18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

MMA poza ringiem.

Lidder • 2010-08-31, 15:18
Podczas rozgrzewki Wanderlei'a Silvy przed walką w Pride, jedna z osób(Cristiano Marcello) pomagających mu w narożniku zaczepia Charles'a Bennett'a(znanego tez jako Krazy Horse).


patolog95

2010-08-31, 23:23
bardzo skuteczne duszenie lubię takie walki widać ze trochę umieją ciekawe o co poszło??

radziklbn

2010-08-31, 23:37
aaahh slynne backstage riots za czasow pride ;d

ANALfabeta

2010-09-01, 11:04
Ile by nie wycieli, zmontowali,czy nawet wstawili Sztrasburgera to i tak czarnoskóry zawodnik przegrał.

Infamis

2010-09-01, 15:50
Koperek napisał/a:




Kretynie ,ale do tego "asfalta" przypruł się ten biały gość :roll:


Sam jesteś kretyn. Jeżeli nie masz pojecia o sprawie to głosu nie zabieraj. Barnett zaczął pieprzyc bzdury pod adresem Silvy po przegranej (niesłusznej) Murilo z Hendersonem, to i dostał to na co zasłużył od ówczesnego trenera Wanda od parteru.
Lidder napisał/a:

Taka ciekawostka, nie chciałem pisać w temacie, żeby nie spojlować. Podobno ten przerwany moment w 1:52 powstał, bo wycięto jak Cristiano Marcello dostaje kilkanaście ciosów na mordę zanim dokładnie zapnie trójkąt. Cel wycięcia był taki, że tym filmikiem Marcello promował swoją szkołę i nie mógł pokazać jak tyle strzałów dostał. Żeby to ukryć dorzucili czas, który się nie ścina, żeby wyglądało jak normalne nagranie z chwilowym zwieszeniem. Łatwo zauważyć, że podrzucili to po montażu, bo po ścięciu jeden z gości stoi kilka metrów dalej. :-)


Jak wyżej. Zwycięzca nic nie musi wycinać.

Lidder

2010-09-02, 14:58
ależ ja nikogo nie usprawiedliwiam. Mówię to w celu informacyjnym ;-)