18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Młodzież się nudzi

Vinewood • 2014-07-31, 13:53
Cytat:

Policjanci i funkcjonariusze Straży Miejskiej zatrzymali minionej nocy sześciu chłopaków w wieku od 16 do 19 lat, którzy przewracali kosze na śmieci oraz ławki, a dwie z nich wrzucili do stawu. Wszystko działo się w Ogrodzie Saskim.





Ahh, te wakacje! :amused:

or...........ek

2014-08-02, 06:45
pie**olone cioty j***ne :D ch*j wam w dupe nygusy :D nie dawać piwa bo sie najebią i znowu będą szum robić :)

Curvatura

2014-08-02, 09:36

W Nowej Soli, jak ktoś coś przeskrobie to często dostaje prace społeczne. k***a jak tam jest czysto.

permdude

2014-08-02, 10:15
remi1982 napisał/a:

Zawsze mnie dziwiły debile które niszczą ławki na których można usiąść i napić się browara, kosze, albo k***a rozkłady jazdy na przystankach. Powinni im doj***ć po 500 godzin prac społecznych. Powinni chodzić w dzień w różowych strojach i naprawiać ławki i kwiatki. Małe bezmózgie ch*jki.


Nie wiem jak Ty ale u mnie w mieście są sprawne ławki bo takich zjebów nie ma i co najlepsze to straż miejska w r-sku została zlikwidowana :) łap piwo którego i tak nie wypijesz.

Je3anyPrzystojny

2014-08-02, 10:29
a czy to przypadkiem nie Lublin, ogród saski ? Przydały się w końcu na coś te kamery, ale jakość dalej słaba :P

bogulo

2014-08-02, 12:32
Dlaczego w Polsce chroni sie tozsamosc przestepcow?

adams_123

2014-08-02, 15:51
1. rzecz martwa nigdy nie odda. 2. sp***alanie przed psami itp. 3. co mają k***a robić jak im zapie**alają wszystkie place zabaw bo jakiemuś jednemu ch*jowi kawalerowi sie nie podoba że pod oknem mu krzyczą?! chcesz mieć spokój to wypie**alaj do lasu

Bandaro

2014-08-02, 21:21
O cholera, ja jakieś pół godziny temu z jednym z nich grałem w piłkę. Jak koleś się wnerwił i tam żartowali ''chodź rozwalisz ławkę to ci przejdzie'' to myślałem że to dla jaj a tu wchodzę na sadola i taki news :o

Cytat:

3. co mają k***a robić jak im zapie**alają wszystkie place zabaw bo jakiemuś jednemu ch*jowi kawalerowi sie nie podoba że pod oknem mu krzyczą?!



Chyba znaleźli zajęcie, bo zamiast psuć kosze dookoła to graliśmy ze sobą. A krzyku jest sporo, nikt problemu nie ma. W Lublinie nie ma problemu ze znalezieniem jakiegoś miejsca do gry. (przynajmniej ja nie mam)