18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mizoginizm, czyli nieśmiały mężczyzna nienawidzi kobiet.

GhostRider32 • 2017-11-30, 11:19
Marek Jakubiak został jakiś czas temu oskarżony o molestowanie pani Justyny Samolińskiej z partii Razem (jak w ogóle można toto chcieć molestować to nie rozumiem)



O "sprawie" można przeczytać TUTAJ, przy okazji podziwiając "kunszt dziennikarski":

Cytat:

Wynika z tego, że takich zachowań [molestowań] (a więc zapewne i przestępstw) z ogromnym prawdopodobieństwem może być na prawicy znacznie więcej.



W "artykule" tym pojawia się dla mnie nowe słowo "MIZOGINIA".
Chciałem zapoznać się z definicją nowo spotkanego słowa, więc wpisałem je w wyszukiwarkę. Moją rządzę wiedzy zaspokoił kolejny ARTYKUŁ WP.
Możemy w nim przeczytać, że "mizoginia" to w skrócie nienawiść do kobiet. Dalej czytamy, że "mizoginię" leczy się farmakologicznie i przez terapię. Najciekawsza jest końcówka tegoż arcydzieła:

Cytat:

Mizoginizm wcale nie musi objawiać się nienawiścią do kobiet, może dawać takie symptomy, jak:
- niezręczność w towarzystwie płci żeńskiej,
- nieśmiałość wobec kobiet,
- unikanie towarzystwa kobiety,
- spuszczanie wzroku w obecności pań,
- małomówność,
- wzmożona potliwość.
Czasami mizoginizm może wiązać się z nieuświadomionymi tendencjami homoseksualnymi.



Czyli będąc nieśmiałym mężczyzną obrażasz kobiety :)

saves

2017-11-30, 17:50
To już wiem jak wygląda "trzecia płeć"!!!

GhostRider32

2017-11-30, 20:29
janlew napisał/a:

A co to za wstawianie najlepszej fotki tego marksistowskiego paszczura. Tak się nie bawimy.

Obrazek



Nie chciałem wywoływać u ludzi wymiotów :)

motłoch

2017-11-30, 20:33
nie wiem czy nie przesadzę, ale już bardziej "szanuję" murzynów niż feministki

elfis

2017-11-30, 21:35
kobieta i polityka,
to jeden wieli żal,
tych WSZYSTKICH poj***nych bab które nie potrafią zobaczyć nic więcej niż serial na tvn, śniadaniową telewizję, informacje bełczące w mózgu, pedała pod pałacem, gwałcicieli o których one marzą,
bo kto normalny za takie coś, się czepi


b0r000

2017-11-30, 22:57
motłoch napisał/a:

nie wiem czy nie przesadzę, ale już bardziej "szanuję" murzynów niż feministki



Do czego to doszło że są równi i równiejsi między nieludźmi :roll:

kothletino

2017-11-30, 23:27
k***a... trzymajmy się tego co powinno znajdować się na tym portalu. Serio z takim gównem idźcie na pudelka, samosie, napiszcie do przyjaciółki albo Umrzyjcie. Takie tematy to k***a skaza na tym portalu niczym kości w bigosie.