18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mit zbitej szyby

Dr...........er • 2010-08-14, 02:14
Pobudzanie gospodarki


Nagai

2010-08-15, 08:55
DrunkenMaster napisał/a:



Jakbyś chciał się uczyć czegokolwiek, to nie pie**olił byś głupot, tylko obejrzał i pomyślał



Taaa, bo k***a każdy kto tu wchodzi jest spragniony głębszej rozkminki na temat gospodarki. Jeszcze trochę i ten portal stanie się prorodzinny z fotkami kotów, psów czy innych słodkich rzeczy. Może jeszcze zamieszczajmy wycinki z gazet polskich na temat sytuacji gospodarczej kraju i wspólnie podyskutujmy.

katmandu

2010-08-15, 09:37
ja pie**ole

co za bezcelowy ekonomiczny bełkot

nie dam ci piwa za to gówno


a podatki to są k***a niezgodne z prawem i jakby ludzie byli mądrzejsi od małp to by nie dali sobie ich wciskać

exec86

2010-08-15, 10:24
@katmandu - dopiero teraz zobaczyłem, że małpy korzystają z internetu. Bo Twoja głupota nie pozwala uznać Cię za Homo Sapiens ;)

Gszysztow

2010-08-15, 10:40
Nagai napisał/a:



Taaa, bo k***a każdy kto tu wchodzi jest spragniony głębszej rozkminki na temat gospodarki. Jeszcze trochę i ten portal stanie się prorodzinny z fotkami kotów, psów czy innych słodkich rzeczy. Może jeszcze zamieszczajmy wycinki z gazet polskich na temat sytuacji gospodarczej kraju i wspólnie podyskutujmy.









:-D

TowerOfRome

2010-08-15, 17:14
No i możemy już zostać doradcami finansowymi w "Efekcie" albo innym "Gold finance"...

Popielniczka

2010-08-15, 22:46
Musieliście ten film tutaj wrzucić... Nie pie**ole na YT już się wystarczająco na dyskutowałem na ten temat. Kolejne pociskanie pierdół społeczeństwu.

alorkar

2010-08-18, 02:34
neoliberalne pie**olenie