18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Młody Belg ubogacony

GeorgeHarvey1 • 2023-08-17, 23:38

Zapewne przez stypendystów prestiżowej uczelni

Antoni79

2023-08-18, 10:47
Adae napisał/a:

Nie naszej frajerze, a zachodniej europy. Od tych lamusow dzieli nas co najmniej 20 tysiecy lat ewolucji.
Predzej bym umarl niz dal sie tak ponizyc, chociaz znajac zycie to nie umarlbym, bo jestem Polakiem genetycznie kilkukrotnie silniejszym i inteligentniejszym zwierzeciem od tych przybyszow.



Niewiele zdziałasz. To jest jak sfora zdziczałych psów. Też zawsze noszę coś w kieszeni. Ostatnio na Grochowie w sobotę rano widzę maszerującego z naprzeciwka pościnanego, zaniedbanego typa wymach*jącego młotkiem. Zszedłem mu z drogi, a on znowu na moim torze ustawił się. Boże, czemu mnie to zawsze musi spotykać? Ręka w kieszeń na gaz i znowu zszedłem. Mijamy się, kątem oka obserwuję jego cień, gorąco się w środku zrobiło, uff, minął.

orello

2023-08-18, 12:19
Król Belgii Leopold II dla murzynków z Kongo nie był aż taki wyrozumiały :wyj***ne:

mazga50

2023-08-18, 18:22
eliveruss napisał/a:

co to za rasa? mieszanka murzynów z cyganami czy ki ch*j?



tzw. piaskowe małpy.

IRON_MAN

2023-08-18, 18:42
Rudego było by jakby mniej żal

vladok

2023-08-18, 21:12
Jutro młody przyjdzie do szkoły z giwerą i wystrzela paru zjebów. Opinia publiczna zbulwersuje się tym strasznym czynem i wszyscy będą zachodzić w głowę "dlaczego?"

cz4rnuchy_to_sludzy

2023-08-21, 13:09
Draxiu napisał/a:

Czas wzglednej wolnosci dla czarnych chyba powinien sie juz konczyc. Dostali ponad 100 lat wolnosci i wystarczy.



całkowicie popieram, najwyższy czas przypomnieć murzynom, że są tylko niewolnikami stworzonymi po to aby usługiwać

Córka_Spawacza

2023-08-21, 14:31
Gdyby taka sytuacja zaistniała w Polsce, to dołożyła bym wszelkich starań aby każdy z tych brudasów miał piękne koło z malucha na szyi. Gdyby to nie pomogło, to rozpoczęła moja krucjata