18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Młoda nauczycielka

MorszczuK88 • 2013-05-12, 14:40
Wchodzi młoda nauczycielka do klasy. Blada, Oczki przekrwione. Siada i pyta słabym głosem:
-Dzieci... a co to za lekcjaaa miałaaa być?
-Matematyka, proszę pani!
-Dobrze. Wyjmijcie zeszyty i piszcie: "Dwie młode nauczycielki wypiły wieczorem dwie półlitrowe butelki wódki." Pytanie brzmi: "Po co kupiły jeszcze jedną butelkę wina?".

halobiba

2013-05-12, 17:33
@up wbrew pozorom to zadanie z Martą wcale nie jest głupie, a uczy jedynie logicznego myślenia. a w zadaniu wyżej ktoś uciął kawałek polecenia, przez co całość wydaje się idiotyczna ;)

piołun

2013-05-12, 18:06
@halobiba

Przepraszam, ale w którym momencie zadanie z Martą uczy logicznego myślenia?

halobiba

2013-05-12, 18:24
@up. mając 8 lat to zadanie wydawałoby nam się w miarę proste, po prostu podzielilibyśmy teraźniejszą wagę Marty przez wagę po narodzeniu i to jest bardzo poprawne i logiczne. jesteśmy niestety starsi i zaczynamy kombinować [a co, jeśli Marta wpie**alała więcej niż inne dzieci, przez co jest teraz mała i gruba? a co jeśli Marcie uj***ło dwie nogi, przez co waży tylko 15kg, a powinna 25? a co jeśli Marta umarła w wieku 25 lat i teraz jej ciało jest w stanie rozkładu? itp;)]

piołun

2013-05-12, 19:00
@up

Nie byłoby to logiczne, tylko głupie, ale nie chce mi się o tym pisać, bo i tak się cały dzień czepiam i pie**olę głupoty ;_; Pozdrawiam ;)

nygas232

2013-05-12, 19:27
@Halobiba Nie pie**ol, tylko pokaż cycki :krejzi:

donplicco

2013-05-12, 19:55
Ten dowcip jest bardziej wk***iający niż ta reklama Coca-Coli pomiędzy postami...

astmuus

2013-05-12, 20:16
k***a mać, ale mnie to wk***ia. TO jest forum publiczne i każdy ma prawo wyrazić swoją opinie. (Teraz dochodzimy do sedna) Wk***ia mnie jednak to, że jak ktoś widzi negatywną opinie, to każe się nie wypowiadać. Powiedziałbym coś, ale dostanę warna jeszcze, a tego nie chcę ;_;.

LuckyLu

2013-05-12, 20:21
Na lekcji matematyki nauczyciel zadaje zadanie :
-Dzieci ile ja mam lat ?
Dziec liczą , wstaje Jasio ...
-Pan ma 44 lata .
-Wspaniale , zgadza się , ale jak to wyliczyłeś ?
-A to bardzo prosto , u mnie w bloku mieszka taki półgłówek co ma 22 lata ...

feranos

2013-05-12, 21:49
Zajebiste :D moja matka jest nauczycielką, ale nie pije wódki :(

Steven

2013-05-12, 23:46
piołun napisał/a:

@up

Nie byłoby to logiczne, tylko głupie, ale nie chce mi się o tym pisać, bo i tak się cały dzień czepiam i pie**olę głupoty ;_; Pozdrawiam ;)



Co, kacyk?

Adam293

2013-05-12, 23:59
Odpowiedź jest przecież bardzo prosta... nie wiadomo ile alkoholu na imprezie by było, zawsze ta jedna flaszka zabraknie :D