18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Młodziutka azjateczka...

Halman • 2024-02-21, 11:47

póki co ma raczej dość siłowni...

Manolito666

2024-02-21, 12:20
Producent urządzenia nie przewidział, że można być aż takim debilem jak ten, który nałożył pierdyliard kilogramów na maszynę, a następnie zaczął je zdejmować tylko z jednej strony. Ergo: producent też debil.

Lo...........cz

2024-02-21, 12:57
Manolito666 napisał/a:

Producent urządzenia nie przewidział, że można być aż takim debilem jak ten, który nałożył pierdyliard kilogramów na maszynę, a następnie zaczął je zdejmować tylko z jednej strony. Ergo: producent też debil.


Ja się co prawda nie znam bo na tym filmie pierwszy raz siłownie widzę, ale myśle że niektóre sprzęty powinny być przytwierdzone do ziemi. Tak tylko głośno myśle.

dżonyłojlker

2024-02-21, 12:59
Manolito666 napisał/a:

producent też debil



Nie obwiniaj producenta homo maszyn. Patrząc na to co odj***ł ten upośledzony kitajec, można stwierdzić, że tak samo ściągałby talerze ze sztangi.

sothis

2024-02-21, 13:05
On chodzi na siłownię a nie politechnikę, dlaczego spodziewacie się po nim inteligencji i myślenia przyczynowo-skutkowego?

dżonyłojlker

2024-02-21, 13:11
sothis napisał/a:

On chodzi na siłownię



*On przyszedł na siłownię :mikolaj:

pa...........ł

2024-02-21, 13:12
I podobno oni mają iq większe niż biali? Kolejne lewackie antybiałe kłamstwo.

Pablohasan85

2024-02-21, 17:24
panpaweł napisał/a:

I podobno oni mają iq większe niż biali? Kolejne lewackie antybiałe kłamstwo.



niż ty na pewno

sothis

2024-02-21, 17:37
Pablohasan85 napisał/a:

niż ty na pewno



Obecnie powinno się promować wyższość białej rasy i tuszować obecność idiotów. Nie mów tak na przyszłość.

Manolito666

2024-02-21, 18:15
panpaweł napisał/a:

I podobno oni mają iq większe niż biali? Kolejne lewackie antybiałe kłamstwo.



Dokładnie. Moje doświadczenia z żółtą rasą: pracowici, lecz słabi intelektualnie. Co nie zmienia faktu, że wśród miliardowych populacji znajdą się również geniusze, ale to raczej wyjątek od reguły

ellsworth

2024-02-21, 18:35
Manolito666 napisał/a:

Producent urządzenia nie przewidział, że można być aż takim debilem jak ten, który nałożył pierdyliard kilogramów na maszynę, a następnie zaczął je zdejmować tylko z jednej strony. Ergo: producent też debil.



Producent na pewno przewidział i taką maszynę się bankowo kotwi do ziemi, ale właściciel siłowni stwierdził, że wymogi bezpieczeństwa to nikomu nie potrzebne bzdury i wyszło jak wyszło.

dżonyłojlker

2024-02-21, 19:17
ellsworth napisał/a:

Producent na pewno przewidział i taką maszynę się bankowo kotwi do ziemi, ale właściciel siłowni stwierdził, że wymogi bezpieczeństwa to nikomu nie potrzebne bzdury i wyszło jak wyszło.



Ty to się już lepiej nie odzywaj :facepalm3:

gumowy04

2024-02-21, 19:30
Manolito666 napisał/a:

Producent urządzenia nie przewidział, że można być aż takim debilem jak ten, który nałożył pierdyliard kilogramów na maszynę, a następnie zaczął je zdejmować tylko z jednej strony. Ergo: producent też debil.



większość z tych urządzeń nie jest przystosowana to kotwienia, poza tym od lat na siłkę chodzę i jeszcze nie widziałem żadnego przymocowanego do podłogi

dr.lecter

2024-02-21, 22:53
"Młodziutka azjateczka..."

azjateczka? Co to k***a za słowo?
Europeczyczka, Afrykaneczka? Ja pie**olę...