch*j wam w dupe "rodowici Warszawiacy"). Swiat jest nie sprawiedliwy no ale to juz nie nowosc:)



Byli już tacy co chcieli twoją wymażoną sprawiedliwość i równość wprowadzić.
:idzwch*j:

WojtkU

2015-01-12, 19:34
Ale pie**olicie, ja sam studiuje w wawie i w ch*j nie narzekam. wezcie sie do roboty to moze sobie kupicie AMG. Ale tak serio to swiat nie jest sprawiedliwy i daje sobie napleta uciac ze ci co pie**ola na warszawke i nowobogackich sami chcieliby byc na ich miejscu

Abulcasis

2015-01-12, 19:42
Może i ból dupy, ale co to za underground, który niewątpliwie powinien wiązać się ze skillem, gdy w aucie jest automat...

takija

2015-01-12, 19:45
Wy mi znafcy powiedzcie gdzie wy tam 350z widzicie....nawet nie wiecie o co dupe spinacie ;)

RomAkrk

2015-01-12, 19:55
dzień z życia banana... film o mistrzach prostej w samochodach rodziców

de...........nt

2015-01-12, 19:56
Dopóki nie robią innym na drodze krzywdy, stwarzając zagrożenie dla innych uczestników ruchu, to nie mam nic przeciwko temu. Sam lubię szybkie samochody, ale te wymagają jeszcze więcej rozumu i wyobraźni, niż przeciętny stukonny kompakt. A co do komentarzy "nowobogackie" - to powiem tyle, można nie lubić Warszawiaków, sam za nimi nie przepadam, ale jeszcze bardziej nie lubię zaglądania innym ludziom do portfela. Bo taki "nowobogacki" nigdy mnie nie okradł ani krzywdy mi, czy też wam nie zrobił, więc ch*j nam w sumie do tego. Za to regularnie dyma nas rząd, zus, us, itp...

gutol

2015-01-12, 20:19
Gówno nie wyścig, praktycznie każdy kadr jest k***a przyśpieszony. Też mogę zrobić filmik że zapie**alam maluchem po Wawie niby szybko, co z tego że 4x przyśpieszony filmik. I na ch*j takie coś wstawiasz?

KrisCFC

2015-01-12, 20:27
Ło jezusicku ! Samochody jeżdżą po ulicy! Niewiarygodne !

bania1212

2015-01-12, 20:27
Czy to będzie VW za 1000PLN, czy to będzie VW za 100000 PLN to to i tak zawsze będzie Wieśwagen.

Matt89

2015-01-12, 20:30
smoluchy napisał/a:

Czlowiek zapie**ala na uczelni ze sie chce ducha wyzionac. Nie spie tylko sie ucze (bo nie jestem zbytnio zdolny ale pracowity jak mało kto) a taki szczyl w moim wieku siedzi w AMG... Tak! Mam "bul dupy" bo sam jak z uczelni w Warszawie wracam to widze co jezdzi po drogach i tylko wzdychac pozostaje a z malej miejscowosci pochodze (tak tak jestem sloikiem i ch*j wam w dupe "rodowici Warszawiacy"). Swiat jest nie sprawiedliwy no ale to juz nie nowosc:)



Powiedział ten co wie co to zapie**ol tym bardziej na uczelni buhahah, weź człowieku skończ studia i zapie**alaj za 1500zł, wtedy się dowiesz co to zapie**ol, a film ch*jowy, parę frajerów z włosami na gel (oprócz ten z nissana, bo widać, że ma pasję), tatuś kupił furę to się wożą i udają kierowców.

BorgBorg

2015-01-12, 20:38
Nissan pięknie się prezentuje :D
Paradoks posiadania samochodu w anglii.. Rok bym uzbierał i bym kupił ale nie stać by mnie było wywalać miesięcznie 500 funtów na ubezpieczenie.