18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Młoda na gitarze elektrycznej

xgregor • 2012-01-28, 20:40
Nieźle sobie radzi i dalej rozwija swoje możliwości
6 lat


7 lat


8 lat
i Stratosphere

Shentes

2012-01-29, 00:50
michal3323 napisał/a:

bogacze k***a jak na perkusje dla małej ich stać :D


filmik jest nagrany przez szkołę, w której uczy się grać na gitarze.
tu kanał: http://www.youtube.com/user/leowestby
dzieciaki naprawdę wymiatają.

i ona nazywa się Zoe :)

hugh

2012-01-29, 01:45
Mi też rozwalają system takie utalentowane dzieci w wieku 17 lat zakupiłem pięknego czarnego X- corta 2 od tego czasu Gitara wisi jako najdroższa rzecz na ścianie ,jak do tej pory nauczyłem się niewiele poza utworem Metallica - One moim zdaniem to jest piękne że takie dzieci już są w tak zaawansowanym stopniu gry na gitarze - tych co piszą że za dużo takich już że ble i że h*j wie co jeszcze wystrzelić w kosmos to jest sztuka , a sztuka wymaga poświęceń godzin lat ciągłych ćwiczeń, osobiście podziwiam takie talenty i szczerze miło się to ogląda jak skrzacik wymiata na wiośle tak jak niektórzy wiele od niej starsi, wyobraźmy sobie co ona będzie robiła z tą gitarką za lat 20 jak będzie kontynuować naukę w tym kierunku, jak to ktoś powiedział mi kiedyś tzw . OGIEŃ Z DUPY , cud miód i prażone orzeszki a koledze co pierdzieli że bogacze bo perkusje mają , to może podpowiem że może tata gra lub mama i dlatego perkusja jest na każdym nagraniu, przemyślmy to co piszemy i nie obrażajmy innych bez podstaw, piwo dla talentu małej ;)

poprawka w szkole nagrywają - już wiadomo z kąd taki luksus perkusji w tle ;)

maxs90

2012-01-29, 08:12
za Linkinów bro :D

ss...........mi

2012-01-29, 10:22
Jak podrosnie to zacznie pić , ćpać i opie**alac kielbasy i talent sie pojdzie jebac ....

Splitterek

2012-01-29, 11:19
Linkin Park!!:p poczekam na ciebie te 10 lat!:p haha

Longhorn

2012-01-29, 12:12
Mój stary mógł mnie nauczyć co najwyżej kieliszek do góry podnosić, ewentualnie przypalać szluga .... ;/

messiah666

2012-01-29, 14:22
Dobrze, dobrze. Mało pasujące do owej strony, ale gdy się nad tym zastanowić to właśnie dzięki temu mogę spokojnie dalej dyskryminować skośnookich tyle, że z całkowicie czystym sumieniem w dziedzicie młodych talentów.

max1522

2012-01-29, 16:37
No sory ale w dzisiejszych czsach to przeciętne wszystko zależy od staruszków czy maja dla swoich pociech sprzęt po roku czy po dwóch kazde by się nauczyło ze względu na to że dzieci szybciej przyswają wiedze także żadna rewelacja

quarenas

2012-01-29, 23:19
...a ja co najwyżej mogę ch*jem pobrzdąkać po gitarze...tyle że nawet jej nie mam

HEILicopter

2012-01-30, 19:29
Demot. Juz wiecej nie gram..