18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mityczny ale dobry

KediK • 2013-01-22, 15:22
W jednym z regionów starożytnej Grecji istniał taki zwyczaj, że senator zgłaszał projekt nowego prawa stojąc na stołku z głową w pętli szubienicznej. Jeżeli projekt przechodził, zdejmowano linę. Jeżeli nie - wybijano stołek spod nóg.

Fa...........um

2013-01-22, 15:45
Tak powinni z Tuskiem zrobić.

majer

2013-01-22, 15:45
GENIALNE!!! taki piękny pomysł si marnuje.

Smutas

2013-01-22, 15:50
Może napiszesz gdzie tak było? Babcia ci opowiadała o tym jak zasnąć nie mogłeś? Senatorzy w starożytnej Grecji???? Ja pierdziu, czego to teraz na historii w gimnazjum uczą...

pakicito

2013-01-22, 18:05
Cytat:

Może napiszesz gdzie tak było? Babcia ci opowiadała o tym jak zasnąć nie mogłeś? Senatorzy w starożytnej Grecji???? Ja pierdziu, czego to teraz na historii w gimnazjum uczą...


pewnie wiedziałbyś, gdybyś zaliczył końcowy test w podstawówce

KediK

2013-01-22, 18:33
Smutas napisał/a:

Może napiszesz gdzie tak było? Babcia ci opowiadała o tym jak zasnąć nie mogłeś? Senatorzy w starożytnej Grecji???? Ja pierdziu, czego to teraz na historii w gimnazjum uczą...




Spokój plebejuszu.

Smutas

2013-01-22, 20:10
No, baranie, powiedz w jakim mieście greckim coś takiego było? Jak już chcesz tu koniecznie zaistnieć, to chociaż takich pierduł nie zmyślaj. Bo wychodzisz tylko na nieuka i ignoranta.

KediK

2013-01-22, 20:13
Smutas napisał/a:

No, baranie, powiedz w jakim mieście greckim coś takiego było? Jak już chcesz tu koniecznie zaistnieć, to chociaż takich pierduł nie zmyślaj. Bo wychodzisz tylko na nieuka i ignoranta.




Skopiowałem to, nie mam zamiaru bronić tego kawału.

shimaizuro

2013-01-23, 03:42
@Smutas i kto tu wychodzi na nieuka pisząc "pierduł" zamiast "pierdół" ... Często czytam komentarze i zauważyłem, że jesteś osobą, która lubi się do wszystkiego przy****alać. Jeśli się coś nie podoba to scrolluj lub wyp***dalaj

di...........os

2013-01-23, 03:57
Po podbiciu Grecji przez Rzym, faktycznie urzędował na jej terenie KONSUL rzymski. Senatorzy natomiast urzędowali wyłącznie w senacie - w Rzymie.


Ten "kawał" to niewątpliwie fake (po cóż konsul miałby narażać dupę za prawo w jakiejś tam prowincji?), nie spinajcie się.

Icepick

2013-01-23, 06:31
Smutas napisał/a:

No, baranie, powiedz w jakim mieście greckim coś takiego było? Jak już chcesz tu koniecznie zaistnieć, to chociaż takich pierduł nie zmyślaj. Bo wychodzisz tylko na nieuka i ignoranta.



k***a jaka łamaga!!! :mrgreen:

stagger_lee

2013-01-23, 07:58
W tytule jest napisane - mityczny.
Więc gdyby każdego w 4 klasie uświadomili co to jest mit nikt by nie spinał dupy.
Debile po prostu :idzwch*j:

BadAttitude

2013-01-23, 08:31
No fake... ale z drugiej strony - jakie to by było piękne - jedyny mankament to wybory do senatu co tydzień, bo nasi "senatorowie" kończyli by się szybciej niż chipsy na dużej przerwie.

Ork.Fajny

2013-01-23, 09:18
Hex napisał/a:

Tak powinni z Tuskiem zrobić.


Tylko że Tuska popiera sejm i jego ustawy przechodzą.

zjemcichlep

2013-01-23, 09:51
DZIECI !! nie kłućcie się!! Starczy tego dobrego.
Jedyne czego żal to że tak nie jest z internetem, wtedy świat byłby piękny, a tak ci co mają do powiedzenia najmniej drą dupe najmocniej